Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdu si pustit nejakou muziku. Asi Nohavicu , ma hezke pisnicky.
  • Jako kluk jsem v 70 letech navštívil památník SNP v Banské Bystrici. V rohu nádvoří byla v původní věži hradu vinárna. Na vstupu byl nápis vstup jen s průkazem partyzána SNP.
    Pocítil jsem divnou pachuť ve vztahu k normálním lidem, kteří nesli břímě války a doby ač nebyli zrovna partyzáni. Stejnou pachuť mám u Hutky, který hulil trávu a psal protest songy aniž nad ním svištěly kulky a ostatní lidé byli také součástí jeho doby, ale pracovali aby národ nechcípnul hlady a měl kam hlavu složit. Někteří pisatelé k tomuto tématu zjevně patří do skupiny pana Hutky jen píšou kraviny a asi jen hulej trávu.
    • Nezapomeňte, prosím, že Slovensko tehdy, to byl Slovenský štát a Slováci se zas tak špatně neměli. Ti, co se účastnili odboje, těch až tolik nebylo (všem, co se účastnili, a kteří trpěli se omlouvám).
      V Protektorátu byla situace diametrálně odlišná!
      Jinak k tématu Hutky- byly tisíce mladých lidí, kterých se ta doba dotkla. Tisíce jich soudruzi "zařízli", aby nevybočovali z řady. A zdaleka to nebyli lidé s inteligencí teploty tání ledu, jako spousta tzv. sereblít, namátkou jistá Agáta, Leoš, Iveta...
      • nedovolil tvrdit !! Jak vidno nejvetsi cast toho SNP se odehrala v zamecke vinarne.
    • Potkaji se dva ucastnivi toho SNP: Chodis jeste na setkani ucastniku povstani ? Ale uz skoro ne , ja uz ty mlady tam ani neznam.
    • No,tak ver tomu,ze zadnou travu nehulim.
      A co hulis ty?Ze by panske kokoty? *6*
      • Jsem rád , že jsem se trefil.
        • To vis,ze ses trefil ty blbe.Hlavne,aby se trefil dotycny semenohlt,az ti byde tu zasyflenou flaxu vrazet do ty tvoji zhnisaly tlamy. *12* *12*
        • Máš pravdu! "Zazpívej písničku, dostaneš rentičku.
          Nemusíš nositi na zádech flintičku, ba ani namáhat v práci svou ručičku!"
  • Brzo bude další revoluce.Pak mu stejně všechno seberou.Nejspíše jej ještě narazí na kůl,za to,že pomáhal stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.Až se mladá generace dostane k moci,tak takového starého lumpa,jako je on,žádná sláva nečeká.
    • Jsi na omylu komunisticky vlastizradce-tento system nainstalovali agenti StB,a ruzni komuniste tveho typu.To,ze Te nevzali pod kridlo je vec uplne jina.Ale chapu Tve rozhorceni.Tak jsi jim duveroval....... *12*
      • Ty tady furt nedávej na obdiv svou blbost, jsi trapnej možná i sám sobě!
        Dotáhneš to tak daleko, že čtenáři budou psát zadavatelům reklam a inzerce, aby se stáhli z Tiscali. Potom příjdeš o prachy a provokace ti budou k hov..!
        Když už musíš, tak provokuj bez urážek a nadávek (pokud to svedeš)!
        • Vyliz si P R D E L degene!
          • Jak vidno, nesvedeš!
          • argumenty. Nadavat umi kazdy i ten hutek nebo jak se jmenuje troufnu si tvrdit. Vrana k vrane seda....
  • Brzo bude další revoluce.Pak mu stejně všechno seberou.Nejspíše jej ještě narazí na kůl,za to,že pomáhal stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.Až se mladá generace dostane k moci,tak takového starého lumpa,jako je on,žádná sláva nečeká.
  • To jsem zvědav kolik bude k důchodu dostávat Ráth za dobu vazby?
    • Ty jsi ale cvok.Co ukradl, bude muset vrátit
      • Jo ? A co odcizil pane kolego ? Byl jste u toho, viděl jste to ?
  • Víte proč to v této zemi vypadá tak, jak vypadá? Protože křiváci jsou zde velebeni a slušní lidé zatracováni!
  • Nohavica skutečně spolupracoval s STB, má svůj svazek a nebude to o závisti z jeho úspěchu. Přeju mu to, chodí na něj lidi...., ale se svým svědomím se bude muset srovnat sám, Hutka určitě ne.
    • Má svůj svazek - tento typ dehonestace je uboze nízký. Kanyza též podepsal, svého času to bylo hodně na tapetě, ale to, že spolupráce s ním byla zrušena aneb neplnil, to už nikde nebylo. Mě tyhle s r á č i co vypouštějí polovičatosti ke zostuzení druhých, pěkně
      míchají. Většinou mají sami h o v n a na palicích jako udavači a poskoci estébáků. A Hutka? Typickej somrák s trapnými texty, co k Nohavicovi jako písničkář ani čuchnout nemůže.
      • I kdyby spolupracoval nemá to nic společného s uměním, pravdou je že jeho koncerty jsou vyprodány a o tom Hutkovi ani pes neštěkne, prostě mu nesahá ani po kotníky, takových "umělců" jako Hutka se flákalo ožralých po hospodách spousta, STB pod jiným názvem má každý stát aby se chránil před rozvracením, copak třeba USA nemá tyto složky, má a obrovské pod několika organizacemi.
        • Jde o charakter-a ten pan Hutka na rozdil od nakyho Nohavici rozhodne ma.
          Bohdalova je s tou Nohavici,nebo jak se ten polopolskej ''umelec'' jmenuje na stejne lodi.Viz fota s komunistickymi prezidenty...Ani se nebudem rozepisovat o tom,jak tato predchudkyne Karoliny PYK ublizila PANU Werichovi...
          • Ty jsi nějak chytrý prasáku!! *12* *12* *12*
            • No proti tobe je snad chytry kazdy...
              Vazena rodina Kennedyiu by nebyla moc rada,kdyz nakej komunistickej dobytek znevazuje zkratky pana,jez byl prezidentem USA.
      • Souhlas.Přesně mi to zapadá do našich problémů v rodině,kdy otec byl v odboji,ostatní spolupracovali s gestapem a po 9.5.45 s STB a likvidovali lidi,kteří měli čest a svědomí,což byl případ otce a v roce 1949. 30.6.ukraden majetek a dosud nevrácen.
  • xyz Jděte se vycpat, zkurvení grebeníčkovsko-filipovsko-klausovští dfementi!
    Měli jste štěstí, že jste neskončili jako maďarští fízli v říjnu 1956 na větvi
  • Ten magor ještě žije? Já myslel že už natáh brka.!
    • Gottwald uz je natah,a Milous Bechero-Hruskovic je v brzke dobe natahne.
      Staci Ti tato odpoved?Ze ses ptal na magory...
      • A kdy chcípneš ty ?!
        • Par let po tvejch dementnich parchantech.
          To vis zkundyhnise-vecne tady nebudu,jako tvuj vecne zivy soudruh Uljanov.
  • Souhlasím s Alfonsem. Hutka po celou dobu své emigrace nikdy nepracoval a pobíral sociální dávky. Mezinárodní parazit si po návratu myslel, že si z něho všichni sednou na zadel. Nestalo se, tak kolem sebe nýmand kope a napadá lidi, kterým nesahá ani po kotníky.
    • Matematika je jednoduchá. Kolik bylo revolucionáři Hutkovi v roce 1977 let. Naše soudy aby měli klid tak raději dají všechno a všem. Dnes Hutku nikdo nepotřebuje. Hrát na kytaru umí spousta lidí a stokrát lépe jako on. Ať si to odškodnění, které dostal za 48 hod.zadržení užije. Občané plaťte.
    • jak to vite, ze nepracoval, vy jste byla v Holansku a potom v Nemecku v mistech kde bydlel?
      • Já to vím naprosto přesně, nepracoval, protože nic neumí, jen štvát lidi proti sobě!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit