Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumný krok z ruské strany.
  • A ty se usmajlíkuješ. Jo z redakce to jde dobře. *16*
  • Ty si jen hraješ přiblble, ty přiblblo.
  • ty ,miliony mrtví, kteří lemují mírovou snahu USA tě neznepokojují?
  • asi nejsi zcela zdráv - uzavřením leteckého provozu nad libyí, kde létala pouze NATO letadla byla Libye paralyzována a bombardována rovněž... nakonec USA to jinak ani nedovede
  • Ale chápeme, chápeme, NWO...a co s tím chceš jako dělat ty? To nechápu.
  • takže když byla napaden antiassadovskými bojůvkami, neměl sed bránit? nezešílels?
  • ne? už samotný vznik státu Izrael byl napadením Palestinců, dále byly vyvražďovány celé vsi, aby se mohlo tvrdit, že místa je dost a jak bys nazval útoky na Gazu?
  • ... jak jsi přišel na můj smích, nechápu, nepodsouvej mi své výmysly :)))
  • ... neberu tě vážně, čau :)))
  • ten smích tě přejde
  • ... neboj, nebudu polemizovat, já si přiblble na ministra zahraničních věcí nehraju :)))
  • ahoj
  • ... nauč se psát, nevzdělanče :)))
  • ... vítej, hysterický chápavče :)))
  • Skoro nikdo z vás nechápe to, že zde vůbec o USA nebo Rusko nejde. Jde v této hře jen o likvidace populace a plnou kontrolu lidstva jednou skupinou. A tuto nelze přiřadit k žádné zemi. Jak první tak i druzi jsou vedení k sebelikvidaci. Není zde vítězné strany.
    A osoby, které zde provokuji a je jedno na které straně jsou, nechápou, že budou likvidovaní stejně jako jejich oponenti. A vůbec nezaleží na tom, zda jste hodní, nábožní, nikdy nikomu neubližovali a pomáhali bližnímu. Půjdete do stejného pytle. Zrovna teď vykopávate hroby pro své rodiny. A pochopíte to jedině tehdy, až to přijde. Celý tento systém vede ke vyvražďovaní a raději si využijte poslední chvíle s těmi koho mate rádi, brzy přijde čas a budou umírat před vaším zrakem.
  • Pamatuj že Putler má vždycky pravdu. *1* *1* Budeš uklikán *1* *1*
  • Včera jsem tu od nějakého Putlerovce četl žeprý USA bmbardovalo Lybii. *1* Tak jsem hledal a našel jsem že na území Lybie bombardovali Wermacht. *1* *1*

    Tak bych poprosil kdyby ste si v Kremlu mohli vymyslet jinou pohádku. A nebo uspořádali datumy bombardování nejen podle měsíce a roku ale i podle století.

    Mimochodem. Třeba o smolíčkovi. Ta byla taky hezká. *1* *1* *1*
  • Zase kradeš Simoně nick. Ty jsi opravdu ruský dobytek. *12* *12*
  • Ty OdSSáku dolejc.

    USa dodávala zbraně Izraelcům a Rusko arabášům. A i když tu neustále pištíš že
    agresivní je USa s Izraelem tak faktem zůstává že každou válku v tamní oblasti
    po roce 1947 začal arabáš útokem na Izrael. Izrael araba nikdy první nenapadl.

    Jižní korea rozkvetla za pomoci Ameriky do moderního bohatého tržního státu.
    KLDR po sovětském vzoru upadla do autokratické bídy.
    Takžýe s tím šlapáním holínek to taky tak jednoznačný není jak nám píšeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit