Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA je v krizi a lepší už to nebude, 60 milionů chudáků a lístky na potraviny, s toho nic dobrého nekouká, zdravotní pojištění není fronty na polévku v ulicích měst, ještě že tam mají Armádu spásy.
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      Ano miliony LEVICOVICH zebraku z Jizni Ameriky co se tam prisrali!!! I tak se maji lip nes ve svych RUDYCH rajich a delaji vsecko proto aby se ddostali pres hranice a meli aspon tu polivku!!! *8* *15*
  • vrcholu míra nenávisti v Rusku dosáhne, kdyby si tam NATO nebo USA samo dovolili strčit jen prst, to by poznali, jak chutná nenávïst svobodného lidu.
    • Pusinko, kam na ty frky chodíš k filipovi agentovi?
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      Svobodny lid by chtel spise ochutnat zase cerstvy chleba a dobroty z EU!!! *15*
      • Ty by ses tak moh nažrat houen hlupáku tečko.
        • Ty prý žereš i kozí bobky.! *15* *2*
  • tedy zástupce těch, kdo by byli bývali (nebýt Putina) nechali rozkrást Rusko pod rukama, byl svými pány potrestán a hozen přes palubu, tak to bývá *8* *8*
  • No nic pánové žhavá sobotní noc mě volá.

    Mám šaty které majetným mužům ukazují co můžou mít když nebudou šetřit.
    Peníze jsem si nevzala. Nač když za mě chlapci všechno rádi zaplatí. *15* *15*

    Demokraté mějte se pěkně. Rusofilové vy si pomalu kupujte smuteční obleky. I přes
    veškerou péči Kremelských lékářů soudruh Rubl umírá.

    Pa Vaše divoká nezkrotná kočka Simča. *3*
  • Žádná škoda, nohsled opilce Jelcina.
  • Boris Němcov už není. *5*
  • Takže je to jasné, tento člověk byl kdysi Jelcinova pravá ruka a to mluví za vše, takoví lidé jsou pro Rusko jen nebezpečí.
  • Občane Němcov nebyl svatý ale kdo ze současných Kremelských pánů je? Nikdo.

    Oponeniti Putina jsou prostě přes noc falešně obviněni a zatčeni nebo zavražděni.
    Putin nechal zatknout kmotry a zastrašil tím ostatní. Nyní se s ním všichni o lup
    musí dělit pokud také nechtějí skončit v báni.

    Novinářka která kritizovala Putina byla napadána a Putinova klaka volala že má být
    utracena. Za to nemůže USA ale totalita která v Rusku stále vládne.
  • Pusinko ty jsi na roztrhání, všude je tě plno, kolik ti to sype za ty kecy?
    Přepis z PL...
    Už se to rozebíralo v médiích - smrt Němcova, neboli "washingtonskéh o agenta uprostřed Moskvy" byla provedena takticky a účelově, aby navazovala na zítřejší demonstraci pořádanou ambasádou USA v Moskvě. Místo zločinu není náhodné, jelikož je před Kremlem a bude zde nejprve zinscenována pieta a poté demonstranti mohou směle na Kreml. Dvě bílá vozidla (mondeo a kia), ze kterých se střílelo byla již ustanovena.
    Mimochodem Němcov nebyl tak svatý - měl rád mladý holky, rád se s nimi předváděl a žil ve dluzích (jeho život byl poněkud finančně náročný a ani US dolary už nestačily).
    Jinak se těším na reakce komiků Kalouska a Schwarzenberga, kteří tohoto člověka vůbec neznali...
    • No hlavně,že vy o něm mluvíte jak kdyby jste spolu měli od narození dvojdomek.Občane. *3*
    • Nu jistě že Putin, kdo jiný?
      Akorát mi nejde do hlavy, proč Putin nezabil Němcova v nějaké západní zemi, kam ten za peníze USA s oblíbou jezdil. Proč Němcov nezemřel tiše u sebe doma na nějaký sdečný záchvat. Proč ho Putin potřeboval zabit uprostřed Moskvy 2 dny před opozičním maršem, na který by přišlo max. 30 tis. marginálů? Nač Putin potřeboval vytvořit z Němcova mučednika, když ho absolutně němohl ohrozit? Zřejmě proto, že chtěl, aby v opozičních kruzích se zvedla vlna hysterie, aby jeho jméno propíral západní tisk atd...
      Zřejmě Putin postupuje přesně podle metodiky otce barevných revolucí - Sharpa, který dává návod: "Je potřeba zajístit smrt známého opozičního politika" (aby se revoluce povedla)

      Mimochodem, Navalného - hlavního vůdce opozice, Putin raději odklídil na 15 dní do basy. Zachránil mu tím život.
  • Rudý zloději nicků. Narodila jsem se do zlaté kolébky.

    Na co jsem ukázala prstíkem to jsem měla a to se dodnes nezměnilo. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit