Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pověs si svého komunistu!
    • Tobě opravdu jen vysí *1*
  • Umělec Kraus? Ono je teď uměním hulvátství a pomluvy? V obou disciplínáchí jsou s prezidentem na jedné lodi. Jesti je Kraus umělec, pak je i David Rath umělec. Pan Kraus by se měl "uvolnit" a táhnout konečně do pr....
    • souhlas
    • Kraus netvrdí, že je umělec. Jsi magor.
      • No, nemůže. On umělec není a nikdy nebyl. Vždy to byl podřadný herec a vypracoval se o malinko výš, tím, že pomlouvá politiky. Néé, že by to bylo špatné, ale opravdu nic neumí. Možná dělat blbé děti *1* *1* *1*
      • ale prd
    • Je to jen ubohá "plechová a ošklivá držka". Jedině dobře nachytal tu káču Jacques s tou biomasou a poslal tak Bursíka i se Stranou zelených do prdelky. Jinak já na něj nekoukám, nemusím být zvědav na kdejakého trotla, ještě k tomu s gestapáckými názory !!! Sám jako herec se nechytá, živí ho jenom tuším ČT1 s tím jeho přiblblým "Uvolňováním". Nikdo na to dohromady nekouká, až jej vykopnou, tak nesežene angažmá ani na výkopy kanalizace !!!
      • ČT platíme koncesionářský poplatky, ta zase rodinu Krauzů ( pyskatej synáček dělá, že je hudebník) a on tam pomlouvá, a píše nesmysly proti hlavě státu. Kde to jsme??? Okamžitě vyměnit vedení ČT. Toho rypouše bych nechal, ať si píše co chce. Jestli ho někdo soukromě platí, tak je to fuk.
      • A kdyby Kraus toho namyšleného ochlastu Zemana chválil, to by byl Pan Umělec?
        • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys spolkl protézu a skončil na IPce *2* *15*
        • Rozhodně ne, alespoň pro mne , nikdy jsem jej neobdivoval a ani na ty jeho Uvolňovačky nekoukám, jsou pod úrovní. Tu Jacques jsem se dověděl z médií, ne z pořadu. Pokud by chválil Zemana, netušil bych, kdo je a dal mu jen "plus" a to je vše. Krausů je tu pomalu jako Nováků...
        • Kraus nebyl nikdy umelec a tezko uz kdy umelcem bude.
    • Už si zaplatil nájem, koukej pohnout a cáluj, dlužíš víc než dost, až na tebe vletí exekutor, nezachrání tě ani stížnost v mediích. *16*
  • To všechno jsou bláboly. Byla válka a Němci povraždili tolik lidí, že snad jen idi-t si bude myslet, že po skončení války si všichni češi a němci řeknou - co bylo, bylo a teď si zase podáme ruce a zase budeme největší kámoši. Němci způsobili tolik bolesti, že mohou být rádi, že neskončili všichni v plynových komorách, tak jak to udělali oni s židy. Bohužel dnes se jen pořád opakují kecy jak byli komunisté zlí a bestie. No ale ne vše bylo špatné. Rozhodně důchodci nevybírali popelnice. Za 10 let až se zhroutí EU budeme říkat, že kdo kolaboroval s EU, což není nic jiného než další německá ekonomická říše - měl by jít do basy, za rozprodání všeho, co bylo české a dnes již bohužel je německé, rakouské, belgické či francouzké a daně tedy denně odtékají do těchto zemí, aby se z nich financoval státní sektor v těchto zemích. A u nás se musí jedině zvýšit daně na všechno, protože jinak se peníze na státní sektor sehnat nedají.Jak dokonalé. Jen mi nejde na rozum, proč naši politici nebojují o to, aby se daněodváděly do Bruselu a ten je spravedlivě odváděl do všech zemí EU. To je ožehavé téma a český politik vždy bojoval pouze o své koryto a o sebe, takže nemá důvod se stavět za lid této země. Navíc Německo by bylo zásadně proti, protože by tím přestaly proudit peníze s Česka, Slovenska atd. do německé státní pokladny a tak by to němci jednoduše zastavili. A to je milí přátelé SPRAVEDLIVÁ EU. A náš Sobotka se žene do EU jako nikdo před ním. Tento pán udělá tečku za naší zkázou až ztratíme i českou korunu. Pak již nebudeme mít kontrolu nad ničím co je v této zemi. Budeme totaálně vydrancovaní a rozprodaní. Jediné co bude české bude naš jazyk. A proto buďme hrdi na naše politiky.
    • 23.4.2013 Dnes ráno německá Angela Merkel zase všem připomněla, co všechno musí vsadit, aby se dosáhlo skutečně stabilní a udržitelné Evropské unie: nechybí v tom vzdání se suverenity ve prospěch Německa. - (Vypadá to, že konečně vyhrají 2. sv. válku)
    • Na které politiky máme být hrdí?? To mi tedy řekni. *11* *7*
      • No přece na ty co jste si zvolili a necháváte je vesele dál u koryt !
        • Takový komunistický póvl nevolím. To si vyprošuji. *11*
      • To jsi opravdu takovej blb, ze ti i tohle musi nekdo rikat?
        • Blb a ještě k tomu zbabělý jsi ty, protože kradeš nick. Ale co jiného čekat od jedince tvého druhu.
          • Ty h o v a d o, já žádný nick nekradu, nejsem jako ty, jsem zde jedině za KUBIKULU, v o l e. *11*
            • Jsi opravdovy blb. Ve sve zabednenosti a zaslepenosti nadavas nekomu, kdo te vubec z niceho neobvinil... *1*
          • Jsi blb větší než jsem čekal, ale za to můžou tví rodiče, měli tě zahlušit hned po narození. *2*
        • Asi jo, tady žádnou hrdost na nikoho nevidím, ani na tebe. *11*
  • Moskevsky agent c.2 Zeman (c.1 je Pruzinsky) dokonale oblbuje ceskou spodinu a luzu.Jenze lide v Zapadnich demokraciich vedi,co jim tam z techto proruskych stepi vysilame za ''ELITU'',tak na nej moc nereaguji a spise jej berou za cvoka.Jedno je pravda,ze nejspis do SRN pozvani nedostane,nebot se s takovou loutkou nasi nemecti pratele odmitnou zahazovat a spinit.
    • Fakt strašně ti smrdí z huby a to ji ani nemusíš otevírat, stačí,když své výblitky napíšeš.V zájmu zdraví okolí a ostatních slušných lidí tě prosím: buď tak hodný , zalez a už nevylézej. Budu ti vděčný nejen já,ale i široká slušná veřejnost. Děkuji předem.
      • No,od tebe to sedi ty polykaci ejakulatu!
        Jestli ty jsi slusny komunisticky hovado,tak pak uz nevim,jak vypada ten neslusny.
    • Bla bla bla. Fuj. Tak se dá popsat dojem ze tvejch plků.
      Stačí kopnout do dveří a cela ta prohnilá stavba se zhroutí ( Hitler před útokem na SSSR).
      Do tří měsíců je po válce. Rusové jsou podlidé a nemaj na naše vojáky. ( názor z roku 41).
      No a jak to dopadlo. Německej nadčlověk dostal od podlidí pořádně na zadnici co? *1* *1*
      Dej si pozor s tím nadáváním do lůz a spodin. Jak nás dějiny učej nejednou se stalo
      že lůza se vzbouřila a panstvo které je okrádalo a žilo si na jejich účet jednoduše
      poslalo pod katovskou sekeru. *1* *1* *1*
      A doufám že se dějiny budou opakovat. *1* *1* *1*
      • Ja ti neodporuji-jen,at se opakuji a ta zlodejska ruda pakaz,jez v tomto state vladne skonci na sibenici.
        • To je velmi najinvni predstava
          • Naivní zloděj jsi ty. A ani neznáš pravopis, blbe.
            • Táhni za kozou, už mečí !!!
    • A co agent SAE Not CSSD ?
  • Je zajímavé co je tady blbečků, kteří neznají historii a fakta, ale přesto cítí podvědomě vinu a strach z možných následků té genocidy spáchané na německy mluvících Čechoslovácích před téměř sedmdesáti lety.
    • Máš na mysli ty hajlující německy mluvící germány žijící v Československu,co chtěli tu autonomii, ty slaboduchu vylízanej*12* ?! *3*
    • Jo, máš pravdu, je tu hodně blbů a ty jsi dokonce největší !!!
    • No,ja si myslim,ze to prave vedi,co jejich predci byli za 'odbojare'
      Proto vsemi deseti drzi toho zkrachovalyho ochlastu u vesla!
    • Po válce nastal odsun kolaborantů a jistě došlo k moha přehmatům. Jenže tomu předcházelo
      hodně krutejch 6 válečnejch let a okupace naší vlasti Německem.
      Německá genocida národů neznala přehmat ta se poctivě po Německu plánovala dopředu
      a měla skončit odsunem a poněmčením malé části našich předků.
      Tečko lžeš. Zajdi na návštěvu k pamětníkům a odbojářům z těch časů. Zkus jim nalhávat
      ty své hlouposti co tu meleš. Pokud od nich dostaneš po tlamě nebudu překvapen. *1* *1* *1*
      • Karlíku, já o tom dost vím a mluvil jsem s mnoha pamětníky. v naší zemi a i s těmi vyhnanými. Zjisti si co to byl brněnský pochod smrti, masakr v Ústí nad Labem, masakr v Lanškrouně, masakr v Dobroníně...
        • I toto je pravda-valka skoncila na nasem uzemi 8/5
          Zajimava otazka:Proc se slavila 9/5? *3*
          • Protože skončila 9. 5 !!! 8. května Německo sice kapitulovalo, ale maršál Schörner neposlech a bojoval dál. Tešprve Rudá armáda jej 9. května rozdrtila a tak ukončila válku s Německem de facto. 2 . světová válka ale pokračovala a skončila až japonskou kapitulací 2. září 1945. Naše vláda se snaží zamlčet pravdy , tak si vzala za skončení války den kapitulace. U nás ale končila až 9. května. To je jako kdybych ti dal přes držku, řekl, že už jsem skončil, ale mlátil tě dál - kdy by to opravdu skončilo ???
            • Pardon, je tam znovu otázka, pročř se slaví den vítězství 8/5. Zřejmě neumíš pořádně číst, odpověděl jsem ti přece hned prvními větami. Nebo jsi slepý a pak sim pořiď okuláry.
            • Ale ty jsi nechápavý !!! Nevyhrožuji, je to jen přirovnání, jak bys to pochopil, pokud bys to zažil na vlastní kůži... To není myšleno jako výzva na souboj na pěstě, nic víc
            • Hele-nikomu nevyhrozuj,neb na to zkratka nemas.
              Proc se tedy slavi v teto dobe 8/5 ty historiku?
      • Karliku,takze si presvedcen o tom,ze zadny z cechu nekolaboroval s Gestapem.Je to tak?A ta pakaz,jez po r.1946 vstoupila do KSC byla ta necistsi elita naroda?
        • Překrucuješ můj text až k nepoznání. Mnoho Čechů kolaborovalo s gestapem ale našlo
          se také mnoho odvážných lidí. Odbojářům mnoho těchto lidí pomáhalo při ukrývání se
          a navazování kontaktů. Za to se nad nima vznášel stín gestapa a smrti.
          Za těmato hrdinama jsem poslal lháře tečku ať jde mezi ně obhajovat Němce.
          Však to říkám. Do ksč se dalo mnoho potkanů ve snaze urvat si korýtko a dobrej život.
          To potká každou stranu která se dostane k moci. Koneckonců po uchopení k moci v roce 33
          se hrnula k nacistům také záplava lidí ve snaze dostat stranickej odznak.
          To je bohužel charakterová vada mnoha lidí. Ale zatímco ty nadáváš že jsou to komunisté
          já ti oponuji že jsou to pouze bezcharakterní potkani. Komunista zůstal komunistou i po roce 89. Potkan stranu opustil jako dále nepotřebnou pro své blaho a šel podnikat.
          • Karliku-nemam k tobe vetsich namitek.Moc hezky si to napsal...
            Vis,me rikal kdysi jeden starsi pan-jez za valky zabijel prase cca 60 kg.A to se muselo vzdy hlasit.A ten nemec mu povidal-Me takovato prkotina nezajima,ale vasi te udaji....
  • Prezident Zeman opět zabodoval. Má pravdu, proč bychom měli držet hubu a nechat si kydat na hlavu hnůj od těch, kteří by v dávné minulosti byli sťati mečem za podporu agresora. A "umělec" Kraus- o jeho kolaboraci se nebudu vyjadřovat, nestojí mi za to.
    • ... Zeman nikdy nezabodoval a ani nezaboduje, je králem českých trotlů jako ty
      • ....a pak si se uprdl a hned nato posral, že ano !!!!
  • No umělec, to je trochu silné slovo. Jinak mě zaráží to, že proti komunistům a bývalému režimu se nyní často nejvíce vymezují lidé, kteří zrovna za onoho režimu byli privilegovanou vrstvou a měli se mnohem lépe, než běžný občan.
    • ... znáš slovo kabaret?
      • Já ano ale ty budeš nucen otevřít slovník a najít si co to slovo znamená. Já tě učit nebudu. *1* *1* *1* *1*
        • ).(
  • ... Kraus je je srovnání s Karlíkem a dalšími známými zdejšími komedianty břídil :)))
    • ... je ve :)))
  • To se opravdu divím, protože Kraus je Žid a členové jeho rodiny padli v Holokaustu.
    • No, to žid je, ale třeba by si rád vyzkoušel tu plynovou komoru... Ale nepotřeboval by "Cyklon B" ( kyanovodík), stačilo by mu, kdyby mu tam Pišta přitáhl tu svoji kozu, a pak mu tu komoru zaprděli...umřel by smrady.
    • Nevím jestli pan Kraus je Žid a i kdyby, je mi to jedno. S tím mohou operovat jedině náckové. Zeman je však namyšlený užvaněný ochlasta, lhář a křivák. A to není dobré.
      • Pro ani jeden Tvůj výrok neposkytuješ důkaz, tak raději mlč, ty nebohé hloupé trdlo!
      • Umět lhát a bejt demagog je také umění. Ty máš sice snahu dělat obojí ale prostě to
        nezvládáš. *1* *1* *1* *1*
        Na schůzce Hitlera s Henleinem jasně zaznělo že maj sudeťáci předkládat moře požadavků
        a tak znemožnit dohodu s naší vlastí. Jim totiž nešlo o dohodu ale o okupaci naší země.
        Pokud Beneš dá souhlas s jejich požadavkama tak má Henlein prostě vznést další požadavek. *1* *1*
        Poté co mu západ daroval kus naší země řekl Hitler že ho náš stát vůbec nezajímá a
        Československo nechce. No a pak ho ten lhář okupoval. *1* *1* *1*
        Sud. němci jako pátá kolona hrála utlačované a posloužila tak nacistům v jejich šarádě
        propaganda mohla řvát že sud. němci jsou na tom zle a je třeba je zachránit.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti napálil že bys spolkl protézu a skončil na IPce!, *2* *2* *15*
        • Pana Krause bych se neptal, jestli je Žid, protože je mi to jedno. kdo je a kdo není Žid.
        • Ja bych mu to rek-a rad navstivim IPku ty degene.
          • Jen si řekni a taky tu protézu spolkneš a na IPce skončíš!! *2* *15*
  • Tak to u nás vypadá, že každej kdo má dírku do zadku se pouští do kritiky. A všichni mu to žerou. *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit