Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haló vy umělci
    ( citace z Karla Čapka - Válka s mloky ).
    Vám nestačilo, jak vaše jednánní po klíčových radovánkách dopadlo. Lidé chudnou, nezaměstnanost rapidně roste, cizí vlastnníci v době krize raději obětují naše lidi než ty ze své domoviny. Sponzoring základních sportů upadá, důchodci mají hlad, zveličujete romský problém, školství jde do pryč a zdravotnicví se stává byznisem k odírání státní kasy a nemocných. Rozdáváte si všelijaké "ceny" přesto, že vás normální lidé z důvodů vysokého vstupného nemohou shlédnout. Podporujete zlatokopectví různných "vylepšených" ženštin.
    Lidé vám přestávají věřit.
    Vzpamatujte se začněte ctít národ.
  • Už tam byl dlouho. Je potřeba změna. Dobře že odešel. Plat na jeho místě snížit. *3*
  • Jsem spokojen že odstoupil.
    • ... a proč? ... snad se v divadle v Plzni osvědčil.... radost z čistky pro čistky, ať nezůstane na kameni kámen? .... a tady v diskuzi odborníci na všechno a všechny, od politiky přes ekonomiku a kulturu, proč to tedy s námi vjde od 10-ti k 5-ti ? ....,
  • Žijeme v demokratickém státě, aspoň se ten stát takhle tváří a všichni politici - námi zvolení - mají demokracie plná ústa. No a demokracie je o tom, že diskutujeme, abychom se dohodli na výsledku, který bude vyhovovat alespoň trochu těm, kteří se dohadují. No a když se jim výsledek nezamlouvá, je lepší odejít. Tak je nechte, ať si vyberou. Neberte to nikdo tragicky, každý je nahraditelný - opravdu. Jenom aby se nám tady nespustilo zase něco takového, jako v televizi před časem, že i politici spali ve spacácích na Kavčích horách. Třeba se nahrnou i do Národního. Uvidíme. *3*
  • Nový ministr udělal dobře, každý jsme nahraditelný a Burian byl jejich člověk. Hnedka se to pozná podle těch ukvičených. Ať jdou, založí si svoje divadlo a pojedou za svoje.Národní divadlo bylo stánkem elit. Prachař, Salzmanová a další nejsou pro mne nic nadprůměrného. Proč jste nekvičeli, když odešel pan HEREC MUNZAR nebo jeho paní HEREČKA HLAVÁČOVÁ. To jsou národní umělci, ale tyhle jsou akorát podebraní,že jim nevyšel na hradě Karl. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Z příspěvků čiší nenávist k umělcům a neúcta k našemu Národnímu divadlu.To je úpadek národa
    • úcta jen k někomu? co tedy úcta k rozhodnutí ministra, kde je úcta k panu prezidentovi, nebo nemá právo ministr někoho odvolat, zvlášť když víme jak si pravice vybírá lidi do svých pozic, já na bráchu a ten na mne, konkurzy jsou od toho,aby se vidělo průhledně a dala se možnost těm co se na funkci cítí,víte pane ! *16*
  • Komedianty štípla vosa že tak vyšilují zlaté časy končí, to máte za podporu číra Kchárla.
    • no no!
  • Určitě najdou angažmá tady od těchto spolků.
    http://olser.cz/7685/mame-v-evrope-nejvetsi-pocet-romskych-organizaci-na-pocet-obyvatel/
  • No gratuluju komediantům k odchodu. Doufám, že půjdou do soukromého, nedotovaného divadla aby poznali jak se vydělává na poctivý chleba.
  • Nechť jde,stejně tam byli jako obvykle dosazeni ti,co lezli do zadků a sympatizovali s podplacenou trojkoalici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit