Přejít na výpis diskuzí

V Praze budou od roku 2016 nízkoemisní zóny

15.7.2014 17:11
6 příspěvků

Nízkoemisní zóny i mimo centru Prahy. Tak hlasovali radní pro emisní limit, tzv. norma euro 3. Od roku 2016, kdy začne nařízení platit, nebudou moci do zón auta vyrobená před rokem 2001. Finanční nákly pro toto opatření vyjdou Prahu na více než 600 tisíc. Chce tím zlepšit ovzduší v hlavním městě České...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc obcany pozitivne motivovat aby vice vyuzivali MHD treba jizdnym zdarma? kdyz je muzem holit jako ovcany hezky zaplat za znamku a kdyz nemas na nove auto tak tahni.... PROC SI TO OVCANI NECHAJ LIBIT?
  • Já bych nejdřív začal s pořádným okruhem a pak vymejšlel hovadiny.
  • Když v našem státě koupím vozidlo a zaplatím za něj státu daň a splňuje všechny parametry pro provoz, tak stát a nebo nějaká vyhláška města nemá právo mi zakazovat s ním někam vjíždět. Ať to udělá od nových vozidel od nějakého termínu, třeba r.2015.Myslím, že ústavní soud by to vyřešil.
  • Kdyby nás stát nedusil, tak by občané rádi pořídili nová, či novější auta. Bohužel to co zbyde na toto nestačí. sami si rozdávají z našeho statisícové platy a zbytku populace musí stačit minimum. O které nás oberou mnoha dalšími platbami za vše možné, či nemožné.
  • Tohle plošné řešení je k ničemu. Naprostou většinu znečištění způsobují desítky let staré osobáky diesely, ale hlavně neskutečně smradlavé Avie a staré nákladní Tatrovky. Když člověk vidí jejich modrá oblaka výfukových zplodin, říká si, jak je možné, že prošly STK. Ale jak vidno, zrovna tyhle pojízdné spalovny budou mít výjimky.
  • Zase na tom vydělají jen ti co na to mají - poslanci - tuneláři no všichni víme o kom je řeč. A ti co maji holej zadek zase utřou a budou na tom ještě hůř. Ekologie je vám u zadku, hlavně z lidí vyrazit zase další peníze. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit