Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych všechny neházel do jednoho pytle, někteří se znaží již poctivě pracovat
    https://www.facebook.com/107300489288899/videos/1076965155655756/ *14*
    • I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

      Čínské přísloví.
      • zažehnout jeden plamen je lepší, než proklínat nekonečnou tmu
        konfucius
        • Ty hodiny tady nechte ,
          tak velkej nakladak nemame.

          Marsal Konev
          kveten 1945
          Staromestske namesti.
          Praha
  • vymyšlená story k navození soucitu a zrozování nových dobrokakáčků v Čechách. Kdyby napsali, že do té Itáie přeplul pomocí plaveckého stylu kraul (kvůli srdceryvnosti) , to už by bylo moc okaté. Tak uvedli, že jenom přeplul. Kdy už všichni ti vítači pochopí, že se do Evropy Afrika nevejde. Evropa nemůže zachraňovat bídu celého okolního světa. Nechci jen pracovat a živit miliony lidí z jiných světadílů - a stát se defacto jejich otrokem. Mám taky jen jeden život. Evropa své bohatství nemá zadarmo a neměla ho hned. A v zájmu Evropy není ani zvyšování počtu lidí na jejím území, notabene s úplně jinou mentalitou, protože to přináší zhoršení kvality života kvůli ničení životního prostředí.
    • U tehle existenci si tim jisty nejsem. A uz vubec ne nejaky styl kraul. Mozna tak cubu po proudu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=2JJtMhXlZxM&feature=youtu.be
  • Hrozné, jak se někdo může takto chovat k lidským bytostem. Naštěstí to dobře dopadlo, Harunovi přeju, ať si užije trochu klidu a míru
    • A svátků vánočních.
    • co sem leze? Kolik dal peněz za to, aby se o něm psalo. Tady máme svých starostí dost. Afričani jsou tady jen obtížný hmyz. A pokud někteří expedimentují s terorismem je třeba je hnát svinským krokem VEN všechny. Není čas na dělení na dobré a zlé. Jo hoši je nová doba. Skončila doba hájení. Je čas vyhánět!
      • 1. neleze "sem", ale do Německa, ovšem jak vás tak čtu, zrovna vám by neuškodilo s lidmi jako on strávit trochu času abyste se zbavil těch divných rasisticko xenofobních předsudků, je to stejný člověk jako vy nebo já, měl byste projevit trochu úcty a respektu

        2. nemáme žádný důkaz, že se jedná o teroristu, presumci viny naštěstí nemáme
        • Vem si ho domů a živ ho za svoje a nevnucuj ho druhým.Já se postarám jen o toho koho si pozvu.Neznám hodného černocha a vůbec ne muslima.
          • Já ano. A kolik jich osobně dobře znáš, jen tak pro představu? *7*
  • hrobě. Tyto historky by měl dávat do oběhu doma v Africe. Všichni černouši se do Německa stejně nevejdou. A tady je nechci.
  • Opravdu dojemné slzím celé odpoledne.Byl jsem na Centrumu Chodom a takové uhlí jsem tam viděl pomalu na každém kroku.Mám dojem,že již jsou dostatečně naplněné kvóty.Je potřeba žebrat,aby se tady měli lépe než naši lidé.
    • prosim ?
      • Centrum Chodov v bývalém Československu ,dnes Absurdistánu v Česku.
        • ObcanHavel
          tak ty jsi byl ten bezdomovec, co tam před vchodem škemral o drobné!
  • Táhni do (.)
  • Tyhle dojemné pohádky o chudácích uprchlících (ve skutečnosti prachobyčejných ekonomických migrantech) už dávno na lidi nepůsobí. Prodejní presstituti, snažíte se zbytečně.
  • Táhni zpátky zvelebovat svou zem NETÁHLO!
  • Vlezte nám s tím na záda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit