Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Moskvě zavraždili Němcova. Míra vměšování CIA v Rusku dosáhla vrcholu.
  • Si někdo snad myslel že když je mongol schopen napadnout neutrální stát že se zastaví před opozičním politikem bez ochranky ???? *1* *1* *1*
    • vy říkáte důvěrně spojeneckým vojskům NATO, které přepadly Srbsko nebo, nedej bože vojskům USA a VB, které přepadly každý stát severní Afriky Mongolové? a proč to? *15* *15* *15*
  • Také jsem si uvědomil proč ho zastřelili: zřejmě nechtěl pít čaj nebo jim došlo polonium.
    • nebo potřebuje CIA nějakého obětního beránka?
  • rusofobové na této i jiných diskuzích už jsou na tom jako ukrajinská armáda podle Porošenka, jdou od vítězství k vítězství, od ústupu k ústupu a nakonec, když už utečou zcela, zjistíme, "to jsme jim to dali do zubů" *15* *15* *15* *15*
  • Rusofilové jste pořád směšní. Z holky prostě dědka neuděláte stejně jako
    neovládnete přírodu s rudým heslem poručíme větru dešti. *2* *2*

    Nebyla jsem tu nonstop- Ta vaše pomluva už je také dost obehraná.
    Vy nechcete debatu ale jen tupé oslavovaní nadsoudruha Putina. *15* *15*
    Jinak vy hlídáte lidem hodiny na netu? Já ne.
    • Víš houby, o co jde a stále meleš hovadiny. To jsou neuvěřitelné blafy. *12* ´Dávám ti prase, protože zvíře, co dává mléko, ve smajlíkách není!!! *12*
      • Taky bys koukal co všechno neznáš kdybych u tebe zůstala přes noc fešáku. *3*
    • a ta dojivost? stačí měsíční, roční už dopočítám
      • Jsem holka a ne žádná Bůůůů. *16* *16* *16*
        • no, to bych ani neřekla...
        • Jasně ty kluku búúúú
          • Máte u mě tu slepeckou hůl.
            Simča. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Zde na tomto vebu je par blbců a jejich králem je smradlavej dědek soudruhPusinka.Prudí tu od rána do večera,neexistuje žádné téma ke kterému by oni něco moudrého nenapsali.
    • Čím pak jsi nás ve svém přízpěvku obohatil ???
      Věcným názorem kdo je a není hloupý ??? Tohle téma je pro tebe jako vyšité taky jsi nám k němu napsal své moudro....... A taky stálo .... víš za co.

      Nesnáším duchaplné přízpěvky které nehlásají nic jiného než jaký je kdo.... A to bez jakéhokoli objektivního argumentu. A že se vás tu dnes sešlo *1* *1* *1* *1*
  • To je Ruská totalita.

    Nakonec ještě Kreml opoziční demonstraci zakáže pod záminkou že je chladno a
    mohlo by to ohrozit zdraví účastníků. *15* *15*
  • zdá se, že válka proti Rusku už zasáhla i méně významné její propagátory, no jasně, musejí být oběti, aby bylo možno se pokusit vyvolat rozvrat. Ještě že se všeobecně ví, že Putin o smrt svých odpůrců nestojí
    • Zatím neustále někde vede válku cár Putin od té doby co se rozpadlo cárství CCCP: Čečensko, Jižní Osetie, Abcházie, Ukrajina... Zřejmě ta fašistická sebranka stepních nájezdníků nemůže bez války být, protože jinak by museli místo nájezdů, loupení a drancování pracovat, a to oni nemají v genech.
    • Tak to je Putin fakt kabrňák. U nás sice o smrt politických odpůrců stojí všichni ale zatím tady na polonium ani na olovo nikdo nechcíp..... Na rozdíl od těch mongolů v Rusku.
      • aha, méně chápavý.... pokud Putin o mrtvé nestojí asi nebude příčinou jejich smrti (základní krimilaistické otázky, mezi nimi nejdůležitější - v čí prospěch? a to víme . ve prospěch ukrajinských oligarchů a jejich bažení po dodávkách zbraní) *3* *3* *3*
        • Jaký asi budou mít ukrainci prospěch s toho že zítra nebude demonstrace proti Putinovi ?? *1* *1* *1* To by mne fat zajímalo.

          Dle starého hesla nepřítel tvého nepřítele je tvůj přítel vychází jasně že vrah je zahradník *1* *1* *1*
  • Kremlu nepohodlní novináři a politici umírají na otravu poloniem či na předávkování
    olovem. Takže tam vše jede ve starých komunistických totalitních kolejích.
  • Velvyslanectví USA varuje své občany před manifestacemi na Slovensku ! *11*
    • Kdo nevěří ať tam běží- asi Majdan-http://www.hlavnespravy.sk/ *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší