Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn. vzdyt jsem o tomhle psal uz vcera, kdy o tom, ze se Ukrajinci chystaji odstavit Druzbu na zimu, psal ITAR TASS. A prej jsem hlasna trouba Moskvy, psal jeden trouba, co je asi pres zimu zvyklej na taborak. A tak je to tady se vsim.Bleee! *11*
  • Ukrajinci se chovají jako Cikáni - peníze nemají ale vše požadují. A běda vám pokud
    jim nic nedáte a plyn za ně nezaplatíte. Tak vás budou okrádat a škodit vám.

    I za tímto je však USA která svůj plán na hospodářskou devastaci dovedla do finále.
    Budeme kupovat hospodářský plyn a díky sankční válce budeme vlastní znehodnocené
    zboží prodávat hluboko pod cenou.

    Je na čase vlastizrádce ze všech vád EU poslat do vězení a odtrhnout se od USA která
    nás vede do pekel a jedná s náma jako s lokaji.
  • na jednom zahraničním serveru jsem právě četl to čeho se bojíme.
    Snad jsem jenom špatně viděl.

    P.S. Tu juntovskou rétoriku máme v živé paměti. "Republiku si rozvracet nedáme."
  • Nějaká blbost. To by přece udělala strategickou chybu !
  • tak,ted muze EU a USA uvalit dalsi kolo sankci,protoze kdyz ukrajina zastavi plyn,muze za to jasne Putin,plyn asi nahradime,čočky je v polsku nad uroda,ale ropu ne,protoze umime zpracovat jen tu ruskou *1*
  • To jsou mi novinky, to vypadá jako v předvečer vyhlášení války, ale co čekat vždyť od zorganizování majdanu je jasné, že k moci se tam dostala parta protiruských fanatiků, výrazně podporovaná agresivní zahraniční polikou eu a usa, včetně některých "válečníků" z řad politiků čr,...... zdá se že by klidně rozpoutali i skutečný vojenský konflikt, naštěstí jsou armády zemí eu po předchozích odborných zásazích politiků europská vojska slabá, takže zatím pouze štěkat a štěkat.....a tak myslím, že pokud nedojdou sami k rozumu všechny tyto válečné štváče bude muset nějakým demokratickým způsobem opět umravnit prostý evropský lid se zdravým rozumem.... *12*
    • Máš pravdu.Chce to kruté revoluce i v Česku.Všechny naše lumpy,kteří nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do kapitalistického svinčíku EU a ještě do spolku s nejzločinější zemí světa,tedy USA,odporážet s bezbřehou krutostí,za vlastizradu na katovských mučírnách..
    • To nejsou protiruští fanatici, to jsou typy ála Štětina a Číro.. čím hůř tím líp. CO UŽ MAJÍ ŽIVOT ZA SEBOU. JE FAJN, ŽE ZAČALI VYDÍRAT I EU, protože konečně jim snad dojde s kým vlastně si to zahrávali a nebudopu-li tancovT JA PÍSKAJÍ CELÉ eVROPA .. ACH JÉ JE... TO JSTE TO BRUSELŠTÍ ZAVAŘILI.....
    • "Prostý evropský lid ". Tak to je špica To se hned tak nevidí. Kam na ty nápady chodíte ? To už je skoro na úrovni " pracující lid nedovolí válečným štváčům " . Máte můj hluboký " obdiv " .
  • Milí UKRAJINCI, my v Čechách jsme již držkou ryli v zemi. Vy teď také držkou ryjete v zemi a od poloviny listopadu budete rýt ve zmrzlé zemi. Tak si to užívejte.
    • Zlatíčko, povídejte jaké to rýt držkou v zemi ? Povídejte , rád si to přečtu. Možná se zasměju, jako u Saturnina blahé paměti.
  • Když už se nechce Rus nechat okrádat o svůj plyn a za odebraný chce zaplatit, tak zkusíme jestli nám dá něco Evropa, když ji zatáhneme kohouty. To pořád někteří straší, že zatáhne kohouty Moskva. Ještě pořád se Vám libí fantastické nápady demokratické "ukrajinské" vlády? Já zapomněl, stejně za to může Putin, že chtějí Ukrajinci znemožnit tranzit ruského plynu do Evropy.
    • JO HLAVNĚ ŽE BYLI TI Z BRUSELLE PROTI STAVBĚ JIŽNÍHO PLYNOVODU PŘES BULHARSKO... HMM A O TEĎ PANSTVO??? No uvidíme, nakolik ukrajincům evropa ustoupí... Jen by mne tak zajímaolo, komu že Porošenko bude prodávat bonbony, když domácí budou mít holé pozadí????
    • Mezi prodávajícím a kupujícím musí vládnout dobré vztahy. Jinak je problém. Nordstream ale už snad funguje, teď to chce co nejdříve dokončit a spustit i Southstream. Pokud EU slušně platí, tak Rusko plyn dodávat bude, Ukrajina - neUkrajina. Čínsý odběr je zatím otázkou min. 3 let do spuštění.
      • Problém je v tom, že vládnoucí imbecilové z EU výstavbu toho Soutstreamu stále blokují- viz vydírání Bulharska aby stavbu nepovolovalo. jen Rakousko projevilo dostatek vlastního rozumu. ČR mělo hovádka jako Zaorálka, Knížete, Štětinu nebo toho US přivandrovalce Dientsbiera.
  • Budete Rusy prosit, aby ropovody a plynovody posílali suroviny přes území UKRAJINY. Jinak budete mrznout protože ani Slovensko nebude dodávat zpětně plyn. Jste tak závislí na RUSKU, že když se Rusko rozhodne ,tak chcípnete zimou. Jen v leteckém průmslu pracují desítky tisíc lidí a bez práce pro RUSKO je konec. Z čeho chcete krást ropu a plyn když již před rokem jste přestali platit. a v potrubí budete mít jen čistý vzduch. Pane PUTINE vydržte, ti samozvanci se zlikvidují sami.
    • Všechen náš politický dobytek,který se díky troubovitosti obyčejného českého blba ,po komunistech prolhal k moci,je třeba s bezbřehou krutostí odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Rovněž bude nutno znárodnit znovu majetek restituentů,protože ti pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.
  • Jacenjukovi grázlové vraždili a on připomíná zabité UK vojáky? Kdo začal vraždit na Majdanu?Kdo upálil 50 lidí v Oděse?Kdo masakruje civilní obyvatelstvo na východě Ukrajiny?Kdo sestřelil malajsijské letadlo?Jacenjuk je zralý pro soud v HAAGU nejen za vraždění ale za g e n o c i d u !!!Zatím má ochranu ze strany USA a EU,ketrým jde o získání přírodního bohatství Ukrajiny.Věřím,že Porošenko i Jacenjuk skončí tak,jako Sadám Husajn - po využití zlikvidovat!!!!Tak to USA dělají běžně,to je jejich politiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit