Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě jsem kecala, žádný stránky nemám, ani mít nebudu. Můj nejoblíbenější portál je Aeronet, tam jsem pečená vařená!
    Pa Simča, už sem vůbec nechodím.
    • přééééésně

      vivat Gagarin






      YEAH !!!
      • 40 uživatelů odsoudilo tvůj nejapný příspěvek, 40 lidí, slovy čtyřicet, rekordní navštěva, rekordní *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • .... 38 jsem jich naklikala já.
          Pa Simča.
  • ObcanHaveI
    Tak a co teď, Syřané se svými starými raketami setřelovali "nejmodernější" západní rachejtle!
    • vlevo dole *15* *15* *15* *15*
    • odpověď nalezneš opět na aeronetu *15* *15* *15*
  • takže ruský medvídek si strachy nakakal do kožíšku *13*
    • Ruský medvídek má zodpovědnost. Ví že je snadné zabít miliony obyčejných Američanů Britů Francouzů ale proč by to dělal? Co by z toho měl? Paradoxně by z toho nejvíc vytěžili mocipáni USA a Británie kteří sami v bezpečí atomových krytů by vyhlásili válečný stav a bylo by jim jedno že jejich země umírají hlavně když oni si drží byť chatrnou moc vyjímečného stavu. Ovšem některým mozkové závity zrezly a nepomůže ani promazat...... *7*
  • Akce za desítky milionů bezcennejch doláčů a tři ranění civilové. Tomu se říká efektivita. Rusové musí mít nahnáno.
  • Ani jedna z vypuštěných raket neletěla zónou ruské protivzdušné obrany. Že by se amrdólové báli?
    • no jediný kdo se zessral byl Putilín který s bobky v trenkách sliboval odvetu základnám odkud byly rachejtle vypáleny

      že by ještě vyčkával ?????? *15* *15* *15* *15* *15*
    • skvělé, Ruská Federace může slavit když je Donald ušetřil, respééékt Putin
  • A máte po ptákách, západní hrdinové:

    Na letiště Duvali mířily čtyři rakety, všechny byly sestřeleny.
    Na letiště Dumajr 12 raket, všechny sestřeleny.
    Na letiště Blej 18 raket, všechny sestřeleny.
    Na letiště Šajrat 12 raket, všechny sestřeleny.
    Letiště nebyla poškozena!
    • kde jsi byl BTW ? absence tvých nicků tu byla do očí bijící *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Myslíš btw jako mimochodem? Tak jo, btw si Sajmone nevyléčitelnej.
        • máš pravdu, dostal jsi mě, sajmonuje tu asi 20 nicků a mluví stejnou řečí zhrzeného komunisty, je to náhoda, ale je to tak
          • ObcanHaveI
            Já zapomněl, už tvůj dědek Křenek byl komouš.
    • psali na aeronetu *15* *15* *15* *15* *15*
      • Aeronet čtou je takoví hňupové jako ty. Přečti si raději Sputnik, tam jsou solidní zprávy.
      • Nikdo ti přece nebere abys Aeronet četl, když ho máš tak rád Sajmone.
        • nekrad blbe
        • už zase sajmonuješ BTW ? *13*
  • ááááá klikající multinick vylezl z kanafasu, předčasné oslavy se nevyplácí
    *15* *15*
  • Teroristé opět udeřili. Nezávidím Putinovi jeho složitou pozici. Je snadné zmáčknout jaderný knoflík a vymazat pár zemí z mapy. Jenže na tohle západní struktury čekají. Oni sami zalezou jak krysy do bunkru a nechají své lidi na povrchu chcípat stejně jako na ně bez výčitek shodili Dvojčata. Co záleží americkým či britským politikům na lidech? Hlavně když oni mají moc a jsou v bezpečí.

    Na druhou stranu není možné nechat západní vrahy a zločince ať si dělají co chtějí. Víme co se stalo když se stále v dobré vůli ustupovalo Hitlerovi. Včera Afgánistán,dnes Sýrie, zítra možná my. Nejlepší by bylo kdyby na západě vypukl demokratizační "Majdan". Lidé se začali svým vládním vrahům a lupičům bránit dřív než je ti zavlečou do válečného pekla.....
    • západní struktury čekají až Putler zmáčkne jaderný knoflík ????? asi nechápeš, že by to neodneslo je pár zemí primitivní soudruhu, byl by to konec všeho, takže vaše komunistická teorie, že ruské jaderné zbraně zabijí jen imperialisty je celkem hloupá *7*
      • Chápu naprosto všechno Soukmenovče to jen vy Nacisté máte pořád potřebu válčit vyhrožovat vydírat a dobývat. Cpete se všude jak štěnice i když o vás není zájem. *6*
  • Ze stovky raket jich 71 sestřelili, to je sranda!
    • A pán je anállitik z Kremlu
    • na aeronetu a sputniku je sranda pořád
  • https://www.seznamzpravy.cz/clanek/video-takhle-sla-francouzska-letadla-do-utoku-na-syrii-45184?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
    • Co tím chtěl básník říct, nebo naznačit? Letadla popojíždějí na betonovým plácku a v nich sedí vyděšení chlapíci, kteří mají strachy naděláno v kombinézách. Nic víc jsem z toho nevypozoroval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit