Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teroristé z USA, GB a Francie jsou schopny, na základě svých mocenských a ekonomických zájmů, zatáhnout celý svět do války. Svět má štěstá, že Putin je rozvážný a přemýšlivý státník a nenechá se, jen tak lehce, vyprovokovat těmito třemi teroristickými zeměmi a jejich fírery.
    • Tak, tak, rozvážný a přemýšlivý státník jistě už zodpovědně přemýšlí, komu zase naordinovat novičok.
    • Co v té Syrii dělají Rusáci? Kremelský KGBácký trpajzlík se chová jak Hitler.
      • Rusové jsou do Sýrie pozváni oficiální zvolenou vládou a brání své zájmy (řečeno jazykem teroristů z USA). To USA, GB a Francouzi jsou agresoři a teroristé. Stejně tak blbě bych se mohl zeptat, co dělají USA vojáci v Německu v Korei, Japonsku a v dalších zemích po celém světě? Jistě brání své zájmy, cha, cháááá.
        • Aha, jako naši soudruzi v r. 1968 také napsali Brežněvovi zvací dopis. Myslím, že to podepsal i krejčí soudruh Biľak (len nohavice, niepúšťať na saka), co už je v pekle. Bůh mu odpusť.
          • Plácáš nesmysly, asi z hladu nebo z blbosti? Nemáš argumenty? Samozřejmě, že ne, prostě vygumovaný pravičák a poskok teroristů z USA s IQ tykve.
  • ruskej medvěd si nassral nejen do huby, ale i do gatí
  • Kdy budou na řadě Lovosice, taky je tam chemička,nebude to poprvé kdy nám tato partička bombardovala fabriky.nebudu volit strany které souhlasí s napadením jiného suverénního státu,
    Spojené státy, Británie a Francie je agresor a je třeba na něj uvalit sankce.
    • Také jsem nevolil strany, které souhlasily s napadením jiného suverénního státu Ukrajiny, Krymu, Čečenska, Jižní Osetie, Abcházie...
  • Všechny rakety sestřelíme a zaútočíme na místa odpalu.
    • Strýček Vovo ze vzteku zavře plyn ukrajincům a zastřelí dva tatary na Krymu, národ mu odpustí.
  • Tak toto byl opravdu majstrštych v podání ruské armády, takhle důmyslný ústup se jen tak nevidí.
    • nic jsi nepochopil, jsi vygumovaný blb
      • Juro,neurážej ,ten skutečný blb se vydává za mě.Jeho inteligence je houpacího koně .Já mám dopisovatelskou šifru a v pátek jsem dal ostrou odpověď,která byla vymazaná a vyzval jsem hujery USA,Anglie a Francie ať jdou do první linie.Mě osvobodila Rudá armáda,ne ta černošská co osvobozovala Sudety od Němců.
  • Západní zločinecké tlupy opět v akci. Raději tam nestrčili, že to provádí teroristické NATO- náš ( respektive našich západních patolízalů) oddaný spojenec. Zápaďáci nedají pokoj, dokud zase nedostanou po čuni. Pak zase budou kvičet, jak jim Rusové ubližují. Problém ale je, že teď to "po čuni" bude znamenat, že si matička země na chvíli odpočine od "civilizovaného výdobytku homo sapiens. A to si ti západní blbečkové stále nejsou schopni uvědomit.
  • Taktický ústup a kapitulace ruské armády byla rozvážným a fenomenálním tahem prezidenta Putina.
    Palec nahoru Vladimíre Vladimíroviči.
  • Donald Trump ve svém posledním poselství k národu oznámil, že poté, co Rusko zničilo všechny jejich rakety, spolu se zařízeními (lodě a letadla), z nichž byly barbarsky odpáleny, rezignuje na svůj úřad a vydá se mezinárodnímu soudu v Moskvě. Dostaví se tam pěšky, bos, pouze v režné kytlici, řádně oholen a střízliv. Doporučuje se, aby ho lid po cestě poléval splašky.

    Zdroj: Sputnik a záznam ze Snáře rusofilů
  • syřané likvidovali ty teroristické drahé tomahawky, starýma 30-ti letýma raketama sovětské výroby s-125 a buk, no to se teroristi z USA zase předvedli a ti zrádci z francie se ani neodvážili s těma jejich cvičnýma letadlama překročit hranice, makoronovi ubožáci
    • Makron je gerontofil. Koza Májová je nervózní vzteklá neukojená a neuspokojená stará babka. Trumpeta je starý senilní šílenec, kterej špatně dopadně. Toho čeká ještě velká ostuda a ponížení.
  • Ti, kteří provedli a také ti, kteří schvalují útok na Sýrii jsou špinavý a bezcharakterní dobytek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit