Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plny souhla-jen bych Ti doporucil chodit k volbam-samozrejme nevol nikoho z tzv.parlamentnich stran,a stran,ktere ovlada jakykoli prognostik z CSAV.
  • Policajt,verejny cinitel atd. je zamestnancem obcanu,jez plati dane.Rozhodne neni zamestnancem vrazdicich cikanu.
    Paklize si toto cela spolecnost neuvedomi,tak se takove veci budou dit do nekonecna.
    Proto navrhuji-svolat demonstraci a zadat o vraceni techto dani,nebot ony prostredky jsou pouzivany proti vuli danovych poplatniku.
  • To víš,česká státní moc se vždy postará o bílými utlačované cigány,aby mohli dál krást,podvádět a napadat bílou majoritu,nahnat cigány do dobytčáků a odvézt je hodně ale opravdu hooodně daleko.......
  • Už mnoho let zažívám v této zemi pocit, že ač rodilý Č e c h, jsem vlastně ve
    v l a s t n í z e m i c i z i n c e m, na kterého tento stát, tato vláda a všichni ti dosavadni prezidenti z vysoka, ale opravdu z vysoka, k á l e j í !!!
    Proto jsem zvolil pasívni rezistenci, tj. odpor vůči veřejné moci, a nezúčastňuji se žádných voleb na jakékoliv úrovni (navíc ke všemu tvrdím, že Češi si vládnout neumějí, čehož posledením důkazem je vývoj v této zemi od tzv. samet. revoluce). Kdejaký přivandrovalec a cikán má v této zemi zelenou a ve všem zastání. S l u š n ý o b č a n je na okraji zájmu všech těch kmotrů, mafiánů a všelijakých darebáků u moci. Být výborným hokejistou, fotbalistou atd., absolutně bych odmítl reprezentoval tento stát!! Stačí, jak se předvedli reprezentanti tohoto státu jako např. všichni ti Grosové, Bartákové, Kocourkové, Bémové, Janouškově a mnoho a mnoho dalších darebáků... a zde tímto státem chráněné etnikum - cikánská svoloč, která nemusí a nikde nepracuje, pobírá neúměrně vysoké sociální dávky, útoči, okrádá a vraždí a ještě se jí dostane policejní ochrany!!!!
    TO JSOU TI SPRÁVNÍ REPREZENTANTI TOHOTO SOUČASNÉHO ČESKA!
    Když tedy máme takové "Gádže" u moci, kteří za všech okolností chrání cikánskou minoritu, tak té české majoritě nic jiného nezbývá, než ta pasívní rezistence.
    A když to takhle půjde dál, tak se zanedlouho tenhle stát úplně rozloží...mravně už je v rozkladu dávno.
    Nelámal bych si hlavu s velvyslanci, dejte si tam cikány, dejte je i do vlády a výhledově i na Hrad. To jsou ti jedině správní reprezentanti tohoto státu!
    A neotravujte mne s nějakými anketami o soužití s cikány, každého takového "gádže pošlu do pýče", přesně tak, jak s tímto státem jednají tito "spoluobčané" - cikáni.
  • roM/Mor
  • Rozdíl je ten, že se 23 let rozkrádá co se za komoušů vydělalo a vybudovalo a zločinci stále nacházejí hodnoty, které dosud nestačili rozkrást. Po cikánech a po církvi zůstanou jenom hroby.
  • Kubiceho policie Tmavočechy chrání *5*
  • Vážený pane ten čas už je dávno tady, zajděte se někdy podívat na sociálku, smrad, řev a černo, úřednicím je vyhrožováno, leckdy dojde i na fyzické násilí, ochranka žádná, kdž zavoláte polici tak státní vůbec nepřide a ta městská nakoukne a jde pryč. Za přepážkou sedí ženská, která má logicky strach , loni se stal případ, že po napadení byla paní v pracovní neschopnosti a morgošovi se samozřejmě nic nestalo, byl to jenom přestupek a to prosím v záchvatu spravedlivého rozhořčení nad diskriminací zdemoloval kancelář, já bych řekl, že si za to úřednice mohla sama, protože nechtěla schválit příspěvek morgošovi na koupi pračky, nestyda jedna rasistická, dokonce si dovolila říct, že z těch dávek, které pobírají si na pračku může ušetřit, následně byla morgošem po zásluze potrestána výpraskem a tak je to správné, když potřebuje morgoš pračku, tak má sociálka bez diskuze vysolit love a ne mudrovat zda je či není nárok, morgoš narozdíl od bílého má přece nárok vždycky. Pokud se týká sociálních dávek, tak každý morgoš od 15 let výše může tuto problematiku přednášet na vysoké škole, pokud se ovšem týká povinností a zejména práce to potom jsou všichni negramotní a ničemu nerozumí, ba dokonce slovo práce neznají a ti kteří je někdy snad slyšeli je považuji za velice sprosté.
  • to je zajímavé, když táhnou cigoši městem tak mají volnej průchod, ale když jdou normální lidi demonstrovat proti cigorám tak jim cestu přehradí policie, nejlepší by bylo obnovit Lety u Písku.. *16* *16* *16*
  • Přijde čas a romové začnou napadat i ty naše "pomazané" tedy státní ouřednictvo a zákonodárce. Paběrkujou na železným šrotě a přitom tu je peněz nejvíc. To na západě gangy už dávno pochopily. Potom se možná některejm "pomazanejm" v jejich hlavách konečně rozsvítí....
  • Proč trestný? Já mám také knírek *5* a jsem k dispozici. *16*
  • Stát by se prostřednictvím politiků měl postarat, aby ti lidé, kteří celý život poctivě pracovali, budovali v potu tváře a krve rukou pevné základy státu a odváděli státu daně, na sklonku svého života netrpěli nejistotou a nouzí, neotáčeli každou drobnou minci v ruce s rozmýšlením, zda si zaplatí léky, bydlení, jídlo nebo koupí něco na sebe. Stát by tímto zajištěním dříve pracujícím lidem měl velice slušně poděkovat za svůj rozvoj stejně, jako děti děkují svým rodičům za výchovu a vzdělání. *5*
  • Nějak stále nechápu - o kom že je to vlastně řeč?? Kdo je to ten nějaký - Róóm?? To je nějaký nový živočišný druh, nějaká odrůda jakéhosi parazita, nebo co to vlastně je? Já měl za to, že tam učinkovali cikáni, to by bylo jasné o co jde - banda špinavých zlodějských netáhel, žijících si velmi dobře z našich daní. Ale Rómové? tak to opravdu nevím. Podle foto to jsou ale čistokrevné cigory.
  • Proč nepřirovnat - jak je správně uvedeno cikán není člověk. A komouš snad ano? Vždyť je to stejný parazit jako cigoš - ukrást co se dá, žvástat o tzv. sociálních jistotách, nemakačenko, netáhlo, násilník, vrah, .... , to námšty rudé bestie snad ukázaly za 40let dostatečně. Tak jaký rozdíl mezi cigánem a komoušem?
  • Neznám termín "nepřizpůsobivý". Jazyk a kůň se rodí bez uzdy. Dá se zkrotit divoký kůň i vzteklý pes. Tedy z toho mně plyne, že živý tvor je přizpůsobivý. Takž jsou jen lidé přizpůsobení, t.j. "hloupí" daňoví poplatníci a pak jsou lidé nepřizpůsobení, t.j. sociální parazité. Jen musí být dostatečně silně dané najevo, co se žádá, co se smí a co se musí.
  • Jeezis, ty ses ale d.ment! Tvi rodice byli zjevne sourozenci, jinak to neni mozny. *1* *1*
  • Myslím všeho dočasu.A čas již pomalu vypršel.Pokud součastní zákonodárci či zákonotvůrci nemají zájem o takové zákony,které by nastolily spravedlivý pořádek a nezbude,než při volbách se poohlédnout po tacích,kterým to není lhostejné.Jak úsměvné,policii zajímá to,jak se záznam z kamery MP dostal na veřejnost.Proč se nazajímá o to, proč pan soudce nedal souhlas k vazbě pachatelů?Nebo je to stejný sr.č jako ten strážník městské policie,co nezakročil?Pak by měl být také propuštěn.Ale to by se nesmělo stát v našem Absurdistánu. *3*
  • nepochopím jak ty zvířata můžou vyšetřovat na svobodě. Všechny ty cikány co tam byli je potřeba tím stejným klackem pořádně seřezat do krve.Zlámat jim ruce a pak zavřít až zčernaj./nebo zbělaj/
  • Moc pěkné, ale přece jen navštiv psychiatra, on ti pomůže!!
  • No toho s tím knírkem jen pod nosem, nepřesahující ústa asi, pozor na tento názor, ten je trestný......já myslím, že by jsme si vystačili sami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit