Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to ten fašistický trpajzlík z Kremlu?
  • Hongkong chce svobodné volby, byl na to zvyklý
  • Pověs si svého komušistu; zachráníš životy a majetky lidí!
    • Být u toho ta k u r v a a prasnice tvá matka tak jsme to mohli vzít najednou!
  • Pan farář Duka je svatý muž. Je pěkný, tučný, a lesklý. Bůh ho miluje a shlíží na služebníka svého Duku se zalíbením. Každému, kdo miluje pana faráře Duku a modlí se k němu, se také dostane milosti boží a bude spasen. On se za nás obětoval, vzal na sebe těžké břemeno askeze duchovního života i naše hříchy, od nichž nás osvobozuje. Milujeme pana faráře Duku a modlíme se k němu.
    .
    • Ty s ním šukáš?? Nebo co ??
      • Taky jsem gay *14*
  • Demokratické volby v otrokářském řádu vedeném komunistama? Zcela vyloučeno, byť to ti komouší slíbili!
  • A co na to ten fašistický trpajzlík z Kremlu?
    • Že Rusko pojede v tandemu s Čínou a USSá to ukážou.
      • jako já do vibrátora,mazec,zadek na kašu
        • Ty máš na kašu i tu nervovou uzlinu v hlavě, mozek tam nebyl, to matička příroda opominula.
          • to má být návrh na sex? ne děkuji
      • Když si včera hrál tvou oblíbenou hru Vyděržaj pianěr,nedal jsi si tam náhodou silnější baterii??
        • TO odpovídá Plzeňákovi, kde je Plzeňská univerzita - světoznámá přes prasárny a všivárny, podrazy , korupci i lumpárny. .
  • Putin má české gaye rád.
    • Hned bych mu ho přeblafnul!
  • Jsem odhalena, jsem matka Honzy a Kanibala z CCCP, jakož to nej blbů zde. To ani neví, že vznikli s potkanem ve strouze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit