Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srdce Evropy???
    Spíš Čierna pod Bruchom!!!
  • Omluvte mého syna. Já vím, že má debilní komentáře, ale on když se narodil, tak upadl doktorům, hlavičkou narazil do země a pak už bylo jasné, jak to s ním bude vypadat.
    Tedy mezi námi - ono to možná ani tak není tím nárazem jako spíš genetickými předpoklady. Ale to on nerad slyší. *1*
  • Tvoje debilita, synku, opravdu nemá hranice.
  • zlej trolle, nevýmýšlej blbosti. Nasš armáda musí hlídat, tak hlídá jaderné elektrárny. Kdyby hlídala nádraží, nebo metro, jeden výbuch by mohl zlikvidovat polovinu celé naší skvělé mohutné hrdinné armády. To by sis přál?
  • Zajímá mne kdo zase píše pod mojim jménem. Pak vypadám jako blbec a toto se již stalo vícekrát, zarazí to někdo?
  • ... příroda byla zjevně na pivě, když jsi byl splozen, vypatlo :)))
  • Lidský parazit se přemnožil a Příroda se brání tím, že mezi nim vyvolává agresivitu, aby se navzájem požral.
  • Všechen ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci a dodnes Česko zbídačuje bude třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
  • Omyl. Kdyby evropští "vůdci chtěli" tak už je dávno s tímhle konec. Jenže jim jde právě o tu umělou válku, protože potřebují prodávat zbraně. Klid a mír nic nevydělá... . Proto není Evropa v žádné válce, o tu se pouze politikové snaží, to spíš lidé by se měli probrat a vyházet kolaboranty, Evropa je jen sama proti sobě. Není to válka, ale úpadek kultury, která není schopna vůbec nic udělat s neschopnými "vůdci", kterým jde jen o zisk na úkor vlastního lidu. A to už tu párkrát bylo a nedopadlo to nikdy nejlíp (pád Západořímské říše, 2sv. Německo).
  • Bohužel i Islamisté sem mají přístup, odpal si tu nálož na sobě, můžeš nás tu virtuálně pokořit!
  • ty bys vydržel dvě a sjel bys pod stůl,oslíku otřesnej
  • ... máš neuvěřitelně primitivní dedukce, troubo, s tebou bych chtěl jít na pivo :)))
  • Děkuji za podporu mého názoru.
  • Za posledních 30 dní zemřelo více než 1000 nevinných lidí při teroristických útocích islamistů. Není pochyb, kde je chyba. Žádní běženci do naší země nesmí! Sluníčkáři jsou horší než fašisti, podporují terorismus. Politici podporující utečence vědomě lžou! EU Exit
  • ... už se rozjíždí :)))
  • Závorka, pitomec a hovnožrout, inteligent každým coulem, antisračka alias bijec pitomečků je opět zde :))) hurá..hurá..bude legrace až nám tento inbecil bude vysvětlovat pravidla jazyka českého, viď ty blbe.
  • bůh je mi svědkem,jak já nenávidím islám a USA,je to jedna teroristická verbež
  • nemáš moc těsnou gumu v trenkách...odkrvení mozku totiž způsobuje mentální útlum
  • Nejhorší je když nějaká slabomyslný ruský kolaborant krade nicky.
  • Přesně tak. S tou Evropou se bohužel obávám, že ani nemá zájem na jakékoliv obraně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit