Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • @redakce: Ja chapu, ze je to asi ted cteny, ale fakt musite sdilet takovy nenavistny slinty? To nemate ani spetku moralky a jedete jen na pocet precteni? To nevite, ze se takhle ve 30. ltetech psalo o Zidech a nepamatujete si ze zakladni skoly, jak to skoncilo?
    • To že trpím stihomamem ještě neznamená, že mě nikdo nepronásleduje.
      A na tom článku je hodně pravdy, možná tak za rok, až se nás ta hrozba bude bezprostředně dotýkat už takový lidumil nebudete...
    • ... vynikající, úroveň této redakce zde a nikde nelze komentovat
      ... za chvíli mě blokne, ale to neva, já Bohouše a jiné tupce k životu nepotřebuji :)))
  • Jen hlupák se nebojí přílivu utečenců a nedokáže si představit, co zde budou znudění a nezaměstnaní černoušci provádět.
    • ... ty jsi hlupákem i bez toho, troubo :)))
      • Ty jsi jen hloupé hovado, které mne nemůže urazit svými primitivními výlevy. *1*
        • ... ty bys chtěl, abychom byli hloupá hov*da oba, na tvou ubohost však nesahám :)))
  • Aby někdo byť jen pochyboval o tvrzení p. Skácela, pak to musí být někdo, kdo sem právě přilétl z Marzu,nebo kdo chce druhým zhloupnout hlavu. Hlavu, kterou se naše polistopadová propaganda snaží hloupnout především mladým. Je zřejmé, že v problému s uprchlíky se nejedná o nějakou živelnou akci, ale že se jedná o akci pečlivě připravenou, řízenou a placenou, stejně tak jako ostatní tzv. demokratizační řízené a placené procesy po světě. Dosadit si ta tři písmenka toho, kdo za tím stojí, pak k tomu není potřeba také obzvláštní důvtip. Vždyť kdopak se vždy pokrytecky krčil za demokratizačním procesem ve východní Evropě, Jugoslávií, Iráku, Iránu, Sýrii, Ukrajině...? A jaké z toho byly dopady? Přesto, že Rusy nemusím, tak je nutno konstatovat, že Rusové to rozhodně nejsou jak se nám tady přisluhovači pochybných akcí pochybných zemí snaží věšet na nos. A navíc i přes averzi vůči Varšavské smlouvě kvůli okupaci v 68 roce je nyní nutno konstatovat: Rusové nejsou jako oni. Jsou lepší.
    • Tvrdit, že za tím nejsou Rusové bych se neodvážil. Je třeba se psát qui bono? Pro koho je to dobré. A komu vadí jednotná a silná Evropa? Kdo se snaží ji nahlodávat? Co jiného si může Putin přát, než aby islamisti rozvrátili Evropu, aby pak putinovi mohli Evropě "poskytnout bratrskou pomoc".
    • ... co to je ten Marz, balíku?
  • Bohužel jedno je jisté, že se tito imigranti tady nehrnou poctivě pracovat a nedej bože aby se jim do rukou dostaly zbraně, tak jsou schopni střílet vše co je bílé a je jim jedno jestli jsou to děti, ženy ap. Pro tyto běžence uzvřít hranice, popřípadě deportovat okamžitě zpět, jinak nám jednou naše děti řeknou co jste to dopustili udělat s Evropskou kulturou.
    • ... už jenom ty jsi zde scházel, tupane, jsi maximálně na jejich úrovni :)))
  • No lol, ten pan musi mit pekne vychlastany ten svuj zeleny mozek. Asi zije jen pro valku a chce jeste jednu na sklonku zivota zazit, nebo ho jen hrozne mrzi, ze uz tu neni Hitler a "jini" se uz nemohou beztrestne strilet. ;-)
    • ... přejdi na sportovní stránky, na tyto nemáš, srágoro :)))
  • Plukovník Skácel to říká velmi kulantně. Buď zvítězí civilizace a úcta k lidskému životu, člověku a jeho kultuře, nebo temný středověk a tlupy zaslepené náboženskými dogmaty, vedené kmenovými náčelníky. Náboženství odnaučilo tyto lidi nést odpovědnost za život svůj i svých blízkých. Ve všem spoléhají na fiktivního pánbíčka a kromě něj si neváží vůbec ničeho a nikoho. Věřící dokáže ve jménu svého tmářského bludu vyvraždit celé národy a bez rozpaků znásilnit 7 leté dítě, upálit nebo ukřižovat těhotnou ženu. On má svědomí čisté, neboť tak to chtěl pánbíček.
    • ... vysvětluj to Bohouši a jemu podobným hlupákům :)))
  • je jiný frajer.Ještě na podzim vykřikoval na shromážděních, že nějakých 5 000 afrických vyžírků bychom mohli přijmout.Organizace "Člověk v tísni" zorganizovala 16.12. demonstraci před úřadem vlády, za houfné přijetí afrických chudáků.Těch kteří vykřikují v Italii, že už jsou tady a nebudou se vracet.....Těch kteří umí mobilovat na ipodu, sedět na zadku a dívat se před sebe.Pak se ještě umí rozmnožovat a kouřit.A právě takové jsme připravení hnát Evropou až k moři.Třeba dvojnásobek údajné naší kvoty.
    • ... problémky s pravopisem, trapáku?
      • Kupodivu tenhleten zjevně psychicky narušený člověk, který zde napadá každého diskutujícího, cenzorovi nevadí. Buď je to přímo placený troll nebo je cenzor u někoho příliš tolerantní.
        • ... si fandíš, že své bezduché blitky nazýváš diskusí, moulo :)))
        • ... vytočil jsem primitivního debílka, to je paráda, jsem se sebou velmi spokojen :)))
  • V tomto článku je hodně pravdy a většina obyvatel to vidí zrovna tak ( jen srágora pode mnou ne). Bohužel podplacení bruselští politici to vidět nechtějí. Přál bych jim, aby se stali prvními oběťmi jejich multikulturalizmu.
    • ... vydávat se za mluvčího většiny obyvatel dokáže jenom absolutní primitiv, pitomče :)))
    • ... si fandíš, že si myslíš, že v takovém článku rozeznáš pravdu, srágoro :)))
      ... jsem nadšen, že se*u hlupáky tvého kalibru, proto sem chodím, ubožáku
      • Jinou odpověď jsem od srágory ani nečekal. Svojí inteligencí opět všechny šokuje. No nic i nemocní lidé mohou vyjádřit svůj názor na internutu i když bude pro ostatní těžko srozumitelný.
        • ... co to je ten internut, zdravý člověče?
        • ... opět píšeš o "všech", jsi slaboučký jako 5x vyvařený pytlík čaje, nevzdělaná nulo :)))
  • ... Skácel se úplně skácel :)))
    • ... bude ještě nějaký hlas primitiva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit