Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napsal jsem příspěvek, který ted mi smazalo tiscali. nic sprostého, jen jsem tiscali priradil k americkozidovskym mediim.
  • Samozvanej chcípák chce vypisovat referendum,nemá k tomu ani madát.Ukrajinci pověste už koněčně tu zrůdu.
    • Ta zrůda Janukovyč je zatím pod ochranou carského dvora.
  • Tečka má malinkého pinďoura, prý vypadá jak žížalka. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Když jde čůrat tak ho 5 minut hledá! Cha Cha Cha, *14*
  • taková pěkná písnička, i překladem :

    http://www.karaoketexty.cz/textypisni/rammstein/amerika-924
    • Popiš to, nejde to najít.
      • www.karaoketexty.cz, - podle abecedy najdeš autora R - Rammstein a píseň Amerika
    • Pozadovana stranka nenalezena.ale pisnicku znam a je super *1* *1* *1*
  • Nestraš, když nic nevíš.
  • Tady je zase rusofilních chytrolínů.... *1*
    • Lepší rusofil než usafil :-) USA jsou největší fašisti po Hitlerovi!
    • možná víc než chytrolínských rusofilů
  • Jak dlouho ještě budou separatisté si dělat co chtějí. Má vůbec Ukrajina schopnou vládu. Jestliže vzbouřenci neodpoví na ultimatum, pak dalším krokem nemůže být nic jiného než tvrdý úder armády včetně obrněných vozidel, tanků a Vrtulníků s raketami. Vzniknou sice škody na majetku a ztráty na životech, ale jiné řešení není. Pochybuji, že by Putin sáhl k napadení Ukrajiny. To by znamenalo válečný zločin a on jistě ví jak dopadli ti kdo to naposled zkusili v Norimberském procesu
  • Já se jen nestačím divit,rétorika místních obdivovatelů všeho ruského...připadám si jako bych se vrátil o třicet let strojem času......40 000 tisíc vojáků těsně u hranic,tzv rusky mluvící domobrana má nejmodernější ruční zbraně,masky,typické vojenské postoje.....ale agresor je USA............Lavrov mě připadá jako svého času populární Irácký ministr "Komický Ali"...ale ten se u lhaní aspoň usmíval,tenhle nehne ani brvou až mrazí..........
    • Zkus mi napsat, proč USA investovala do rozdmýchání celého tohoto svinčíku 5 miliard dolarů a s pomocí vazalské EU organizovala Majdan. Proč na Ukrajinu posílá cvičené žoldáky typu Blackweter, kteří bojovali všude možně po světě Írán, Afghánistán, Lybie atd.. Proč USA podporuje nacionalisty vyvěšující vlajky s hákovým křížem a proč je USA rozlezlá po celém světě. Pak se můžeme bavit dál o tom, kdo je agresor a kdo je přinucen bránit se americké rozpínavosti a nenažranosti. Apropó, zeptej se bývalého prezidenta Busche staršího, proč USA nedodržela slib, který dala pomatenému (nebo uplacenému ) Gobačovovi, že po rozpuštění východních satelitů, potažmo RVHP a Varšavské smlouvy NATO nepostoupí, ani o metr na Východ??? !!! Kde jsou ty sliby dnes ??? Včil mudruj.
    • První díl "Majdan" si prospal, tak si o tom něco přečti nebo spi dál...
    • Pokud se jedná o ruční zbraně, najdete je kdekoliv. A není pravda že AK100 používá výlučně ruská armáda. Typicky vojenský postoj používaný dnes je přirozený, postaví se tak téměř každý. To za časů varšavské smlouvy měli vojáci východního blogu "v rámci disciplíny" postoje tak debilně prkenní s nepraktickým držením zbraně.
      Mluví se tady o všem možném, ale úplně se zapomíná že na východě Ukrajiny jsou rovněž oligarchové. Ti těží z otevřených obchodů s Ruskem. Lze tedy předpokládat, že v zájmu kšeftu separatisty podpoří. A když jsou peníze, sežene se všechno.
  • Líná ruská verbež nemá co žrát a tak potřebuje zabrat Ukrajinu, aby tu verbež živila. A navis skřet Put-in si kompensuje své napoleonské komplexy.
    • S prominutím toto nejsou argumenty, ale pouze výblitky.
      • njn;co napsal pisatel pred tebou-k tomu neni SLOV,ale misto Sarvatek by meli mit starost
        o to ,co budou jist v Zime,cim krmit Dobytek,jake Zasoby si nadelaji a atd.Ted je HEJ a HURA,
        ale az vystrizlivi ,potom bude AUVEJ.Nebo POLITICI obou Statu ocekavaji potravinovou
        POMOC ze ZAPADU a EU?Muzes samozrejme odporovat ,ale valecneho materialu se
        urciti NENAJI.
        • Rusko potraviny dováží, ale i vyváží. Myslím že v případě nouze dokáže fungovat soběstačně.
          Ukrajina se asi bát nemusí, ta bude zaplavena zbožím ze západu, problémem bude jenom to, že na něj lidi nebudou mít peníze. *3*
  • To mám radost, že se taky ozvalo pár normálních lidí, kteří se z Ruska a Putina nepo...Já mám Rusů dost na celej život. Vzali mi taky svobodu v tom nejlepším období života do čtyřicítky. A na to se nezapomíná.
    • Řekl bych že ti vzali mnohem víc, ale tam kde nic není, nejde nic sebrat *1*
    • Byl jste v gulagu?
      Pokud ne, tak to asi nebyli Rusové. Nevím o tom, že by v Československé vládě seděl nějaký Rus.*3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit