Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letat do kosmu za vydyndane penize cizich poplatniku,doma umiraji a ted budou mrznout lide;
    potratili snad rozum?
    • dyť je tam ta správná demokracie. Po americku...
  • ČR přispěla Ukrajině 50mil..a ukrajině to je málo,blbí češi k...y k.........é navalte další jinak si na vás došlápnem.
  • A proč by měli dluh platit? Vždyť se otevřeli západním trhům a mohou se tam postavit americká atomová sila. O nic jinéhé také nešlo. Nějaký zájem o lepší úroveň, snad i blahobyt? Nenechte se vysmát. *16*
    • A vydrancovat přírodní zdroje a ropu. Zapoměl jste na ropu. Sice tam není ale jako argument se vždy hodí.
      • je tam uhlí, taky břoidlicopvý plyn a je tam toho ještě spousta - o demokracii v zemích bez zdrojů a bez blízkosti k Rusku se USA, náš vzor, nikdy nezajímaly
        • Břidlicový plyn ??? Není to dlouho co se tady všichni zaklínali, že nic takového neexistuje a je to jenom mediální bublina . A uhlí ? Toho je takový nadbytek, že se pomalu nevyplatí těžit. Ostravaci by mohli povídat.
          • No, ze zrovna Vy budete zpochybnovat investici syna vicepresidenta USA a byvpresidenta Polska jsem si fakt nemyslel. Uz Vas ma Nulandova/Nudelmanova "na seznamu". *1* *1* *2*
          • jasně, je zbytečné ho těžit, proto jsou v Kyjevě celí zděšení z toho, že černouhelné pánve Donbasu jim už neříkají pane. Ostarváci by mohli povídat hlavně proto, že jejich doly byly prošustrovány,
  • ilir
    takže další kdo bude vykřikovat něco o téj diškriminácii a dájtě jako 600 let se přizpůsobující É,..žika roztáhni nohy dem zarobýt peniáze,urobíme décka.....jako ti co nám budou přikazovat co se smí a musí nosit,burky a další a další perspektivní.....
  • Slavné a velké Rusko vůči ČR nemá žádné dluhy. To zaprvé. A Ukrajina to nikdy nezaplatí. My bychom také žádné dluhy neměli, kdyby tady moc neuchvátila chamtivá pravičácká pakáž s církví. Všichni tehdejší disidenti byli agenti CIA, kterými byli placený. Celý puč proběhl dle instrukcí CIA na kterém se podílel největší zrádce všeho pracujícího lidu Gorbačov. Ten by měl být pověšen a rozčtvrcen.
  • pan Bc. Jaroslav K.(podnikatel VS) může mít klidně i tři vysoké školy,může být i úspěšný člověk,ale pořád to bude pouze obyčejný POSUNOVAČ HOWEN... *3*
  • každý pracující čech má na krku jednoho cigána,teď bude mět ještě svého fašistického ukrajince
    • Tak todle je taky blbost ! jeden čech by v životě za měsíc na jednu sociální dávku nevydělal. Podle mě těch čechů musí dřít alespoň 5 a to je ještě málo v důsledku čehož se nám neustále posouvá hranice ochodu do důchodu.
      Tak mne tak napadá kdo je vlastně ta utlačovaná menšina zda poctivej pracující člověk nebo opravdu ta menšina těch chudáčků co sotva se naroděj tak dřív než rodný list dostanou do kolébky průkaz invalidního krypla ?
      Nějak mě to nesedí obyčejnej člověk ikdyž je beznohej davku nedostane pač má ještě jednu nogu a dvě ruce,ale když vidim jak hnědočeši sprintují pro dávky na úřad tak mi to rozhodně nepřijde jako vysilující pochod mrzáku nad hrobem ! A když za nima coby pracující člověk stojím ve frontě u pokladny a koukám k sobě do košíku na nákup pro rofinu na víkend a do jejich narvaných vozejků tak žasnu co všecko se dá za stravenky koupit a čert by mne vzal *16*
      • tak toho jedného cigána jsem napsal jenom tak,ale jinak s tebou souhlasím
  • tak si to již zapamatujte, vy pravičácké lemry......
    IQ tykve: Vědecky prokázáno
    V kanadském časopise Psychological Science vyšla studie o výzkumech vědců z Brock University v Ontariu v Kanadě. Studie se účastnilo více než 15 000 osob. Není to první taková studie. Vědci také využili informace ze dvou britských studií z let 1958 a 1970, v nichž byla hodnocena inteligence několika tisíc dětí ve věku 10 a 11 let. Tito lidé pak ve věku 33 let odpovídali na politické otázky. Výsledek studie potvrzuje to, co si myslí hodně lidí. Lidé s pravicovými názory mají většinou nižší inteligenci než lidé na levici.
    • No vidíte a proto se pravičáci v drtivé většině umí uživit sami kdežto levičáci jsou nádeníci ( zaměstnanci).
      • jinak řečeno, proto levičáci vytvářejí hodnoty a pravičáci na nich parazitují či parazitovat chtějí? *3*
      • a na to jste přišel kde, prosím????? mimo tu studii je očividné, že navrch k té mdlé inteligenci,pravičák dovede mistrně lhát, podvádět a krást....
        další velká studie uvádí, že lidé podnkající, úspěšní, tedy bohatí a tzv. smetánka/údajně jak říkáte vše pravice/ daleko , daleko více podvádí a krade..... inu tak, modrý soudruhu Hermane.
        • Hezky se vztekáte . Jakpak vysvětlíte , že levici v naprosté většině volí lidé méně vzdělaní, sociálne slabí, neúspěšní a povšechně manuálně pracující ?
          • Divil by ses, ko;ik je voli vysokoskolaku! A pokud ceskou pravici voli Bc.Kak nebo absolveni PF
            z Plzne za Kindla vubec me nevadi, ze nevolim stejne jako oni. *3* *4* *16* *16* *7*
          • nezlobte se, mistr Herman, jste opravdu tak hloupý???? nemoc? úráz? či rodová tradice?????
            to, že někdo volí levici, neznamená, že musí být tzv. levičák, stejně i naopak.
            s tím vzděláním bych byl dnes velmi,velmi opatrnější....:-)))
            opravdu nevím, proč řadíte manuální práci za něco hanlivého v konotaci s vaši otázkou.???
            toto je však na jinou debatu.
            a nyní malé přirovnání, jsme součástí přírody, souhlasíte, že? mohou se začít rodit jen samí predátoři???? může si zebra rozmyslet, že chce být gepardem???? tím jsem chtěl jen povědět, že je celá řada lidí, kteří chtějí a nejde to..../tím nemyslím naše snědé indiány,že../a věřte, stát na ně nedbá, těch je mi docela líto......klidně se na ně dívejte přes prsty, i toto je o té inteligenci, víme, mistr Herman?
          • ještě jsi zapomněl, že jsou podvedené , okradené, buzerované, a neschopné se v tomto brutálním světě hnusáku uplatnit.
  • Česko má na další topnou sezonu dobrou vyhlídku pro studený odchov.Pouze neví zda nám plyn zavře dřív Rusko,nebo Ukrajina.
    • že Rusko plyn nezavře, jenže přes Ukrajinu se k nám nedostane *12* *12*
  • Já bych vám dal, bando fašistická. Místo válčení běžte makat pro Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit