Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pepe,deš snáma,né. *4*
    • jasně, klidně až na kraj světa. Co tady.......
  • Ať jdou do pr... i s Hašky , Sobotky ,Nečasy a Škromachy když je Češi tak utlačují!!!!!!!!!
  • Pro pana VOJOKa i další: račte si přečíst knížku Fr.Palackého "Dějiny národa českého v Čechách a na Moravě! Zkuste tam najít něco o moravském jazyce !!
  • Je vidět,že hlupáci se nerodí jenom v Čechách.
  • Víte co, Vy Moraváci? Co kdybyste takhle třeba šli už do .....................
    • Hele ocasu, radši buď rád že se řeší jenom jazyk, protože pokud to tady v tom státě půjde tak jak to vypadá, pracanti z moravy, kteří na ty pragocentristický namyšlený cajzly vydělavají se nakrknou a bude Lybie. Však ten bordel tady je jenom proto, že pepíci budou furt do kola volit ty stejný rádoby demokratický držtičky do parlamentu. Bejt to bez pražáků, máme dávno trošku sociálně smýšlející vládu.
    • Milý Pepe, my Moravané nechceme jít do p...... , jak píšeš, my chceme z té p...... už konečně vylézt, tam zůstanete vy, pěkně v teploučku. *3*
    • A co ty? Že by jsi šel první......
    • nekecé a dělé pepiko
  • ... také moravské dějiny a s poddějinami cigánů do doby, než jim vzali koně a vůz a udělali z nich Romy - odnož Rumunských cigánů ...
    • každé národ má svoje dějiny.Praha snad ne?V určitých dobách používají různí lidé různé prostředky.Koně se užívají dodnes.Samozřejmě i Rumunsko obývají lidé.Jsou tam různé národnosti.Tak jako v Česku.Tak nevím,kdo je nevzdělaný?A kdo je rasista a despota?
  • Správně.Jazyk moravský,slezský,ústecký,plzeňský,hradecký,krkonošský,šumavský,vepřový i hovězí.
  • Narodil jsem se na Moravě a vždycky jsem byl hrdý na to, že jsem moravák.Ale po akcích těchhle přblblejch taky tak zvaných moravských nacionalistů už na to, že jsem původem moravak hrdý nejsem.Větší pitomce snad ani v tomhle státě nenajdeš, kteří pořád melou o nějakém moravském mateřském jazyku.
  • O takových věcech se pánové mohou bavit jen volové. V této republice je potřeba řešit jiné věci a né nějaký moravský jazyk.
  • Moravská národnost je zcela v pořádku.abychom tuto tíhu mohli zvládnout -musíme se hlouběji podívat do historie,studovat a vzdělávat se.Jen nevzdělaný útočí,stává se netolerantním a diskuse se mění pouze v přihlouplé tlachání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit