Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co komunista, to ponenciélni vrah!
  • Tak toto je argument vypatlaného komunisty, který volí fašistickou KSČ.
  • Marně se snažíš, svoji identitu nevymažeš, my se na tebe ještě dobře pamatujeme, když jsi se podepisoval jako opravdová tečka, to znamená grafické znázornění interpunkce. Tvé příspěvky byly stejné jako teď, slabé, primitivní a vzteklé. Nicky můžeš měnit že by ses zasral, nic jiného z tebe nevyjede. Musel by sis nechat vyměnit mozek. A šulínka malinkýho máš přece ty, profláklo se to ven z Gayklubu. Kladné body si taky sázáš jenom ty, nejméně po třech.
    .
  • Ty jsi hermafrodit, že si říkaš Eva?
  • Putler je fašoun, že mu není rovno! Kam se na něj hrabe Hitler!
  • Kozomrd Tečka chce vymazat svoji minulost a svoji identitu. Vkládá sem příspěvky podepsané "tečka" s kritickým obsahem, jaké by pravý Tečka Kozomrd nikdy neuveřejnil. Skrývá se za stále nové nicky, ale je to žalostná agonie, protože podle obsahu se původní blbý Tečka vždycky pozná. To mu poradili, sám by takový blb na něco podobného nepřišel.
    .
  • Křemílek, Hmm, Čech, Smrt komunismu, jiřík, tlející Lenin. A že jste nepoznali, že jsem Tečka?

    Jupíííí !
  • Ty jsi tlející Tečka, Kozomrde.
  • Fašistické Rusko potřebuje dostat přes tlamu!
  • Ja bych jej nazval klasicky-komunistickym blbem.
    Je na stejne lodi se slovakem Pruzinskym a ceskou Semelovou.
  • U rusáků hraje hlavní roli komplex méněcennosti. Proto ty výpady. Když přijedou do Evropy, myslí si, že jsou v nebi, nakupujou hovadiny, lžou jak je rusko nejlepší, že jsou panskej národ, přitom to jsou zaostalí primitivové a průměrnej Evropan se jim směje. Myslim průměrnej, ne některý ty podprůměrný primitivy - rusofily tady.
  • No jo, ale je to pravda. *1*
  • On ten soudruh zjevně trpí chorobou označenou jako dementia senilis. Jelikož ale soudruh celý život fetoval marxleninské bláboly, tak bych tu jeho demenci nazval dementia communistica. *15*
  • Jste na omylu, Evropou mašírovali v minulosti hlavně Němci, Francouzi, Švédi a částečně Turci. Rusové byli NĚKOLIKÁT za poslední tři století poslední instancí která okupovaná území osvobozovala. Jinak kdyby na východě nabyli rusové, tak je po západní civilizaci dávno veta a jsou tu mongolci nebo turci. A jestli vám vadí 1968 pak se ptejte těch šmejdů co je sem pozvali. Navíc rozdělení Evropy bylo určeno dohodou se západem na postupimské konferenci.
  • Skutečné FAŠISTY, tedy ty ruské v čele s Putinem, tu vychvalují právě bezmozci a celé osazenstvo ruské ambasády ...

    S tím pojmem "fašisti" je to stejné jako když zloděj křičí "chyťte zloděje".

    Pro tebe, soudruhu tajemníku, byl život za socíku skutečný ráj a teď trpíš, to chápu *15*
  • Jen do nich, klucí Ukrajinský!!!
  • Jestli myslíte okupaci Československa 1938 tak tu fak zařídili západní mocnosti a pokud jde o tu z 1968 tak si nás přeci západ s SSSR jakou celou evropu hezky v postupimi rozdělili....
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,
  • Už se podařilo zjistit kdo vlastně tenhle výrok vymyslel a snaží se ovce přesvědčit, že to řekl von Bismarck?
  • Jojo, nostalgie, to je sviňa! I já byl tenkrát mladší a zdravější, ke všemu ještě i svobodnej - no nebyli ti komouší zlatí? *3*

    Ale jinak to stálo za vyliž kapsu. Tak jako dneska se měl málokdo, akorát pár papalášů *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit