Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane magistře Sobotko, jestli nemáte na nájem nebo Vaše rodina nemá na jídlo, tak já Vám bezúročně poskytnu nezbytné finanční prostředky. Jenom Vás prosím, najděte si nějakou práci, která odpovídá Vašim schopnostem. Dělejte konečně to, za co se ani Vaši potomci nebudou stydět a hlavně to, že nebudete dál zaprodávat vlastní národ a rodinu. Děkuji
    • fakt si myslíte, že potomci NĚČEHO TAKOVÉHO, jako je pan Vajíčko, jsou schopni se stydět??? Kde by se vzala taková míra sebereflexe? "Pan magistr" se v životě nedotkl práce a jeho kvalifikace je dobrá tak na to, aby někde v bistru sbíral sklo a hadrem otíral stolky. Za to mu bohužel nikdo stotisícový měsíční plat nedá a tak musí zůstat profesionálním politikem...
  • Krajské volby již mohou rozhodnout o budoucnosti národa.
    • Stačí kobliha nebo slib pozemského ráje...
  • Dávejte pozor, jak rychle odsud vykopeme kapslíka Blijce pitomce..hi..hi
  • ... nechal jsem si vybělit řitní otvor, há to koukáte buzeranti :)))
  • ... já mám rád z kundyy smrad :)))
  • Nejenom soukmenovec Zeman je náš spojenec. I Soukmenovec Babiš je náš věrný spojenec!
  • ... to je dobře, že máme za prezidenta pana Zemana. Budeme ho všichni, co jsme zde, voliti do dalšího období a opět zvítězí pravda nad lží :)))
    • ... pro ubožáky jako ty je dobrý dost, primitive, tvé kradení nicků mě vůbec nezajímá :)))
      • to se povedlo! Koho asi zajímáš ty špinavče? Páchneš až sem.
    • Ano, prezident Zeman je náš věrný soukmenovec!
    • jojo Zeman prezident všech pitomečků!
      • ... přesně tak, primitiv krade nicky, na víc nemá, s*ru na tu trosku :)))
        • ale co to planceš.Největší troska a špína si široko daleko ty chlíve!
    • Zeman je náš dobrý soukmenovec!
    • Apsolutní souhlas soudruhu!
    • Ovčáku, seber si toho svého ožralu a táhněte oba do "píp".
      • ...hi..hi..píp ty myší oleji
      • Si myslíš, že ti tahle pravda jentak projde?
  • banda zrádců a prodejných kurew
    • Neurážej StB Ano!
      • ... náhradní dobytek jsi ty Simonku :)))
        • ... jsem moc rád, jak bezkonkurenčně primitivní jsi, jen tak dál, ty tupá sračko :)))
          • ale přeci vyhlášená mamina sr.čka jsi tady ty! Matkomrd.
        • A, co nového v Kremlu Ivane?
  • stát diriguje parta soukromníků z jakýchsi sekt bez kvalifikace kontroly a trestní a hmotné zodpovědnosti. No a tak to podle toho vypadá. Jen hlupák opakuje stále stejnou chybu a čeká jiný výsledek
  • Škoda,že tady není Oliver Cromwell !!! A to bylo před 393 roky !!!

    https://gloria.tv/language/r3ghBf7kBnTKLujH9gKP2GYRm/video/rpw1VAsNedFRKQoTmtsHwjkTQ
    http://www.youtube.com/watch?v=LHHYpu68er0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit