Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jen si tak vzpomínám-do Salvadoru ušáci taky vyváželi hentů jejich demokraciju...:-((
 • Já když poslouchám politiky, jak chudí uprchlíci utíkají do naší země a jak policie je nahání po republice. Dávám si otázku aby vůbec tady nějaký uprchlík zůstal, je možné, že náš stát ještě nějakým uprchlíkům zaplatí aby u nás zůstaly. Jinak bych řekl, že naše vláda si dělá pěknou ostudu když nám tvrdí jak naše ekonomika vzkvétá a jak se máme báječně. Chudý uprchlík má podstaně jiný názor, že český stát je bohatý. Opak je pravdou a každý chce do Německa, které prohrálo válku a bylo totálně zdecimováno. Lukáš Curylo nás přesvědčuje jak jsme bohatí, ale to asi žije v jiném státě.
 • možná kvůli tomu, že po desetileté jejich vlády v jižní Americe udržovaly u moci vražedné diktátory, Vysávali jejich nerostné bohatství i lidskou pracovní sílu? Že tedy sami bohali i na jejich úkor?
 • A teď nás ještě OSN kritizuje za Róóóómy a uprchlíky.
  Politici žijí v nadoblačných výšinách EU a Amerika nevidí přes psa na tramvaj.
 • Taky se to mu divím. Ale David je velmi bohatý, patří mu banky, média...tak se nudí a vymyslel bezva hru, jak poštvat na sebe evropské křesťany a africké muslimy, tedy, své historicky největší rivaly. Je vidět, že se mu to daří.
 • Do Ruska uprchlo z Ukrajiny přes 2 000 000 Ukrajinců v důsledku banderovské genocidy. Co se týče jiných uprchlíků, tak zde máš oficiální statistiky Federální migrační služby RF od roku 2007 do 2012. Tak si to spočítej, blbe. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/52079/ Jedná se pouze o legální a přihlášené imigranty. A tady máš údaje za jednotlivé měsíce roku 2014. Nárůst imigrantů se neuvěřitelně zvýšil. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/110975/ V prosinci 2014 bylo v RF 11 072 255 imigrantů. V červenci 2015 bylo v Rusku už 11 458 111 imigrantů. http://www.fms.gov.ru/about/statistics/data/details/159274/ Jak seš starej, tak seš blbej, tečko alias pometlo.
 • Proč se jim nechce je napsáno v článku
  To co bys rád se rovná likvidaci 50% obyvatelstva
  Pravda ne zrovna nevinného.
 • Jak je možné, že se Evropě podsouvá povinnost přijímat uprchlíky z krizových oblastí ačkoliv trochu myslícímu člověku je jasné že jde o ekonomickou migraci a pokud se v Evropě najde někdo kdo se této povinnosti brání a snaží se poukázat na skutečnou motivaci "uprchlíků" je nařčen z xenofobie, náboženské intolerance a rasizmu.
  A co USA? Nikdo jim nekecá do toho co dělají a co by měly dělat. Přeci jen El Salvador, Honduras a spol. jsou krizové oblasti a kde je humanita a charita ze strany USA.
  Co v tomto směru dělá užvaněná OSN - která si mimochodem nedávno otřela svojí držku o každého českého člověka který nechce aby to tu vypadalo jako ve Francii, Anglii či Švédsku kdy starousedlíka na ulici zahlédnout takřka nejde.
 • Já nesmím, nám Shapiro zakázal zahraniční pravdivé noviny, já musím jet podle not CIA!!!
 • mám to non stop online, vím o čem mluvíš
 • mrknul jsi ráno na SPUTNIK ?
 • Máš pravdu BTW UssÁ by se měli vzdát svých peněz a rozdělit je po celé Jižní Americe,aby měli všichni stejně peněz, pak by nikdo nikam neutíkal,když to funguje v Rusku mělo by to fungovat i u amrdólů.
 • naprosto souhlasím, vrazy z Volstrýtu za to můžou, banda nenžraných kapitalistů rozsévá po latinské americe strach
 • Dobře jim tak, sklízí plody svý zahraniční "politiky"!!!
 • Ano - tak to jsme v p...

  Pokud toto je výsledek hyperhumanistického přístupu, tak to svědčí o tom, že společnost zdegenerovala do té míry, že prostě musí podlehnout - v podstatě komukoli. Podle této logiky by Churchill nikdy nemohl nechat bombardovat německá města - vždyť by při tom mohli zahynout ubozí němečtí civilisté!!

  A kromě toho to svědčí o tom, že už vlastně žádné armády nemáme...
 • Samozřejmě že zeď nefunguje stoprocentně, ale srovnejte si počty utečenců do Západního Berlína před jejím vztyčením a po něm. A nezlobte se, ale nemám pocit, že by se USA nějak zásadně vměšovaly do vnitřních záležitostí latinskoamerických států, třeba zrovna Salvadoru - leda v tom smyslu, že nedovolily komunistický puč vedený agenty Moskvy jako třeba v Nikaragui. Bordel v těchto zemích je především jejich vlastní zásluhou. Samozřejmě, že USA brání vlastní zájmy na cizím území, to snad dělají všichni, ne?
 • to co píšete je čiré sci-fi, sice je to logický postup, ale v současné době naprosto nereálný
  současná hyperhumanistická společnost by nikdy nedovolila potápět (= zabíjet) neozbrojené navíc žena a děti
  a přesně tak, kapacitu na to armády států EU nemají
 • Já vidím jako naprosto logické, že když si občané EU platí svými daněmi armády, tyto armády by měly v momentě ohrožení konat: Hlídkovat u pobřeží, lodě s uprchíky nemilosrdně potápět, uprchlíky zadržené na pevnině neinternovat v táborech,ale transportovat loďmi s vojenským doprovodem na africké pobřeží... jenomže k tomu připos.aní evropští politici nikdy nedají příkaz. Možná by všechny evropské armády dohromady ani nedaly na takovou akci dohromady kapacity...
 • zeď nefunguje (nefungovala ani v Berlíně), nefungují ani kordony policistů (jako o víkendu v Makedonii) ...
  napadlo Vás, že USA za to mohou (nemusí) nést částečnou vinu? svou zahraniční politikou, vměšováním se do politiky druhých států, ekonomickými nástroji (vlastními i zahraničními)?
  je to analogická situace k chování tehdejšího svazu i dnešního Ruska, upřednostňováním vlastních zájmů na cizím území vede k destabilizaci toho daného území ...
 • nikde jsem nenapsal nic o vzdávání, ale stejně tak Vy jste nenabídl žádné řešení či alternativu pro stávající stav ...
  ale to je v pořádku, internetové diskuze stejně jako papír snesou všechno *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit