Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko je nejvyspělejší a nejdemokratičtější stát na světě. Ani KLDR na tom není tak dobře.
    • sarkastická pusinka, to se jen tak nevidí.
  • Kdo nejde s naším soudruhem Putinem, jde proti nám a dostane kulku!
    • je to tak, jen do nich!
  • kdo má VUML jak já, ten ví jak to všecko bylo.
  • jo jo provokatéři a rozvraceči státu tam nemají na růžích ustláno.
    • ano, sama s tebou musím souhlasit.
  • američtí špióni řádí v zemi blahobytu!
    • Lid je tam komunisticky vyspělý. Nechcou západní imperialistický blahobyt. Raději budou kouřit "machorku", žrát nahnilé brambory se zelím a vodku popijou "do němoty". *2* *2* *2* *2* *2*
    • důchodci v té zemi plné blahobytu ryjou držou v zemi
    • Máš pravdu proti zchudlé USA kde je 60 milionů chudáků je Rusko země blahobytu.
      • vždyť já to nejlíp vím, Učili jsme se to ve VUMLu
        • Což, jak je vidět, zanechalo těžké následky.
  • CCCP si rozvracet nenecháme!
  • Soudruh Gagarin to z orbitu všecko vidí, takže USA špióni jsou usvědčeni!
    • já jsem to viděla taky na vlastní oči. Byli to hoši z CIA!
  • Podnikatel a aktivista zemřel - obě podstatná jména nesou dnes v sobě význam něco jako úplatný, korumpovatelný, prodejný, odklaněč, podvodník....
    Smrt je však i v jeho případě smutná.
  • může za to smozřejmě Kalousek, CIA a USA!
    • či snad zloději nicků?
  • Jelikož chtěl rozvracet stabilní a nezadlužený stát byl to určitě agent CIA nebo CIA placený, provokatér, dostalo se mu spravedlivé odměny.
    • Je zvláštní, že tak vysoký politik se ve 23.30 s modelkou z Kijeva /1991/ volně prochází kolem nočního Kremlu. Politok zastřelen, modelka vyvázla bez zranění. Viděl jsem všechny záběry z noční práce policie až do 2.30 hod. našeho času.
      Lze připustit, že se jedná o připravenou vraždu. Nasvědčuje tomu několik indícií.
      Nejdůležitější roli v tom asi hraje kyjevská modelka. Jedině ta musela dopředu prozradit kudy oba pěšky půjdou a sdělila to na příslušné místo. Je iluzorní, aby někdo se mohl jen tak z ničeho nic ze střelců mohl dokonale orientovat za plného dopravního provozu v Moskvě kde to hustý a svižný provoz ani nedovoluje a hledal svoji oběť na pravém chodníku. Jedině kyjevská modelka je podle mne klíčem k rozluštění objednané vraždy. Mám zato, že jedině ona mohla s někým na vraždě spolupracovat. Už to, že ani jedna ze sedmi střel se jí nedotla je záhadou nebo šlo o dokonalého profesionální střelce, kterému se ani za jízdy autem při střelbě z pistole nezachvěje ruka.
    • američani závidí tamní blahobyt, když sami mají doma hlad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší