Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mám plné zuby toho, že jako hlas národa nám média soustavně prezentují zpěváky, herce, modelky, případně sportovnce. Jsou to ty nejzbytečnější profese na světě a navíc jim vyhovuje prostředí, které tu nastavuje ODS a TOP09. Proč se nezeptáta třeba zdravotní sestry, učitele , řidiče autobusu nebo třeba prodavačky . Kašlu z vysoka na to, co si myslí nějaký pan Dědeček, písničkář
  • Neměli bychom zapomínat na Bílou horu, kdy české stavy prchli z bojiště a nyní volí Češi cizince, který brojil proti Benešovým dekretúm a proti jaderné energii jako Rakušan.Chtějí za českého presidenta cizince, který přišel do Čech pouze ze zištných dúvodů???
    • Jsi zde správně, primitive. Podej si ruce s ostatníma zdejšíma chudákama mimo realitu.
  • Včera jsem to slyšel, Dědeček ať je možná jindy super, já nevím, se v tom rádiu projevoval jako "fašounskej" magor co uznává jenom vůdce..........sepsul všechny, Franzovi vytkl nesrozumitelnost projevu, přirovnal jeho mluvu k projevu feťáku a smažek, protože má snad potetovaný i vnitřek huby, ale Knížecí audio projev ho nechával naprosto spokojeným.............takhle propral naprosoto všechny kandidáty vyjma Karla.
    Dédeček je všechno jen ne nezaujatý komentátor................jeho projev a rétorika mi připomínala něco mezi Miloušem Jakešem a Goeblesem. Jestli toto je předseda PEN klubu v česku, no potěš koště .......... *12*
    • přesněji se to ani vystihnout nedá, *1*
    • Otázka je postavena v rovině, naučíš starého psa novým kouskům, viz zde : http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
    • Nejsi 'antiparoubek' pod dalsim nickem? *3*
      Blbost je totozna...
  • Stydím se za umělce co se považují za elitu národa a rozdávají svá moudra na potkání jako bychom byli dementní(jestli to nemají v rodině)a neuměli si vytvořit vlastní názor!!
    Dědečku hrej si doma s penisem a přemluv bábu!!!!!!!!!
    • Souhlasím s příspěvkem ,také se stydím za rádoby umělce,kteří se chtějí zviditelnit svou nenávistí ke každé realitě.At´ by to bylo obráceně ,stejně si něco najdou a budou vytahovat špínu, ale týká se hlavně novinářů. Jen pomlouvat a pomlouvat.Také mě netěší výsledek,ale beru to tak, jak to je.nebudu dšít síru a fantasmagorie. Co takhle vytvářet pozitivum , umělci a pod. Na békání je pozdě !!!!!!!!!!!
  • Nesmíme zapomínat na to že Schwarzenberg je Kalouskovo dítě, přerdseda TOP09 a věrný schvalovatel všech kroků této korupci podporující vlády. Ve všech diskuzích vidíme že je neschopný důrazně argumentovat a dávat vize. Napřed tuto brutální poslední amnestii schvaloval a nyní ji kritizuje. To že přišel mezi prvními do republiky a přijal od Havla funkci kancléře bylo především proto že věděl že bude restituovat miliardový majetek a že si takto k němu nejlépe pomůže. Tento člověk se v soukromých návštěvách různých podniků vždy choval jako nabob na kterého nikdo nemá což je také pravda.
    • Evidentně jsi stejný trotl jako hlupáci, kteří nejsou sto smířit se s tím, že kníže zvítězí.
      • Dle předešlého příspěvku soudím,, že máme co dělat s idiotem, Možná, že je jen trochu mladý, nezralý a hloupý. Také může mít zaostalé rodiče kteří mu nedopřáli sdostatek inteligence. No nic. Možná mluví z hladu ale možná také z toho chlapeček vyroste. *1*
    • Proto občani volte Zemana,abyste se nestalo,že budeme zase pro Kalouska ovčani.Pro toho tzv.umělce,který se také ucházel o koryto a neuspěl tak jeho názor nás nezajímá.Říkat o někom,že je hloupý,když sám nejsem lepší je opravdu hloupé.Myslím,že jste to popsal jasně - souhlas.Pokud chci na Hrad tak se naučím česky.A paní by se již taky měla učit a jsem překvapený,že již neumí.Lidé jděte k volbám a volte Zemana a ne Kalouskova kejválka.Tu lidovou opravdovou revoluci musíme dotáhnout do konce.
    • Ten majetek mu ovsem ukradli komunisticky zrudy ke kterym se hrde hlasis ty zgrebe!
      • To mu sebrala pravicová chátra kolem Beneše.A sice za podporu nacistů.Tak zrůdo nejdříve se pouč a pak nadávej.Nedostal jsi taky amnestii od těch modrých zrůd?
  • Dědeček jaký spisovatel a písničkář, takový "politolog". Nic-moc.
    • On ano, ale nezapomeň, že jej vodí na provázku Kalousek....a to je moc a moc horší...
  • Proboha zase jeden umělecký politolog amatér.Ať si tedy skládá cajdáky a tyhle rozumy udílí členům své rodiny a podobným "umělcům" . Kdyby měl ty kydy dokazovat asi by se zapotil. No, co ostatně po takových revolucionářích můžeme chtít. Zavře hubu a má uklizeno. Ať hejká zadarmo a živí se poctivou prací.
  • Není nic komičtějšího, než když se naši umělci začnou vyjadřovat k politice. Ale od toho jsou, aby bavili národ.
    • přidám ještě jak se vyjadřovali k fondům, které vzápětí zkrachovaly a teď už zase k penzijnímu fondu - viz partička, kterou jsem měla docela ráda - zkrátka za peníze, či naději postupu udělají cokoliv
  • Teda umělci už by měli být potichu, už nám stačila předcházející podpora obou Vašků, potažmo ODS, no snad nechcete v novoročním projevu prezidenta v televizi titulky, protože Karlovi není rozumět.Nemýlím li se, tak Karel je téměř, neli 100% rakušák, tak aspoň ať je prezidentem Čech, i když to není ideál, to nebude nikdy.
    • Narodil se v Čechách, má české a švýcarské občanství, tak jaký rakušák???
  • Tak to jsme tedy dopadli, lidé jsou nepoučitelní, Šláfemberk je nastrčené pimprle Kalouska, takže teď může klidně napálit Kalousek DPH 100%, kníže to jako president podepíše, prolomí se Benšeovy dekrety, omluvíme se sudeťákům a vrátíme jim majetek a ještě je odškodníme,
    • Pepo on se opravdu jmenuje Schláfenberg? Já měl pořád dojem že Schwaincenberg. Pokud je to Německy pravopisně špatně pak se tedy omlouvám. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit