Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen se věří že jsi tímto blitím vyčerpal svoji denní dávku blbosti. Zalezeš tam do nory u lesa a budeš jen monitorovat svým tupým pohlem život okolo. Že tady už nebudeš obtěžovat výlevy svého chorého mozku.
  • já mám jenom hrůzu z toho, jak je to v dnešní demokraticko-teroristické společnosti jednoduché někoho osočit a vytvořit proti němu důkazy a hned ho demokraticky po havlovsku bombardovat, ti naši havloidní dobytkové vůbec nechápou, že to příště můžem být i my
    • Jo, máte pravdu, rusáci obvinili Brity, že vyrábí novičok, jako zloděj Babiš, který křičí - chyťte zloděje! Když mám máslo na hlavě, proč by ho neměl mít někdo jiný?
    • Máte pravdu, lepší je přijmout tu stupidní ruskou verzi, že chemickými zbraněmi v Sýrii zaútočila premiérka Mayová... *1*
      • Howada , a ten náš ožralec z Hradu si beztak myslí totéž!
    • Já mám naopak hrůzu z fanatických antihavloidů, kteří vykřikují do světa cosi o bezdůvodném napadání za pomoci zinscenovaných důkazů. Že by sama Rada bezpečnosti při OSN poslala do postižené oblasti lidi nakažené chřipkou a vydávala to za chemické vraždění? Trochu zapátrejte a zjistíte, že Havel nikdy nic o "humanitárním bombarování" bývalé Jugoslávie neřekl, ale útok odsouhlasil mimo jiné také Zeman. Nepletu-li se, tak bombardování proběhlo během roku 1999 a celá vláda, které předsedal Miloš Zeman tento atak odsouhlasila. Méně bulváru a více rozumu prosím.
      • Tak s politováním musím oznámit, že se pletete.Zločinný akt operace NATO nazvané Operace Spojenecká síla v Jugoslávii v roce 1999: Tehdy nám Havel a celá jeho suita placená z peněz amerických židů přeci tvrdili, že bomby amíků jsou tak dokonalé, že nikoho nezabijí, akorát zničí co mají zničit a co se týče "humanitárního bomnardování": odkaz ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Humanit%C3%A1rn%C3%AD_bombardov%C3%A1n%C3%AD ) a v něm je : " Slovní spojení „humanitární bombardování“ zmínil Richard Falbr, kandidující do Evropského parlamentu, v pořadu TV Nova Sedmička vysílaném 23. května 2004:] „...řekl jsem, že člověk, který použil termín ‚humanitární bombardování‘, nemá co dělat ve funkci prezidenta Evropské unie.“. No a coce týče Havla a jeho" humanity" pak tato citace : " Domnívám se(Havel), že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární:..." . No a co se týká otevření našeho vzdušného prostoru pro teroristickou akci NATA v Jugoslávii. Není pravda, že tuto hrůzu odsouhlasila vláda Zemana. Cituji z ( http://forum24.cz/operaci-ceske-armady-proti-jugoslavii-odsouhlasila-vlada-zemana-ne-havel/ ) : " Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem." Pro podrobnosti doporučuji přečíst oba odkazy.
      • víme sajmon, bombarování
  • havel radostí v pekle převrhl kotel s horkou vodou, bombardování to bylo jeho potěšeníčko to si blahem ucvrkával do krátkých nohavic
    • A v kotli byl Stalin nebo Grebeníček? *1*
  • těm našim špinavým politikům, babišovi stropnickému zrůdě šlechtově a podobným zmrdům se musí těžce žít s vědomím, že je to špinavost a na veřejnosti tvrdit jak je to správné, demokratické udeřit bez soudu na Sýrii, to musí být bolest se ráno dívat do zrcadla, určitě každé ráno i zvrací
    • Zvracej na svou demm entní starou, ne tady.
    • ty malý mudrci. Především se tady moc krásně rozčiluješ. To je opravdová senzace. Když něčemu hlupáku nerozumíš tak drž hubu. Ismamáka je třeba hubit. Stejně jako rusa. Jsou obtížným hmyzem.Tobě podobným.A vzorovým špinavcem jsi tady široko daleko jen TY.
  • Teda tady to je dobrá sešlost svoloče...
  • Jste velezmrdi,dukazy žádné,bojujete celou dobu jen proti.Asadovi a Podporujete uřešhlavy a nakonec bombardujete údajná skladiště chemických zbraní? Výbuchem těchto skladů tedy žádné srajdy se do ovzduší nedostaly znovu??
    Čas ukáže zda nečinné Rusko na tento teroristický akt USA a NATO byl správný.
    Osobně si myslím,že ne! Padne Asad,poté Irán,Rusko a nakonec Čína.
    Všichni kdo se podíleli na bombardování a jeho schvalování,aby Vás rakovina točila,ámen.
  • Ožralý Zeman by měl Trumpovi domluvit. Copak to jde, střílet na Zemanovy kámoše? To se nedělá. Na RT psali, že celý Ovčinec drží ode dneška protestní hladovku, chlastat budou jen bechera...
  • Ponížen byl náš opilec Ovar I. , měl jet dávno do Sýrie domlouvat příměří, Trump je prý jeho kámoš *1* ,místo toho hledá za peníze daňových poplatníků Peroutku a novičok?! *1* Včera jsem viděl novýčok v baru , prý to byl ale starýčok, což je něco pro toho ochlastu *12*
    • Prezident Trump je kámoš Zemana? Nenechte se vysmát, s ruskýma děwkama se Trump nekamarádí!
  • Rusáci si mysleli, že si můžou za Obamy dělat co chtějí. Tak s tím je konec! Vsadili na špatného koně, měli pomoci Hillary! *1*
  • Doninka nikdo sr.t nebude!!!! Putler straší ježka holým zadkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit