Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem zvědav kolik bude k důchodu dostávat Ráth za dobu vazby?
    • Ty jsi ale cvok.Co ukradl, bude muset vrátit
      • Jo ? A co odcizil pane kolego ? Byl jste u toho, viděl jste to ?
  • Jako kluk jsem v 70 letech navštívil památník SNP v Banské Bystrici. V rohu nádvoří byla v původní věži hradu vinárna. Na vstupu byl nápis vstup jen s průkazem partyzána SNP.
    Pocítil jsem divnou pachuť ve vztahu k normálním lidem, kteří nesli břímě války a doby ač nebyli zrovna partyzáni. Stejnou pachuť mám u Hutky, který hulil trávu a psal protest songy aniž nad ním svištěly kulky a ostatní lidé byli také součástí jeho doby, ale pracovali aby národ nechcípnul hlady a měl kam hlavu složit. Někteří pisatelé k tomuto tématu zjevně patří do skupiny pana Hutky jen píšou kraviny a asi jen hulej trávu.
    • Nezapomeňte, prosím, že Slovensko tehdy, to byl Slovenský štát a Slováci se zas tak špatně neměli. Ti, co se účastnili odboje, těch až tolik nebylo (všem, co se účastnili, a kteří trpěli se omlouvám).
      V Protektorátu byla situace diametrálně odlišná!
      Jinak k tématu Hutky- byly tisíce mladých lidí, kterých se ta doba dotkla. Tisíce jich soudruzi "zařízli", aby nevybočovali z řady. A zdaleka to nebyli lidé s inteligencí teploty tání ledu, jako spousta tzv. sereblít, namátkou jistá Agáta, Leoš, Iveta...
      • nedovolil tvrdit !! Jak vidno nejvetsi cast toho SNP se odehrala v zamecke vinarne.
    • Potkaji se dva ucastnivi toho SNP: Chodis jeste na setkani ucastniku povstani ? Ale uz skoro ne , ja uz ty mlady tam ani neznam.
    • No,tak ver tomu,ze zadnou travu nehulim.
      A co hulis ty?Ze by panske kokoty? *6*
      • Jsem rád , že jsem se trefil.
        • To vis,ze ses trefil ty blbe.Hlavne,aby se trefil dotycny semenohlt,az ti byde tu zasyflenou flaxu vrazet do ty tvoji zhnisaly tlamy. *12* *12*
        • Máš pravdu! "Zazpívej písničku, dostaneš rentičku.
          Nemusíš nositi na zádech flintičku, ba ani namáhat v práci svou ručičku!"
  • Hutka na hrad.Ať si chlapec taky vydělá!
    • Vydělá - jako vys ere ?
  • Chválil Havla, hanil Havlíčka. Trest byl oprávněný.
  • lulin
    honím si právě luldu,heč
    • tak neostříkej diskuzní fórum !
    • A prohlížíš si u toho fotky Zemana?
      • Jasne-jinak by se nevzrusil...A to ma 5 viager v sobe. *12*
  • Ústavní soud jednal správně.Tak by měly být řešeny skutky, které komoušové provedli bez potrestání
  • ... bylo mnoho lidí, kteří za své názory za minulého režimu trpěli, přesto pracovali a starali se o rodinu, ale ti, co zbaběle utekli by nám teď neměli kázat o morálce ... je snadné místo práce vyřvávat opilý po hospodách a ulicích ... Hutka je pro mne stejně nepřiszpůsobivý občan jako početná skupina jiných nepřizpůsobvých, jen nás stojí mnohem víc peněz z našich daní než oni ... ale jednou mi udělal radost ... když jeho trapně pomlouvačské CD "Udavač z Těšína" o Nohavicovi skončilo v Levných knihách za 13 Kč a stejně ho nikdo nekupoval a Nohavica ten samý rok dostal platinovou desku ...
    • vy jste se asi uplne zblaznil, vite vubec neco o Hutkovi? je to clovek, ktery se narozdil od vas muze podivat do zrcadla a nemusi se stydet, slo mu o princip a jiste si soudni vylohy platil sam nez soud rozhodl v jeho prospech...
      • ................a jiste si soudni vylohy platil sam ..........Tohle hovori za vse o autorovi . Patologicky silenec a k tomu jeste ted ta vedra co byly. Fanatizmus je nebezpecna vec.
      • do zrcadla ale do vyprodaneho salu ktery si prisel poslechnou jeho veledila. Copak mu nekdo brani ? O tom hutkovi vim pouze tolik ze je to budizknicemu , flakac a ozrala , nic vic . V tom je charakter , nijak se za celou dobu nezmenil.
    • Obávám se, že mícháš dohromady neslučitelné věci.
      Nelze vůbec srovnávat parazity s lidmi, kteří ze své výdělečné činnosti řádně platí daně. Pokud Hutka dostane za rok 48,- Kč navíc (což je celkem směšné), jak to vyznívá při srovnání s desetitisícovými dávkami pro cikány?
      Na rozdíl od Hutky který koncertovat už nesměl, popř. byl nátlakem StB donucen k vystěhování, Nohavica aby mohl hrát, podlehl nátlaku StB, morálně selhal a udával.
      • je uz zdanenych ? Nebo pred zdanenim . Aby se neopravnene neobohacoval.
      • o USA nic nedovime. A ja se tak tesil. Njn kdyz byl nekdo nejdale na vietnamskem trzisti a tam to USA videl ..... Jako napis na tricku . Mimochodem , proc ten hutka nekoncertuje dnes jako ten Nohavica ? Nevyprodava saly , nevydava desky ? Brani mu nekdo nebo neco ? Treba nezajem lidi na nej chodit napriklad. Jenom aby jsme zase nemuseli krvacet potom az mu za tuhle krivdu zvednou odskodneni o 100 %. To uz by statni kasa asi neunesla.
      • vedeni statu pred r 89 velkou chybu s tim se da jen souhlasit. Mohli ho nechat se ztrapnit a byl pokoj. Dnes v te osvicene dobe si muze koncertovat kdo chce jak chce a nikdo mu do toho vicemene nekeca. Pochopitelne jde o to aby se tim uzivil , pokud to tedy dela na tehle platforme. No a v tom bych tenkrat i dnes videl problem. Ze by dokazal vyprodavat saly nebo ve velkem / asi ani v malem / a vydavat desky se mi jevi velmi nepravdepodobne. Nikdo mu prece dnes nebrani delat koncerty , tak proc tak necini . Podobnych kapel a mesiasu je dnes nepocitane . Druha vec je kdo na ne prijde a zaplati za listek stejne jako na tohohle exemplare.
      • přesně tak
    • Hutka to je ten největší křivák, ze závisti že Nohavica má obrovský úspěch kdežto po něm ani pes neštěkne ho pomlouvá kde může, je to křivák který se neštítí ničeho, místo rehabilitace bych mu naložil pořádně bejkovcem!! *1*
      • Nohavica-Chachar ma uspech pouze u podradne lidske luzy,komunistu a agentu StB.
        • Takže té luzy jak říkáš je většina národa, jeho koncerty jsou vyprodány do posledního místa.
          • Mozne to doopravdy je,nebot jsem presvedcen o tom,ze v tomto narode je nekolik set tisic bezmozku,vlastizradcu,primitivu a zlodeju.
            Myslis si,ze by treba v USA mohl delat prezidenta Pruzinsky,nebo Zeman?
            Ano-mozne by to bylo,ale bylo by to absolutni nestesti pro tuto planetu...
            • Proc bych se mel zpovidat nakymu komunistickymu praseti,jakym bezesporu jsi?
              Jestli se chces na nake zkusenosti zeptat komunisticke luzy,tak napis soudruhovi ministrovi financi Fischerovi,popr.Randsdorfovi-ti tam byli vicekrat,nezli obycejny clovek.To vis blbe-drive jezdili do Sovetskeho Ruska,nebot na vyjezdni dolozce do USA bylo k vyplneni:
              Jste clenem mafie,ruznych teroristickych uskupeni a Komunistickych stran?
            • zkusenostmi z USA .
    • Dementos komunistos absolutnos.
  • Potřeboval by rehabilitaci sedmiocasou kočkou!!! *3* *15* *2* *1*
  • xyz Jděte se vycpat, zkurvení grebeníčkovsko-filipovsko-klausovští dfementi!
    Měli jste štěstí, že jste neskončili jako maďarští fízli v říjnu 1956 na větvi
  • Brzo bude další revoluce.Pak mu stejně všechno seberou.Nejspíše jej ještě narazí na kůl,za to,že pomáhal stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.Až se mladá generace dostane k moci,tak takového starého lumpa,jako je on,žádná sláva nečeká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit