Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic jiného než nevzdělanost a války od Amerických prérijních nájezdníků nemůžeme
    čekat. Jak vznikl tento národ divochů? ve zkratce takto.
    Banda kriminálníků která před zákonem utekla z EU za velkou louži se tam spojila
    a povraždlla původní Indiánské občany. Sebrala jim pozemky dřevo i ropu.
    Díky této krádeži století ve jménu tzv. demokracie vznikla budoucí tržní bohatá šlechta.

    Pracují furt stejně. Rozpoutají války po celém světě a vyrábějí zbraně pro obě strany.
    Za 1. světové války i za 2. světové války se vyrábělo jak pro ty zlé Němce tak i dobré USA.
    Není divu že po obou válkách svět ležel v troskách zatímco USA zase zbohatla.
    • sundali vám soudruha Vinetua,smutný příběh
      • USA každý rok žebrá v Komunistické Číně o další půjčky. EU škemrá v Číně
        o nové zakázky. Vše rudé vám smrdí ale rudé peníze zdá se ne. Inu bez nich
        by už dávno ve státech USA/EU byla tato cedule: Bankrot území na prodej. *14* *14*
  • Tiscali dává preventivně profašistickým příspěvkům +3 kliky.
  • Má trollská sazba.
    Komentář $ 0,50
    Vyprovokování reakce na komentář $ 0,20
    Odpověď na reakci vyprovokovaného $ 0,50
    Bonusy:Odklonění řetězce od tématu $ ,50
    Poslední slovo v řetězci $ 0,5
    Mínuska $ 0,10

    To je džob co?
    • Jo a za takovéto bláboly od kradených nicků mám prémii 1000 Us dolarů. NIc lepšího už nelze dosáhnout.
      • Ty sazby nepatřily sem to bylo pro známého.
  • Tak jsem se vrátil z USA. Fuj. To byla živá noční můra.

    V parku se nedá chodit. Všude se povalují byty v podobě krabic a ležící feťáci.
    Nekonečná fronta lidí stála frontu na polévku. Řeka tam má nezdravě černou ropnou
    barvu. Děcka se ve škole učí že Čečensko leží ve středu EU a sousedí se Slovenskem.
    Zase tam nějaký šílenec povraždil vlastní rodinu ale to je tam všední normální věc.

    Divný národ. Mají tam dům kterému říkají bílý ale žije v něm rodina černochů. Americký
    disident mi šeptal že tam sedí ti fašisté kteří plánují rozpoutat 3. světovou válku.
    Ale není se čeho bát. Rusko je má na mušce a v případě potřeby smaže ten vřed z mapy světa.
    • pane usuzuji dle vašeho projevu jste byl nejdál v Horní Dolní
      • Ano tak to tam vypadalo ale říkají tomu Detroit. Pusté město kde nesvítí
        ani pouliční osvětlení. Někdo tam okradl nějakou ženu ale policie nezasáhla. Nemohla
        protože díky tam vládnoucí chudobě nemá peníze ani na benzín.
        Americký sen? Hotová noční můra. *15* *15*
        • Dementos komunistos absolutnos = tvoje diagnóza.
          • Nemám mozek. To je tvoje diagnoza a každý lékař se ti pod ní podepíše. *2*
        • v tom případě jako správný proletář jste měl ženě pomoci vy a ne se spoléhat na zkorumpovaného ,fašistického policistu
          • V tom okamžiku jsem byl paf. Tečka zde neustále blouzní o světové velmoci jménem USA
            a ona je to zatím zaostalá rozvojová země. Hrůza děs.
            • jeďte si zpravit chuť do KLDR
  • Kašlete na Jirku; je to jen proruskofašistický kolaborant z KSČM, bezvýznamný imbecil, ozdoba všech komušistických schůzí, slavností a pohřbů.
    • Alino lehni neslinteja neštěkej sprostě.
  • Jak tak sleduji diskusi , bolševici jsou ve smrtelné křeči.
    • Jsou ve smrtelné křeči. To samé si říkám když vidím klesající preference TOP Tunelářů. *15*
    • ten stejný případ jako ti naši cikánští spoluobčané,jak jich je povícero jsou silní jak silnice,u mě komouš jako cikán,krom barvy pleti žádný rozdíl
  • Fašisti z KSČM nasadili do třídního boje těžký kalibr - bezmozka Jirku. Ten jako první stihnul oběhnout všechny slevy v super-hyper.
    • Až nasadí těžký kalibr Ruská armáda tak se Bílý dům změní na zmizelý dům. *15*
      • Ruská armáda se píše s malým r. V Rusku je to jinak ?
        • Ruská armáda bude vždy velká. *14* *14* Jen díky ní neskončil lid EUropy
          v Nacistickém krematoriu. Jen díky ní po EUropě nedupe Napoleon s bratry
          ze kterých udělal loutkové panovníky. Jen díky ní tu dnes můžeš plkat.
          • I nacistické je s malým n . Vyhledejte doučování češtiny a tadé dějepisu . Ani psychiartovi se dlouho nevyhýbejte .
            • Německý nacista se považoval za velkého nadčlověka a slovany za podřadnou rasu.
              A nakonec to byl Slovan který tu Německou tržní hydru rozdrtil na věčný čas a nikdy jinak. *15* *15*
      • Neměl by jste tolik koukat na Králíky z klobouku
        • Ty se hlavně nekoukej na Americké filmy kde jeden Americký voják sám povraždí
          tisíce nepřátel aniž by utrpěl jediné škrábnutí. Takhle to ve válce opravdu nechodí. *15*
          • ještě že vás tu mám,myslel jsem,že tenkrát se Comando s Schwarceneggerem vysílalo živě
  • Tečko, ty ruské komunistické ho--do, až tě potkám ve Varech, dostaneš co proto, ani ti tví rusáci s tou rudou škatulí ze sněmovny ti nepomohou..!!
    • už je tu,pan tečkomet
  • Teda ten Putin je frajer. Už dvakrát zabránil USA rozpoutat 3. světovou válku.
    Americká fašistická armáda se chtěla usadit u Ruských hranic na Ukrajině. Stačil
    jeden protiútok a ta banda žoldáků utekla až do Kyjeva.
    Nechala na místě všechny své zbraně takže fašistický strýček Obama musel poslat další. *15*
  • Zase v tom má prsty Putin, ten se seere do všeho, ale všeho dočasu, na každé *12* se voda vaří *1*
    • Fakt? Tak ta pro tebe už je vroucí a čeká na tebe. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit