Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cлава Україні, героїм слава *1* *1* *1* *1* *1* *1* *16* *10*


    Přátelé,a le já to myslel ironicky, jako fašistický pozdrav (tejně jako "Na stráž!", či "Viva il Ducce") *10*
  • Ruští teroristé mučí a vraždí Ukrajinské civilisty takže kdo je obhajuje
    koleduje si o malér.
  • Je doloženo že Ruští teroristé vraždí a mučí Ukrajinské civilisty.
    Kradou Ukrajinské území a unášejí lidi pro výkupné.

    Kdo se těch Putinem placených teroristů zastává musí počítat s naštvanou reakcí
    slušných lidí.
    • Kradená území? Nebo útěk Krymu do bezpečí?

      Bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy prohlásil, že posláním Ukrajiny „není vstup do EU“, a zdůraznil, že Krymu nelze vytýkat to, že si zvolil Rusko.

      „Máme s Ruskem společnou civilizaci. Zájmy Američanů a Rusů – to nejsou zájmy Evropy a Ruska… Nechceme obnovení „studené války“, řekl Sarkozy v sobotu na sjezdu strany Svaz pro lidové hnutí.
      Vyslovil se také k situaci na Ukrajině. „Ukrajina si má zachovat své poslání být mostem mezi Evropou a Ruskem. Jejím poslání nejí vstup do Evropské unie“.
      Kdy mluvil o Krymu, řekl Sarkozy podle informace RFI toto: „Krym si zvolil Rusko. Nemůžeme mu to vytýkat“.
      Číst všechno: http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/news/2015_02_08/Sarkozy-Krymu-nelze-vytykat-to-ze-si-zvolil-Rusko-3584/
      • Krym byl Ruskem ukraden - tento fakt propaganda Kremlu nezamaskuje.
        • Již jsem ti to níže vysvětloval Simone. Krym měl podle samotné ukrajinské ústavy právo na vypsání referenda jehož výsledkem se musel řídit. A jelikož si drtivá většina jeho obyvatel nepřála soužití s vládou, která jim hned po provedeném puči dala najevo svoji nenávist, zvolili tak, jak zvolili. A zřejmě dobře, neboť se tam neválčí, nikdo jim nebombarduje jejich domovy a nevraždí je. A ty s tím nic nenaděláš Simíku, i kdyby tvé příspěvky byly ještě nenávistnější.
          • Jsem holka. Pokud budeš dál jenom pomlouvat reakce se nedočkáš.

            Simča
    • Kde je to doloženo Simone? V tvém chorém mozku? A naštvaná reakce slušných lidí je podle tebe vražda? Vysvětli to prosím.
      • Jsem holka ty trapný ulhanče.

        Humanitární organizace mají důkazy o zvěrstvech obou stran. Je mnoho Ukrajinských
        občanů co mají na těle zranění po mučení v lágrech separatistů.

        Tak tu směšně ty důkazy nepopírej.

        Simča
        • Píše obou stran, Simíku, tak proč omíláš jen tu ruskou? Hoď sem taky nějakou informaci o zvěrstvech nácků z Pravého sektoru. Buď trošku objektivní.
          • Jsem objektivní. Na zvěrstva Ukrajinské strany poukazujete vy.
            Já jsem poukázala na zvěrstva proruské strany. Takže jsou tu všechny informace.

            Simča
  • V Rusku je to běžné.

    Tam odpůrci diktátora Putina končí s kulkou v zádech nebo s poloniem v čaji.
  • Zastával se Ruských teroristů kteří vraždí Ukrajinské civilisty a kradou
    Ukrajinské území. Takže slušný člověk to rozhodně nebyl.
    • Myslíš, že to jsou výmysly?

      http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/2014_10_31/Fasismus-na-Ukrajine-70-let-pote-8753/
  • pusinka.
    id="item-username-1958063"
  • A co když to udělala ruská KGB-Gestapo, aby vytvořili důvod k zásahu proti Kyjevu. Tak se chovají fašistické, komunistické a podobné -istické režimy. Anebo Oles Buzyna, ač kremelofil, něco věděl a mohl by to vykecat?
    • A taky to mohli udělat třeba Čečenci. Samozřejmě zaplacení třeba od Saudů. Když i oni pomáhali na Majdanu. Že je to blbost? Ba ne, není!
      Vážnější je, že na Ukrajině prý byly příklady násilných odvodů pod trestem. Jakým směrem to tam půjde dál? A za kolik?
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Videl bych to na praci zlocinecke organizace KGB!!! *11*
  • V Rusku jsou odpůrci diktátora Putina zcela běžně vražděni.
    Nic nového pod rudým Kremelským sluncem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit