Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co komunista, to absolutní blb!!! Vymývání si mozků soudruzí splnili na min.165%.
    • Tobě vymyli mozek špinavým hadrem.
      • To těžko,vždyť žádný nemá. *1*
    • Už z toho blbnu!! Co to tady píšu......mám ten mozek vygumovanej....asi z chlastu.
      • Jsem totiž váš Miloš Zeman a kradu tady nycki. Na zdraví soudruzi a čest!!
        • A stejně věřím panu Zemanovi že to dotáhne do zdárného konce, čest!
  • žádná škoda komediantů, to co předvádí na podiích je hrůza a děs
  • PL: "VLADA 'STRANY PRATEL ORGANIZOVANEHO ZLOCINU' odvolala reditele pote, co jeho audit zjistil hospodarske zlociny, na nichz se podilela odborova mafie. Neprekvapuje, ze vlada mafianu bez mandatu okamzite prispechala odborove mafii na pomoc a zlocincum 'nebezpecneho' reditele odvolala." *16* *16* *16*
  • Připomíná mi to období klíčů. Část "umělců" zase cinká. Zapoměli, kam to došlo - devastace státu, výrobních prostředků, restituce církvím a podporovatelům. Likvidace mezilidských vztahů a zlodějina s korupcí Jeden závěr je faktem. Rádoby "umění" je nyní pouze pro nejbohatší. Že ta paní neblekotala, když měnili velení kultury kámoši naposledy. To se jim totiž hodilo, nebo snad něco spláceli, "kdo to ví".
    Naposledy jsem předpovídal, že začíná období štvaní a lží ... a je to tady. Snad to po středě skončí nebo bude ještě větší. Lidé vysvětlete svým pos.ancům proč jste volili a co vám slibovali.
    Ti co korporativě odcházejí ať jdou. Snad bude národní divadlo i pro normální lidi.
    Ale prosím nepřipusťte, aby místo nich nastoupila Němcová a spol. neumí to. Do divadla by se dostali jen ti nejbohatší a turisté ze zahraničí. Vždyť s vlastním národem si vůbec nerozumí.
  • Balbín konal správně. Ti slavní umělci mohou jít do pr....
  • Němcovka a Drtička to dneska zase rozjely na plný koule v událostech! Hašek tentokrát netrvrdil muziku babizen se úplně zalekl. Blekota překotná Němcová se nám zase snažila vnutit jak jsou Rusnokovci hrozný a trojkolka bezva. Díky, nechci strčte si vaše vládnutí Němcová víte kam! Drtinka a Kroužková dnesky řádily jak zdivočelý feny! To jsem nezažil ani soukromý televizi, natož ve veřejné! *16* *12* Kdo vypráská tyhle šmejdoviny ze studií, už aby se někdo našel. Balvín i ostatní dělají dobře, že je pakujou. *16*
  • Tak čau chlapci a děvčata, hodně zdaru jinde, už se na vás jinde nemůžou dočkat.
  • jen ať se povyházej, stejně je to samý bratříčkování modrejch s černejma a dosadí si tam svoje lidi. Družinářka toho stihla napáchat, když to bude chtít někdo jinej pospravit, začne prodavačka a kantýnská ječet. to je péče dojemná, fuj tajbl, takové pitomce u všech koryt. *16*
  • Zapomínáte soudruzi kdo toho komedianta do funkce dosadil. Nebyla to ta přiblblá družinářka? Že teď ty komedianty vyhází je jenom dobře. Stejně to je pravičácký póvl ze slabomyslných seriálů po americkém vzoru.
  • Jak jsem dnes napsal. Nechť se ti lumpové vyhážou vzájemně a chvilku bude klid. Problém je v tom, že loupení ani v té pauze neustane. Urychleně přestat finacovat politické strany, Kradousek, Trautnberk, Svobodka, Filipič a ostatní ztratí orientaci v důsledku toho, že přijdou o koryta. V té tmě je třeba vyčistit chlív a v referendu změnit ústavu tak, že poslanci budou voleni přímo a ponesou za výkon svého mandátu trestněprávní odpovědnost. Bude klid a země bude vzkvétat. Jednoduché, že ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit