Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co na to kolaboranti z KSČM
    • rudá rusofilní propagandistická placená letka kliká jako o život. Stejně vám nepomůže vytvářet iluzorní báječný rusofilní svět s oligarchou Putinem. Realita je o dost jiná, moc smutná.
  • Byl to asi pěkný gauner.
    • i kdyby byl, takhle se chovají jen primitivní opice, likvidovat oponenty.
      • bože a v USA je to tradice, a u nás jsou také pokusy třeba s tím, jak se zblblá kavárenská veřejnost obouvá do pana prezidenta, a ono jsou to primitivní opice, antizemanovci, a spol. to jsem ráda, že jste mi to objanil *15* *15*
        • A jaká kavárenská veřejnost? Už neblbněte s tím vymýváním mozků rusofilové, nejdříve jsou všude fašisti a pak kavárenská veřejnost. Když rozdávali blbost opicím, tak vy jste šli dvakrát. Omlouvat vraždu poukazováním jako vždy na USA, což je běžná rusofilní tradice, to je silné kafe.
  • Taktika : Včera - atentát na Němcova; dnes -změna zítřejší protiputinovské demonstrace na "smuteční pochod za Němcova"; zítra - při pochodu takové provokace, že bude muset zasáhout moskevská policie a kvůli obětem započne moskevský Majdan!!
    Pokud ještě někdo neví, čí je to taktika která se neštítí zabít vlastního člověka tak jsou to ti, co zařídili v Sarajevu granáty na tržiště,na Ukrajině sestřelení MH17, V Kyjevě střelbu do policie a demonstrantů na majdanu, atentát na průvod v Charkově, útok chem. zbraněmi v Sýrii, atd, atd ....
  • Byl pravá ruka toho opilce Jelcina, proto ho lidé odstranili, o Jelcinovi nemůžou ani slyšet.
  • Jo pan Putin to je osobnost, na něj ostatní politici nemaj ani náhodou.
  • A nebo si ho ještě nechám.
  • Jsem to ale blb korunovanej, už ten obrázek nebudu používat, používal jsem ho coby tečka.
  • Putin je známej kgbáckej lhář a vrah. myslí si, že mu civilizovanej svět žere ty jeho žvásty. *12* *12* *12*
  • Každý, kdo podporuje vznik třetí světové války je zločinec a potencionální masový vrah.
  • Přestaňte se dohadovat s nácky na de.ilních diskusích a přiložte ruku k dílu v boji proti nacismu a destruktivnímu, válkychtivému tažení SSA. Zdrojů máte na internetu dost. Jen bojem proti nacismu a jeho zničením dosáhneme toho, že budeme moci žít důstojně jako lidé a ne jako otroci imperialismu a jeho zpolitizované destrukční rádoby ekonomiky.
    • Trolle jdi do prdele, už jsi směšnej. Piš si s nějakejma tobě blízkejma retardama *12*
      • Já si s tebou nepíšu. Ty si píšeš se mnou, hňupe. Já vyjádřil svůj názor a to, pokud vím, je v demokracii dovoleno, ty idio.e. *1* *11*
        • Demokracie platí jen pro normály, ne pro tebe. Můžu diskutovat se socany, kdu čsl a jinými stranami, resp. ideologiemi, ne s retardem. Tak se přesuň na server retard.ru a nevotravuj tady s těma vyblitinama. Kdybys přišel před psychiatra, tak už tě z ordinace nepustí.
          • Demokracie je pro všechny, hňupe. Kdybys nebyl tak vylejzanej, tak bys věděl, že démos kratós už od dob starého Řecka znamená vláda lidu. Tedy i já jsem součátí onoho lidu. To, co tady ser.š ty, že je jen pro tzv. "normální" nácky, je ukázkový příklad totalitního myšlení a diktatury, ty náckovské *12* . To zkrátka neokecáš, ať se snažíš, jak chceš, ty placený nacistický zmetku a zrádče vlastního národa. *11*
            • Zlej trolle, nerozčiluj se, to ti přeci nestojí za námahu, s někým se tady vůbec nedá diskutovat, po přečtení některých příspěvků od rádoby demokratů, si říkej, " v ů l zůstane v o l e m a pařez pařezem za každého režimu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit