Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen estly ťy dva byly gadžove nějak nebraňyly osobytemu projevu dyškrymynovanych cyganskych čhavat... *8*
  • Policie je placena z našich daní ale brání cigany kteří na daně nedají ani korunu,kradou přepadávají slušné lidi.proč jim nezačnem dělat to co provádějí nám,potkat cikána zmlátit,a jít dál a dělat to pokaždé když je potkáš .za měsíc tam žádný nebude potáhnou jinam.

    HNÁT TU CIKÁNSKOU PAKÁŽ SVINSKÝM KROKEM........ *16* *12*
  • Přiznám se že bych někdy přivítal kdyby se mě postavil tenhle ksindl do cesty já bych si to bojové umění aspon vyzkoušel na ostro.
    • Na youtube je klip pod názvem "cikáni napadli dívku s přítelem". Jenže ten její přítel byl dvojnásobný mistr Evropy v kickboxu. Za deset vteřin byli oba statní cikáni K.O. !!! A slovenská policie komentovala jeho čin jako mimořádně správný a v souladu se zákonem !!! A cikány nakopli do zadku i s jejich "dyškrymynácyjou". Ale naše policie tohle neudělá. Prostě Fico prosazuje správnou a spravedlivou politiku. Naši politici to dělají obráceně !!!
  • Když se vybíralo na policajty po r.1989 tak jsem odmítl přispět,ale neodmítnu ,když se bude jednat o poctivého policajta a ne bezmyšlenkovou mlátičku,který bude pomáhat a chránit a při plnění příjde k úhoně.
  • Těžkooděnci? To je stečjné jako byla zásahová jednota VB před rokem 89. A to říkali, že už nikdy proti lidem zasaho¨vat nebudou. Kdo je tu chráněný a před kým? Platí práva pro všechny stejně nebo cikáni jsou výjimkou?
    • To ti slíbil Havel?Sliby se slibují,blázni se radují.
    • Kde byla policie v době útoku cikánů a koho dnes chrání.
      • V Čechách je tzv. policie soukromou agenturou bolševických tzv. politických stran tzv. opoziční smlouvy a jejich lokálních mafiánských příslušenství a lidi má v salámu, případně na doplňkové dojení... naopak,
        kdykoliv je třeba odvést pozornost od špinavých zvěrstev vládnoucího establishmentu (který je přitom tak snadné odstranit), a to je zase právě nyní, nastoupí cikánská soldateska ve stylu SA, a tedy na přímý pokyn konkrétního vládnoucího subjektu! *16*
  • My to v té začouzené a smogem sužované černé jak uhel Ostravě vidíme tak: před celým národem prohlášuji, že s ohledem na skutečnost, že osobně nenávidím Cikány a doposud jsem byl přesvědčen, že budu v parlamentních volbách volit jedinou stranu, která netuneluje a neodklání, jsem se rozhodl změnit volební preference. Jsem přesvědčen, že sociální systém je velmi důležitá věc, řekl bych přímo zásadní. Jsou ale ještě důležitější věci... Pokud si v naší zemi už nikdo nemůže být jistý bezpečnosti a napadání ze strany Cikánu se stává standardem, jsem rozhodnut podpořit svým hlasem jedinou stranu, která zaručuje pozvednutí úrovně bezpečnosti v Česku. Vyzývám ostatní aby se připojili a dali svůj hlas ve volbách panu Vandasovi, kterému ze srdce děkuji za každý počin směřující k umravnění této nevzdělatelné a asociální hordy, která terorizuje naše spoluobčany...
  • O mě se radši nezajímejte, bambulové, sic se se zlou démona potážete! *16*
  • Cikán, nebo komunista - obé stejná pakáž!
    • Cikáni nejsou lidi, tak je nepřirovnávej ke komunistům. Jsi sám větší pakáž, než oni !!! Po útoku v Duchcově je třeba se začít ozbrojovat. Naše země už je Divokým západem, protože těm ciákánům se nestalo nic. !!! Nezbývá, než zbraně !!! Soud je ani nevzal do vyšetřovací vazby !!! K čemu je nám policejní obvinění, když cikáni mohou beztrestně vraždit. Jedině začít také !!! Nechceme to, ale díky nečinnosti bezpečnostních orgánů začnou občané brát spravedlnost do vlastních rukou. Lepší , když nás povedou policajti a funebráci ať nosí cikány nnamísto slušných občanů !!!
      • Proč nepřirovnat - jak je správně uvedeno cikán není člověk. A komouš snad ano? Vždyť je to stejný parazit jako cigoš - ukrást co se dá, žvástat o tzv. sociálních jistotách, nemakačenko, netáhlo, násilník, vrah, .... , to námšty rudé bestie snad ukázaly za 40let dostatečně. Tak jaký rozdíl mezi cigánem a komoušem?
        • Ty jsi větší parazit, než všichni komouši i s cikány !!!
        • Rozdíl je ten, že se 23 let rozkrádá co se za komoušů vydělalo a vybudovalo a zločinci stále nacházejí hodnoty, které dosud nestačili rozkrást. Po cikánech a po církvi zůstanou jenom hroby.
      • Komunisti nesou lidi.
        • A kolik jich unesou?
          • Sorry: komunisti nejsou lidi. *3*
            • Ale že nejsi opravdu málo blbej !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit