Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moravská národnost je zcela v pořádku.abychom tuto tíhu mohli zvládnout -musíme se hlouběji podívat do historie,studovat a vzdělávat se.Jen nevzdělaný útočí,stává se netolerantním a diskuse se mění pouze v přihlouplé tlachání
  • Je vidět,že hlupáci se nerodí jenom v Čechách.
  • Pro pana VOJOKa i další: račte si přečíst knížku Fr.Palackého "Dějiny národa českého v Čechách a na Moravě! Zkuste tam najít něco o moravském jazyce !!
  • No tohle je vrchol! Sám jsem z Moravy, ale již stupidní "národnost moravská" mi vyráží dech, natož nářečí titulovat jako samostatný "jazyk". *1*
  • Vyrůstal jsem v Brně. V občance jsem tuto adresu měl až do roku 1990. Hantec mi nedělá žádné potíže, ale na všech školách, které jsem absolvoval, jsem se učil ČESKY. Navíc jsem byl vždy hrdý na skutečnost, že nejčistší češtinou se mluví v okolí Blanska, Letovic, Svitav atd - tedy na Moravě! Snahy různých novotných, dřímalů a dalších vidím pouze jako primitivní zviditelňování se!
    Nevážení pánové, jděte do zádele !!
  • ...ale ne, k tomu není co dodat..
  • Nechápu lidi, kteří jsou hrdí na to, že jsou narození na Moravě a přitom je jim jedno, že všeobecně se jim říká Češi, nedokážu si představit, jak byse tvářili Češi, kdyby jsme my Moravané o nich říkali, že neexistují, že jsou jenom Moravané. Rom je Rom, Čech je Čech a Moravan je Moravan, tak to je a na tom se nedá nic změnit, neupírám nikomu češství, tak proč by měli být moravané vymazáni z dějin a na jejich místo by měli přijít romové.
  • dle všech,kteří mne znají,jsem hodnocen jako superblb,žádám proto o přidělení nějaké funkce ,dobře zaplacené a věřím,že v této bohulibé akci,se probojuji na vedoucí m,ísto
  • Ať jdou do pr... i s Hašky , Sobotky ,Nečasy a Škromachy když je Češi tak utlačují!!!!!!!!!
  • Su také Moravák,ale s takovými idiotskými návrhy nemohu souhlasit.Jen by mne zajímalo,zda
    také pražáci budou mít svůj jazyk? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit