Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kašpárka a Mazánka, okamžitě zbavit všech funkcí!!! Nastěhovat mezi ty nejhorší cikány. S těmi si budou rozumět. Zloděj jako zloděj.
  • Mam obavy,že se z toho zase hajzlík dostane.Takových už tady bylo,někdo vlivný zvedl telefon a bylo to dáno k ledu,případně se ztratily důkazy.Zajímavé je,že se v tom pořád točí ta zločinecká organizace ODS.Obyčejnému občanovi pouze zbude držet hubu,krok a platit a platit!. *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Může mi někdo vysvětlit , co znamená slovo lobbista ? Já to chápu tak , že je to člověk , který se snaží za úplatu nebo nějaké protislužby získat výhody pro sebe nebo určitou skupinu lidí , které zastupuje. Pak se ale jedná o korupci naším právním systémem dovolenou . Proti jaké korupci chce tedy tato vláda bojovat , když její základy jsou zakotveny už v našem právním systému ?!
    • Když se jedná o bývalého číšníka,který jezdí s 2 promilema středem Prahy,tak to už je nejvyšší stádium lobbisty - mafián!Ale nebojte se,vrchní zametač mu nedá ublížit!
  • ...hmmm, tak s.Nečas si promluví s Bémem, jako si promluvil s Bártou...ten mu dal čestné slovo, že není gauner a s. Nečas ho za to pochválil...teď si s.Nečas promluví s blbečkem Bémem-kotětem o mrtvém koni, oba si u toho zapláčí a za to si vyváží mindráky tím, že vezmou u huby národ a vlast o to více...
    Blbeček Nečas mně připadá, že už ani neví kde žije a komu vlastně vládne???...politicky zblblá figura, která se hodí asi tak do carsko-bolševického scénáře Gogolova Revizora...dle mého názoru...Proč to gauner Nečas nepostoupí kriminálce???...dle mého názoru....
  • Nevěřím ve spravedlnost v tomto prohnilém státě.Jak Janoušek tak i ten dobytek Bém trestu a jakémukoliv podezření uniknou.Tyto nitky jsou spojeny z hradem.Víme nyní proč jsou všechný radnice obsazeny těmito modrými gaunery a mají převahu při jakémkoliv rozhodování.Již víme kdo o obsazení magistrátů rozhodoval ve volbách.Je mi jasné jak tito gauneři se svou převahou válcují opozici a odmítají jakékoliv návrhy a změny jak v parlamentu tak i na radnicích.Nebude se divit až se najde nějaký dobrovolník a začne tyto gaunery střílet..Myslím že se jich najde hodně.
  • Vozím sebou bouchačku, kdyby se mi něco podobného přihodilo, tak takové prase bych zastřelil. *12* *12* *16* *16*
  • tak nevím, ale asi mi v té naší, malé, útulné zemičce, troch unikají pravidla hry.......
  • Asi to bude chtít nový únor 48 a nového Gottwalda, jedině tak by se dali zlikvidovat všichni lotři kteří vysáli tento stát a beztrestně ho likvidují.
  • Takle cháska si koleduje o zvolení komunistů aby udělali další Únor,co ?Asi to bude nejschůdnější cesta jak se lumpů zbavit,klidně se přidám i když jsem je nikdy nemusel ovšem s klidem vstoupím do lidových milicí,vyfasujem pendreky a to bude tanec !
  • gaheris
    Ta vietnamka bude stíhaná za poškození jeho vozu a taky za opuštění místa havárie,odlítla moc daleko že jí musel běžet hledat až do parku,předtím si natřel nohy a krk francovkou,nohy proto aby jí dohonil a krk proto aby mohl kroutit hlavou a viděl kde je !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit