Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co by jste čekali vod rusáků, co si zavraždili hned několik carů, nejen toho posledního. *1* *1* *1*
    • nebo od amíků, kteří vybili roDillé Američany a pak se rozjeli zaBÍJET DO CELÉHO SVĚTA....
    • packo,slyšela s někdy o pomstě ročildů za pomoc ruského cara americkému prezidentovi ?asi ne že ?
  • Ferry Zlato. Postav se k tomu jako chlap a nepomlouvej mě.
    Napsala jsem ti cenu za noc a ty jsi na to neměl peníze. *3*
    • Peníze by byly, ale když vona ti smrdí po rybách.
  • Rusákov se vrací do třicátých let minulého století, car Putin zasel nenávist a nyní sklízí.
  • Čím tu kozu krmíš ?
    • mrkví, jako tebe, řepo.
    • Soudružka Pusinka ti to napsala, jak se věc má. Se zduřelým plodníkem budeš nucen hledat štěstí jinde.
    • Máš to marný marný marný, žejo.
  • Pane Honus vy prostě závidíte že jsem holka. nesnášíte mě protože jsem vám
    dala košem. Popros zhrzený nápadníku a možná změním názor. *3*

    Tvé Rusko čeká budoucnost ale chmurná. *15* *15*
  • Tak vidíš tečko, jsi poražen na hlavu a můžeš kydat a blafat co chceš.!! *3* *3*
    • Raději běž nachystat koze večeři.!! *3* *3* *3*
  • Kdo nevraždí s náma, vraždí proti nám!
  • Můžeš se tečko třeba pos..t jsi jen pitomoučký hlupáček, budoucnost patří Číně a Rusku, ty coby Pepek Vyskoč to nechápeš, ať si říkáš soudruzka Pusinka či jinak tvůj omezený rozum na pochopení tohoto faktu nemá ani nikdy mít nebude !! *3* *3* *3*
  • Někomu se to hodí - asi jako to s tím malajským letadlem.
    • Putinovi samozřejmě se to hodí. Proto ho nechal zavraždit.
      • A já furt řikal, že Putin našel vzduchovku, hrál si s ní v Kremlu na dvorku až sundal nad Ukrajinou z jedenácti kilometrů dopravní letadlo.
  • Rusofilové když si vás KGB pozve na kobereček nepijte čaj. Přidávají do něj polonium. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší