Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úspěch ruského zdravotnictví :Mezinárodní lékařský kongres. Ruský zástupce předstoupí k řečnickému pultíku a slavnostně oznamuje zázračnou novinku: „Vážení kolegové, před nedávnem se nám povedlo pomocí špičkové technologie provést vyjmutí krčních ,andlí za pouhé dvě hodiny!”
    Sálem zazní udivené vzrušení smíšené se smíchem. Ve druhé řadě se zvedne německý chirurg a povídá: „Pane kolego, tonsilektomii za dvě hodiny? Vyjmutí krčních mandlí je přeci v běžné praxi otázka deseti minut!”
    „Ano, u vás. Ale v Rusku, kde si nikdo nesmí otevřít hubu, se tonsilektomie provádí řitním otvorem!”
    • *1* *1* *1*
  • ... nejmenovaný megaprimitiv zde je super, stačí naťuknout a udělá ze sebe degena sám :)))
    • Ovčáček by byl také vhodným prezidentem *3*
      • ... neznám :)))
        • zato TY páchnoucí lopata jsi tady obecně a dobře znám.Odpad společnosti, po své zparchantělé matce.
          • ... nečapeš se, vaše rodinné poměry jsou známé, nechceš nějak pomoci, degene?
  • Ano, to je ten správný prezident dnešní doby. Klenot který v galerii prezidentů chybí. Jestli ještě nechlastá tak v tomto světovém a hlavně našeho EU uspořádání začne, nebo si šlehne to na co je už zřejmě evidentně zvyklý... *5* *1*
    • prezident Ovar stanovil laťku kvality prezidentského úřadu tak, že kandidovat může i Luděk Sobota
      • ... na rozdíl od tebe, laťku pro tebe může nastavit maximálně zdejší největší primitiv :)))
        ... jedině, že píši té trosce, nedivil bych se, ale je mi fuk, který primitiv jaký má ubohý nick
        • nefňukej ty ruská trubko *15*
          • ... nejsem ty, ty zbabělá nevzdělaná sračk* :)))
  • Bacha, bacha, smradlavej teplouš Semjon Gayínek laškuje, chachacha, buzňák přehřátej!!!


    CHICHICHI !!!
    • na co si tedy máme dát bacha ? nějak jsem to z tvé šifry nepochopil *3*
      • šifra mistra Lavrova, pouč se na sputniku je o tom rozsáhlý článek *10*
  • dobrý den soudruzi
    • dobrý den pane Vissarionoviči, mohu Vás oslovovat Vaší nejoblíbenější přezdívkou ?
      • ne, již jsem generalissimus *10*
        • alespoň nemusíte řešit Minářovu prověrku *3*
        • *13*
  • dearputin.com *3*
    • to se neomrzí, je moje taková sovětská bible *14*
  • Vivat fašista Putin!
  • Nejlepší fašista je Putin. Pardon mysleli jsme prezident!
  • spojenectví Turecka s Ruskou Federací je na spadnutí a tak je to dobře *14*
    • To je tím, že erdoganismus = putinismus = hitlerismus *14*
    • hrdinný turecký národ který se vypořádal s amrdólským pučem je ukázkou pravé demokracie

      vivat Ovčáček
    • Ja vohl ty muj kamarat.
  • Smutnej život teplouše Semjona Gayínka strávenej nonstop na Tiscali...!!!

    PCHE !!!
    • nebreč *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit