Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srdce Evropy???
    Spíš Čierna pod Bruchom!!!
  • Omluvte mého syna. Já vím, že má debilní komentáře, ale on když se narodil, tak upadl doktorům, hlavičkou narazil do země a pak už bylo jasné, jak to s ním bude vypadat.
    Tedy mezi námi - ono to možná ani tak není tím nárazem jako spíš genetickými předpoklady. Ale to on nerad slyší. *1*
  • Lidský parazit se přemnožil a Příroda se brání tím, že mezi nim vyvolává agresivitu, aby se navzájem požral.
    • ... příroda byla zjevně na pivě, když jsi byl splozen, vypatlo :)))
      • Tvoje debilita, synku, opravdu nemá hranice.
  • Za posledních 30 dní zemřelo více než 1000 nevinných lidí při teroristických útocích islamistů. Není pochyb, kde je chyba. Žádní běženci do naší země nesmí! Sluníčkáři jsou horší než fašisti, podporují terorismus. Politici podporující utečence vědomě lžou! EU Exit
    • Zajímá mne kdo zase píše pod mojim jménem. Pak vypadám jako blbec a toto se již stalo vícekrát, zarazí to někdo?
    • Všechen ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci a dodnes Česko zbídačuje bude třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
    • ... máš neuvěřitelně primitivní dedukce, troubo, s tebou bych chtěl jít na pivo :)))
      • Bohužel i Islamisté sem mají přístup, odpal si tu nálož na sobě, můžeš nás tu virtuálně pokořit!
      • ty bys vydržel dvě a sjel bys pod stůl,oslíku otřesnej
  • Závorka, pitomec a hovnožrout, inteligent každým coulem, antisračka alias bijec pitomečků je opět zde :))) hurá..hurá..bude legrace až nám tento inbecil bude vysvětlovat pravidla jazyka českého, viď ty blbe.
  • bůh je mi svědkem,jak já nenávidím islám a USA,je to jedna teroristická verbež
  • ... je to hrozné, hlavní intelektuální tláchalové v této diskuzi snad ani nepůjdou spát :)))
    • ... už se rozjíždí :)))
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2326-vrazdeni-v-bruselu-vime-kdo-za-tim-stoji-ceska-televize-nam-to-bude-chtit-opet-utajit-jednim-z-teroristu-je-take-jisty-schapiro-velvyslanec-usa-v-praze-evropa-je-vedena-na-porazku-pruvodce-sekularnim-zapadem-objasnuje-pricinu.htm

    ...
    • Mně je zase jasné kdo stojí za tím tzv. "Protiproudem", to obrácené "R", tedy "Ja" v azbuce do dokazuje. Východostepní nájezdníci jsou líní na budování své země a hospodaření a když už nemají sílu na loupežný nájezd do Evropy, tak se alespoň snaží o rozvrat. Je vidět, že ruské podvratné KGBácké agentury tady mají silné zázemí. Díky velkého počtu proruských kolaborantů.
      • nemáš moc těsnou gumu v trenkách...odkrvení mozku totiž způsobuje mentální útlum
        • Děkuji za podporu mého názoru.
  • Barák s bombama na Kubě chvistá solidní nesmysly, herec. *15*
    • Co teprve zakomplexovaný zakrslý Hitlerčík Puňťa v Kremroli
  • Musíme si sem také nějaké "chudáčky" vzít. Kancléřka se chová dle hitlerova hesla. A budou na nás pracovat!. Oni ovšem nechtějí makat, oni chtějí jen bezstarostně žít. Jen nás živte a nic po nás nechtějte. Jinak uvidíte, jak se umíme mstít!. Jestlipak těm našim přivandrovalcům z Iráku už dali lepší ubytování a ne nabílené "maštale"? Ten starej chytrák, co si stěžoval určitě je již v důchodovém věku. Pracovat nebude a dostane "důchod spočítaný z průměrné mzdy".
    Takový důchod ani my ostatní co pracujeme nikdy mít nebudeme. Holt to je ta "lepší" stránka
    Evropy pod jednou střechou s vedením diletanty. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit