Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktore a kluci maďarští držíme Vám palce.Musí to vyjít! Jste zářným příkladem pro okolní země. My máme v Praze tlučhuby.Které lžou a už mají nos jak panáček Pinokio. Ono se to Fialovému všechno vrátí.Třeba jak zajel Kyjev vlakem na otočku.Když dle  CD.cz se tam jede 24 hod.Ale v jednom směru.

    Ale zejména jsi frajer Viktore. A pokud se o tebe otírá a naváží ten válečný štváč z Kyjeva tak to všechno děláš dobře. A právě pro to se ti drží tady všude okolo palce. Vivat Hungaria! Vivat Viktor!

  • TheGGG

    no a přes všechno snažení MSM novinářů, bruselských lokajů a sorosem placených demonstrantů tam stejně orbán vyhraje, protože narozdíl od těch našich šašků, on v prvé řadě pragmaticky myslí na maďary a né na své PR před bruselem, migranty, duhovými fanatiky atd. atd.

  • vanhorne

    Orban pry ma uz delsi dobu nejakou Francouzkou nemoc, nevim co to je, ale nic prijemneho to asi nebude kdyz to rozleptava mozek. Putina pry zere take nejake swinstvo. Kremloboti mozna budou brzy sirotci.🤣

    • Nesmíš věřit každému kanadskému plátku a více používat mozek (jestli jej ještě nemáš úplně zapatlaný od Coly a javorového sirupu) 😉

    • A také jsem četl, že ty máš mozek rozežraný už dávno.

  • U nás je jiný rozpočtový určení daní než v Maďarsku. Pražský líný netahačský mrdky se budou o ten pětinásobek přijmu nad ostatnímy  rvát až do krve. 

    • to tvrdý y na konci mě přišlo sexy.

  • A jak je možné, že já jich na té fotce vidím jen asi 20? To je snad jen sešlost. O tom píšete?

  • Jen 1 tisíc demonstrantů? To snad není možné? Předpokládám, že tam media jedou ve stejném stylu jako u nás. V tom případě to je totální propadák demonstrace. Podle masáže medií bych čekal 100 tisíc demonstrantů.

  • josef.chmela

    Demonstrovaly pouze zanedbatelné menšiny.  Každý dobrý Maďar volí Orbána. Ostatní kandidáti jsou jen nastrčené loutky.

  • goyim

    Snad jim Orbán nezablokoval účty a zdravotní pojistku jako v demokratické Kanadě.

    • Jo, jo. To se u ná ale nesmí říkat!!!!!!!!! Totalita v Kanadě jak vystřižená a k nám se také již dostala.  Názory jsou svobodné jen pro vyvolené, s tou jedinou a správnou pravdou. To kdyby lidi jen tušili v roce 1989, kdy si bláhově mysleli, že teď konečně budou žít v blahobytném a  spravedlivém kapitalismu. A ono se to nějak vymklo a cesty zpět už není. Vše rozprodáno, i dokonce voda.

  • Hmmm, demonstrovali prý lidé. K smíchu. Všimněte si, jak se mainstreamoví prestituti vždycky ohánějí "lidmi". Přitom to byli zase šmejdi z neziskovek, placených Sorosem. 

    • Aha - Ferdo, ty jsi tam byl, že víš, kdo tam demonstroval...?!

    • Vždyť je to přece kamarád gaunera Bureše. Vrána k vráně sedá.

      • No jo - koblihář je zalezlý a kámoše podpořit nepojede...

        To je takový kámoš, který chce vše jen pro sebe a na druhé kašle...

        Zkrátka StBácká sviňa...

        Pro ty, kteří mě chtějí napadnout, že jsem vulgární - nejsem, to je ten nejmírnější výraz, který se na Bureše hodí...

        • vanhorne

          "No jo - koblihář je zalezlý"

          Ten je mozna v Bohnicich na nejakem specialnim luzku. 

          • Jj - a pak rovnou na Bory...

            Tam zase mají speciální cely...

        • josef.chmela

          Ty jsi pouze bezvýznamná blbka s vygumovaným mozkem.

          Taky nejsem vulgární ale když se ono na tebe nic lepšího nehodí.

          • Hele Chmelo - co jiného se od tebe 🐒 dá čekat, než urážky...

            • Vidíš kolobežku? Navážíš se tady do kde koho.Tak se nediv, že jako horlivá vtěrka zdejších stránek jsi tady takovým otloukánkem.Do kterého si tady může každý kopnout.Jen tak pro radost. Ovšem vrcholem komedie? Jak ty sám odpad stránek někomu nadáváš do sviní.To se moc povedlo.Ty "speciální celo".

              • Reakce na příspěvek:

                Okoune, patrně máš ještě následky z plavání v otrávené Bečvě...

                Mě nemůže urazit taková "0" ,jako jsi ty, 🐒, nebo znalec medicíny a psychiatrie Janák...

                Klidně si tu ulev - tím jen dokazuješ, že nemáš ani IQ prkénka s dvěmi kolečky...

                A co se týče navážení do kde koho - pouze reaguji, většinou, na nepravdy zde psané...

                A to, že nazývám jednoho soudruha, agenta StB Bureše chovným zvířetem je pravda - i když by si zasloužil daleko vulgárnější pojmenování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit