Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to nebyla místo štěnice filcka? U kurev běžná věc, ony tomu říkají něžně broučci lásky!
  • Ta mladá káča jak se vůbec mohla dostat do politiky. Měla by odejít a měla by něco dělat, aby neměla roupy říkat, že kabelka za 5000,- je levná. Také by jí mohli nahlédnout do řiti, jestli tam nemá štěnici.
  • Štěnice má doma štěnice, u mužatky Kočí mne to ani nepřekvapuje!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Až mouřenín (Kristýna) dodělá svou "práci", a není pochyb, že se do této špinavé ODS/StBácké akce na odvedení pozornosti od vlastních malérů a též jistě i ze msty nechala na plné kule vtáhnout o své vůli a nejspíš i za delší peníze dálniční lobby a i odjinud, bude nepochybně trvale odejita, páč ale dost ví, měla by si dávat bacha, aby ve finále někde nevyplavala, memento Mrázek?!...a tu štěnici určitě dodal buď již zde zmiňovaný Huml anebo Íčko, o obzváště jeho motivacích netřeba spekulovat, tak či onak, pěkný awful (hnůj), slečno Kočí! *2* *5*
    • Hmmm, tak ju a jak mi zdůvodníš, že ODS, TOP a VV budou spolu vládnout a podporovat ten marasmus dál. Oni jsou Vítě s Rádou hrozně protiodeesáčtí a prtotikorupční, ale kvůli vládě s ODS zradili svůj program a drží nad vodou nejh. vládu od roku 89. Super. To jsem rád, že z toho má člověk, který nemá rád ODs, takovou radost. a chud duchem si nepřipadáš?
  • Za půl melounu bych si nechal ty štěnice také nasadit do kvartýru! *2*
  • A co Robert našel ho Huml.
  • Má tam štěnice tak to chce vyplynovat
    • A vůbec bych splynoval každého, kdo odmítá lízat Vítovi boty a nebere si od něj půlmiliony. Každý zrádce musí být po zásluze potrestán a musí být nastolen nový lepší řád. Taková ABL už tu jednou byla ve 30. letech minulého století v sousední zemi - říkalo se jí tuším SA, později SS. Ještě by si měl Víta nechat narůst kníra a patku a pak to rozjedem ve velkým. A každý, kdo bude označen za kmotra (terminus technicus) vyletí komínem.
  • No,má v bytě štěnice.Vy je nemáte? *1* *1* *1* *1* *1*
  • Já jsem se vždycky domníval,že na hmyz je deratizátor,že by Johnova mordparta dělala i čističe? *1*
  • z téhle děvenky se mi začíná dělat blujno.... *1* *2* *3* *4* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12*
    • Hlavně, že obdivujete praktiky Víti Bártů. To je důležité a pro naši zemi to nejlepší. Člověk by řek, že když vládne ODS, už být pro tuto zemi hůř nemůže, ale pokud bude hodně lidí fandit Vítkovi B. a jeho estébákům, tak je to ještě možné (i když to nezní pravděpodobně).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit