Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je dovoleno na Krymu…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Konflikt-na-tiskovce-na-Krymu-Francouzsky-exministr-a-ukrajinsky-novinar-se-pustili-do-sebe-447374
  • Kdo je ten imbecilní debílek s hafo nesouhlasama??? Řekl bych, že je to teplouš Semjon Gayínek, ale ten už na Tiscali definitivně skončil!!!

    PCHE !!!
    • souhlas, jsi rudá bukvice
      • Kdo se také domnívá, že Sejmon Gayínek je Miloš zeman ať mi dá mínus.

        Já osobně si myslím, že je to Ovčáček
        • zajímavá anketa, jistě to bude napínavé, necháme se překvapit *3*
  • ... primitiv BIJEC se nadechuje ke svému tradičnímu blití IQ 8, ale to já už zde nebudu :)))
    • pa a už se nevracej ty lopato
      • ... budu zde, kdy já budu chtít, balíku, já na rozdíl od tebe nevím, jak lopata vypadá :)))
        • lopata je ten placatej kus železa na dřevěný tyči kterým za barákem zahrabáváte trus když se jdete vysr*t
          • slova jako z mramoru *1*
            • tebe?
            • ... od poslední sračky, debílku :)))
  • ... kdo z nicků není kardinální primitiv BIJEC, pozdravujte tu postiženou ubohou trosku :)))
    • ... pozdravovat degena, ne zde hlasovat, pitomečkové :)))
      • tak lopata by tu chtěla rozdávat karty? Hnůj všech hnojů by to chtěl řídit?Ty můžeš řídit akorát to hnojiště kde bydlíš.Ty můžeš tax maximálně vydávat zápach.A vyprávět si tady sám pro sebe.
  • ... s noblesou přivádím pravidelně do nepříčetnosti všeobecně známého primitiva :)))
    • mám stejné informace *3*
      • ... já dobře vím, že má radost je sdílena, přesně o všeobecnou radost z primitivů mi jde :)))
  • ... krysy se syfilitikem zlým trollem v čele lezou z nor, mohu s úsměvem za lepší zábavou :)))
    • co máš na sobě ? *14*
      • ... smoking, ale ty nevíš, co to je, burane :)))
        • chceš se líbat ? nebo pro mi pořád píšeš ? *14*
          • ... protože jsi bezbranný primitiv :)))
            • jsem Novorosijec *9*
  • zdravím soudruzi
  • Rada EU dostala minulý týden od Švýcarska úřední zprávu o odvolání přihlášky z roku 1992 ke vstupu do EU!
    • Kdy viděl ruský voják naposledy maso?
      Když šlápl na minu.
    • Znáte pravý ruský hamburger?
      Dva lístky na chleba a mezi nima lístek na maso.
  • RUSKÉ PODNIKÁNÍ :Víte, jak se podniká v Rusku?
    Celé to má tři fáze: 1. Ukradnete libovolně velké množství vodky. 2. Vodku prodáte na černém trhu za poloviční cenu. 3. Získané peníze propijete.
  • Rusové denně pokácejí 5 hektarů lesa a zdá se jim to málo a Finové vyvinuli novou motorovou pilu a udávají, že dokáže pokácet denně až 8 hektarů! Tak Rusové jednu koupí a druhý den ji vrátí s tím, že pokáceli zas jen 5 hektarů. Finové se omlouvají za vadný kus a pošlou novou. Druhý den se opakuje to samé, tak pošlou třetí pilu i s Finem, který pracuje v té firmě. Tak letí i s pilou do Ruska do té tajgy a seznámí se s Ivanem. Fin vezme pilu, nastartuje - frrrm, frrrm!
    Ivan vyděšeně vyskočí: „To čo za zvuk!?”

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit