Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jen si tak vzpomínám-do Salvadoru ušáci taky vyváželi hentů jejich demokraciju...:-((
 • Já když poslouchám politiky, jak chudí uprchlíci utíkají do naší země a jak policie je nahání po republice. Dávám si otázku aby vůbec tady nějaký uprchlík zůstal, je možné, že náš stát ještě nějakým uprchlíkům zaplatí aby u nás zůstaly. Jinak bych řekl, že naše vláda si dělá pěknou ostudu když nám tvrdí jak naše ekonomika vzkvétá a jak se máme báječně. Chudý uprchlík má podstaně jiný názor, že český stát je bohatý. Opak je pravdou a každý chce do Německa, které prohrálo válku a bylo totálně zdecimováno. Lukáš Curylo nás přesvědčuje jak jsme bohatí, ale to asi žije v jiném státě.
 • Jak je možné, že se Evropě podsouvá povinnost přijímat uprchlíky z krizových oblastí ačkoliv trochu myslícímu člověku je jasné že jde o ekonomickou migraci a pokud se v Evropě najde někdo kdo se této povinnosti brání a snaží se poukázat na skutečnou motivaci "uprchlíků" je nařčen z xenofobie, náboženské intolerance a rasizmu.
  A co USA? Nikdo jim nekecá do toho co dělají a co by měly dělat. Přeci jen El Salvador, Honduras a spol. jsou krizové oblasti a kde je humanita a charita ze strany USA.
  Co v tomto směru dělá užvaněná OSN - která si mimochodem nedávno otřela svojí držku o každého českého člověka který nechce aby to tu vypadalo jako ve Francii, Anglii či Švédsku kdy starousedlíka na ulici zahlédnout takřka nejde.
  • Taky se to mu divím. Ale David je velmi bohatý, patří mu banky, média...tak se nudí a vymyslel bezva hru, jak poštvat na sebe evropské křesťany a africké muslimy, tedy, své historicky největší rivaly. Je vidět, že se mu to daří.
 • Dobře jim tak, sklízí plody svý zahraniční "politiky"!!!
  • Máš pravdu BTW UssÁ by se měli vzdát svých peněz a rozdělit je po celé Jižní Americe,aby měli všichni stejně peněz, pak by nikdo nikam neutíkal,když to funguje v Rusku mělo by to fungovat i u amrdólů.
   • mrknul jsi ráno na SPUTNIK ?
    • mám to non stop online, vím o čem mluvíš
     • Já nesmím, nám Shapiro zakázal zahraniční pravdivé noviny, já musím jet podle not CIA!!!
  • naprosto souhlasím, vrazy z Volstrýtu za to můžou, banda nenžraných kapitalistů rozsévá po latinské americe strach
 • především naprosto nevidím důvod, proč by měli obyvatelé USA trpět za to, že v Latinské americe, kde se 50% populace snaží místo práce přiživit na drogových kšeftech, je bordel, násilí a chudoba... takže zeď shledávám v pořádku.
  • možná kvůli tomu, že po desetileté jejich vlády v jižní Americe udržovaly u moci vražedné diktátory, Vysávali jejich nerostné bohatství i lidskou pracovní sílu? Že tedy sami bohali i na jejich úkor?
  • zeď nefunguje (nefungovala ani v Berlíně), nefungují ani kordony policistů (jako o víkendu v Makedonii) ...
   napadlo Vás, že USA za to mohou (nemusí) nést částečnou vinu? svou zahraniční politikou, vměšováním se do politiky druhých států, ekonomickými nástroji (vlastními i zahraničními)?
   je to analogická situace k chování tehdejšího svazu i dnešního Ruska, upřednostňováním vlastních zájmů na cizím území vede k destabilizaci toho daného území ...
   • Samozřejmě že zeď nefunguje stoprocentně, ale srovnejte si počty utečenců do Západního Berlína před jejím vztyčením a po něm. A nezlobte se, ale nemám pocit, že by se USA nějak zásadně vměšovaly do vnitřních záležitostí latinskoamerických států, třeba zrovna Salvadoru - leda v tom smyslu, že nedovolily komunistický puč vedený agenty Moskvy jako třeba v Nikaragui. Bordel v těchto zemích je především jejich vlastní zásluhou. Samozřejmě, že USA brání vlastní zájmy na cizím území, to snad dělají všichni, ne?
 • Hm, hezkýýý. Země beznaděje? A kdo tu beznaděj v té zemi způsobil? Za další, proč okamžitě a razantně nenastoupí OSN a NATO? Je zajímavé, že v jiných případech jsou jestřábi z NATO rychlí jak průjem a dělají pořádek tam, kde se jim zachce. Proč se jim nechce v této zemi? Proč se jim nechce dělat pořádek - chránit svobodu a demokracii v zemích, ze kterých do Evropy prchá tolik "chudáků"? Jeden by myslel, že svoboda a demokracie může být jen jedna...asi naivní pohled, že? Stydím se za naši vládu, za naši armádu, která pomáhá "dělat pořádky" tam, kde chtějí američtí jestřábi a ne tam, kde to je opravdu potřeba!!!
  • Proč se jim nechce je napsáno v článku
   To co bys rád se rovná likvidaci 50% obyvatelstva
   Pravda ne zrovna nevinného.
 • ty zlodějko nicků toho chápeš dost málo. Ti, kteří mají na Rusko vazby, ti tam udíkají, v posledním roce asi milion Ukrajinců... tolik Eritrejců do Evropy ještě nedorazilo... a proč by měli jihoameričané, kterým země zničily USA utíkat do zámoří?
 • jenom nechápu proč všichni utíkají do chudých USA a do chudé EU. Proč nikdo neutíká do nejbohatšího státu a nejvyspělejší ekonomiky do Ruska?
  • Do Ruska uprchlo z Ukrajiny přes 2 000 000 Ukrajinců v důsledku banderovské genocidy. Co se týče jiných uprchlíků, tak zde máš oficiální statistiky Federální migrační služby RF od roku 2007 do 2012. Tak si to spočítej, blbe. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/52079/ Jedná se pouze o legální a přihlášené imigranty. A tady máš údaje za jednotlivé měsíce roku 2014. Nárůst imigrantů se neuvěřitelně zvýšil. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/110975/ V prosinci 2014 bylo v RF 11 072 255 imigrantů. V červenci 2015 bylo v Rusku už 11 458 111 imigrantů. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/159274/ Jak seš starej, tak seš blbej, tečko alias pometlo.
  • Vy, trapný zloději nicků, USA-země svobody a demokracie jen tak někoho nepřijme. Plot, který si USA postavily okolo hranic s Mexikem je nepřehlédnutelným. Současní afričtí běženci do USA nemíří, proč asi? Nestojí o zemi plně svobody a demokracie? O zemi neomezených možností? Nebo je v tom něco jiného? Doporučuji vám dát si mokrej lajntuch, třikrát....za hodinu. Sice to nepomůže, ale alespoň bude na chvilku od vás klid.
  • vanhorne
   Do Ruska je cesta dlouha?
 • Proč místo útěku se nesnaží doma něco změnit? Jednodušší je zaplatit balík peněz a nechat se dovézt jinam a nechat se živit! Já osobně bych neměl na zaplacení převaděčům a podobně. Asi se nemají zase tak špatně.
 • Bez dalšiho komentáře.
  Bude asi třeba použít drastických metod.
  S klidným svědomím lze říci, že Angele a celé EU se to naprosto vymklo z ruky.
  • Omlouvám se, ale tetě Anděle se nic z ruky nevymklo, je to mnohem, mnohem horší, teta Anděla a spol. toto vše aktivně podporuje... Cílem je zničit naši Evropu!!!

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1902-v-zavetri-imigrantske-vlny-pripravy-na-velkou-valku-pokracuji-porosenkova-horka-pilulka-rusko-krizi-nezpusobilo-rika-kissinger-plan-utok-na-donbas-neunikl-nahodou.htm

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1905-turecky-plan-pres-recko-dovezeme-do-eu-miliony-muslimu-vycvikova-strediska-migrantu-rikejte-ze-jste-ze-syrie-kurz-jak-spravne-ztroskotat-reckou-tragedii-si-zahrajeme-i-u-nas.htm
   • A teď nás ještě OSN kritizuje za Róóóómy a uprchlíky.
    Politici žijí v nadoblačných výšinách EU a Amerika nevidí přes psa na tramvaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit