Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stát by se prostřednictvím politiků měl postarat, aby ti lidé, kteří celý život poctivě pracovali, budovali v potu tváře a krve rukou pevné základy státu a odváděli státu daně, na sklonku svého života netrpěli nejistotou a nouzí, neotáčeli každou drobnou minci v ruce s rozmýšlením, zda si zaplatí léky, bydlení, jídlo nebo koupí něco na sebe. Stát by tímto zajištěním dříve pracujícím lidem měl velice slušně poděkovat za svůj rozvoj stejně, jako děti děkují svým rodičům za výchovu a vzdělání. *5*
  • Nějak stále nechápu - o kom že je to vlastně řeč?? Kdo je to ten nějaký - Róóm?? To je nějaký nový živočišný druh, nějaká odrůda jakéhosi parazita, nebo co to vlastně je? Já měl za to, že tam učinkovali cikáni, to by bylo jasné o co jde - banda špinavých zlodějských netáhel, žijících si velmi dobře z našich daní. Ale Rómové? tak to opravdu nevím. Podle foto to jsou ale čistokrevné cigory.
    • Jasně Josef,u nás to sou hlavně cikáni Rumunguraši a Olaši,obě plemena se vyznačují vlastnostmi,pro které je z jejich původního sídliště maharadža indické provincie Bhópál již dávno vyhnal,jsou to loupení,kradení,tančení,extrémní množení,krvesmilnění a chronický netahání a to jistě není vše! *3*
      Furt se nadává na Rakousko ale za císaře pána nesměl cikán vstoupit do mocnářství pod hrozbou ztráty hrdla bez pardonu (viz. četné exekuce ve Znojmě i jinde) a ještě za poslední demokratické republiky před válkou se moc dobře vědělo,co s nimi,a taky se to důsledně dodržovalo...asi tenkrát byli otcové a dědové moudřejší a zodpovědnější,dnešní bolševici si z nich udělali nástroj vydírání vlastního obyvatelstva,doslova obdobu nacistických SA! *16*
  • Myslím všeho dočasu.A čas již pomalu vypršel.Pokud součastní zákonodárci či zákonotvůrci nemají zájem o takové zákony,které by nastolily spravedlivý pořádek a nezbude,než při volbách se poohlédnout po tacích,kterým to není lhostejné.Jak úsměvné,policii zajímá to,jak se záznam z kamery MP dostal na veřejnost.Proč se nazajímá o to, proč pan soudce nedal souhlas k vazbě pachatelů?Nebo je to stejný sr.č jako ten strážník městské policie,co nezakročil?Pak by měl být také propuštěn.Ale to by se nesmělo stát v našem Absurdistánu. *3*
  • nepochopím jak ty zvířata můžou vyšetřovat na svobodě. Všechny ty cikány co tam byli je potřeba tím stejným klackem pořádně seřezat do krve.Zlámat jim ruce a pak zavřít až zčernaj./nebo zbělaj/
  • Pokud v tomto státě nenastane politická změna, tak zůstane vše při starém. A to i s cikánama.
  • chce to pána s knirkem.
    • No toho s tím knírkem jen pod nosem, nepřesahující ústa asi, pozor na tento názor, ten je trestný......já myslím, že by jsme si vystačili sami
      • Proč tady šíříš poplašnou zprávu,to je trestný! Já mám na rozdíl od tutáč vopruzenýho medikologa dokonce velmi slušivý knírek a taky bych byl k dispozici,kdybych to všechno neměl na háku! *3*
      • Pane inženýre,máte pravdu. Vystačili bychom si určitě sami, ale kdo ten český národ povede?
      • Proč trestný? Já mám také knírek *5* a jsem k dispozici. *16*
  • Násilné jednání etnik cikánů a černochů se šíří jako mor světem! Pokud se s nima neudělá pořádek utlučou nás všechny!!! Jsou to *12* *12* *12*
  • pochytat a spálit,jsou tady úplně k ničemu(cikorky)
  • No tady už bohužel nepomůže nic, jen se dát do kupy a hnát tmavočechy pryč z naší země.Policie placená z daní pracujících občanů jde opět proti nim a tmavočeši se zase smějou všem do .....to je vážně hnus velebnosti, chce se mi b....Tolik peněz se vynakládá na jejich povalečský blahobyt, jak by bylo líp bez jejich přítomnosti.Politici s tím nedělají absolutně nic a ani nic dělat nebudou, radši zalezou a nechají řezat vlastní lid, než aby jim náhodou ten národ nepřizpůsobivých něco provedl.Jo cikán ten se má, když něco chce, dostane to bez problémů, každýmu se sevře ( ! ).Na videu je jasně vidět zákeřné napadení dvojice klackem zezadu, to je opět férovka, byl bych pro to, jim ukázat zase férovku z druhé strany, 10mil. proti 0,5-1.mil., no kdo by to mohl vyhrát, jen ať se v Bruselu a v jiném světě třeba poséřou....tato otázka vážně nemá jiné, než velmi razantní řešení....bohužel....jak dlouho ještě bude tento ksindl vyskakovat? *10*
    • Neznám termín "nepřizpůsobivý". Jazyk a kůň se rodí bez uzdy. Dá se zkrotit divoký kůň i vzteklý pes. Tedy z toho mně plyne, že živý tvor je přizpůsobivý. Takž jsou jen lidé přizpůsobení, t.j. "hloupí" daňoví poplatníci a pak jsou lidé nepřizpůsobení, t.j. sociální parazité. Jen musí být dostatečně silně dané najevo, co se žádá, co se smí a co se musí.
  • Mě se líbí sebevědomé "cikáni nejsou lidi", tady níže si můžete přečíst o co na světě běží a skoro bych řekl, že jste na tom hůř než cikáni.

    To bude pohled na vaše zarudlé tváře od plutonia a hlavy bez vlasů až si spasitel v čechách vybere zejména cikány protože váš genetický kod je samá chyba. Jako lokální pomocná vývojová linie pro potřeby autoevoluce jste nepoužitelní. Sebevědomí vám nechybí, ale asi čtyři týdny před koncem světa vás náhle přepadnou ruské tanky a výsadkáři němci je zastaví až mezi plzní a prahou. Nostradamův dosud nerozpoznaný vojevůdce "zersas" je ve skutečnosti "pan zersas" panzers - tanky, sas - výsadkáři. A z vaší země zbyde jedno velké šrotiště a armagedon pod blaníkem. Svět spustne ale s centrem v izraelském jerusalémě bude po dobu asi tisíc let jakoby ráj na zemi kde se počet spasených příslušníků pomocné vývojové linie ale nejen cikánů a židů zvene na několik set milionů a pak si je vezmeme ke hvězdám na zemi bude následovat soudný den. Jestli se to někomu zdá ulítlé tak ulítlé jsou představy o robotech nebo superinteligentních mutantech z hvězd. To by nefungovalo důležité jsou jejich vlastnosti a k těm se dá dostat jen evoluční cestou a není možné jít příliš daleko od dna v přírodě se vyskytujících primátů pak už by docházelo ke zkreslení. Pěkné že. *5*
    • Jeezis, ty ses ale d.ment! Tvi rodice byli zjevne sourozenci, jinak to neni mozny. *1* *1*
    • Moc pěkné, ale přece jen navštiv psychiatra, on ti pomůže!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit