Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navrhuji, aby se zachovalo obchodní pravidlo: Kdo objednal, ten zaplatí... a nikoliv národ nebo stát, ale konkrétní osoba, která rozhodla o leteckém transportu !!! *3*
  • Nejdříve se náš stát musí důstojně postarat o lidi, kteří mu dali svoji celoživotní práci, pak pro slušné lidi, kteří jsou tu doma a chovají se tak a nakonec podle možností může nabídnout pomoc zahraničním. Priorita je jasná - nejdříve domácí !!! *16*
  • Plně s Tebou souhlasím. Zejména je zajíma vá poslední věta, na kterou bych rád položil otázku římského práva: ... přeloženo z latiny ... " V čí prospěch" nebo "Komu ku prospěchu". Toto je alfou až omegou současné ekonomicky demokratické společnosti *7* ... nebo je ta společnost demokraticky ekonomická? *8*
  • Je to pravda, je to hnus. Ale především je ten hnus přísně demokratický. Lidé si ten hnus sami zvolili.
  • Presne to mi vadi,at leci Cizince ,projevuji Solidaritu,proc Ne,ale v prve rade jsou Cesi se
    vsemi naroky,pravy a povinnostmi.Maji -li po tomto jeste zbytek ,pak se mohou venovat
    CHARITE.Jina situace by byla v pripade ,ze utrpi zraneni v Cechach,samozrejme ,ze je neposlou domu bez osetreni.Oni zraneni nasbirali doma pri nesmyslnych bojuvkach.
  • Nedávno ukazovali v Televizních novinách jaké obrovské problémy měla sanitka,která vezla pacienta v ohrožení života do nemocnice,jak to dopadlo asi všichni víme že.
    Jedna nemocnice je odřekla,druhá nemocnice je odřekla,myslím že i třetí a nebohá sanita jezdila po Praze s prosíkem aby pacienta vůbec někde vzali.
    Nezlobte se na mě,ale otvírá se mi kudla v kapse když vidím kolik místa je najednou pro Ukrajince,kteří to mají i s vládním letadlem v první třídě,bez jakých kolik poplatků a nemocnice se najednou můžou přetrhnout a div se o ně nepoperou.Místa je najednou habaděj.
    Je to špína nejvyššího ražení a chce se mi z toho zvracet.
    Za tohle,kdo tohle vymyslel by měli padat hrdelní tresty,ředitelů nemocnic,a všech zainteresovaných kdo tuhle sprostou lumpárnu vymyslel.
    Prašivý český človíček ještě nyní jezdí v té sanitce a prosí aby ho přijmuli.
    Ať žije demokracie po česku!
    Je mi hanba a stydím se za tuhle zemi!!!!
  • Toto se zde ošetřuje:
    https://www.youtube.com/watch?v=ne7lNqVamYk
  • Požaduji demisi vlády a parlamentu z důvodu veřejné podpory terorismu a vlastizrady!!! *16*
  • Pokud chcete přijít brzo na řadu při operaci nechte se přivézt letecky .
  • Zajímalo by mne kolik je mezi sedmadvaceti zraněných policistů,kteří se museli bránit ?!
  • Mam dojem, že na Ukrajině nemocnice mají.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Proč Babiš?? Ten je určitě nepozval. Možná Štětina, nebo Kchárl v tom jede TOP 09.
  • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg údajně čtyřikrát vypálil do kalhot. Že by už začala třetí světová?
    ....
  • A co je tady nenávistných "zmrdů" co druhému závidělí průstřel hlavy! *16* *16* *16*
  • První půjdeš ty! *16* *16* *16* *16*
  • Nejsmutnější je to,že na těžce nemocné děti se musí vybírat a pro tuto pakáž ještě pošlou letadla a mají všechno zadarmo.Blil bych!!!!!!! *16* *16*
  • to co se v oněch letech vybudovalo,se dnes ruší,protože to prý nevynáší.Ruší se pošty,ruší se školky,školy ,nemocnice.Lidé mněli v okrajových částech práci v zemědělství,JZD nemněly jen kravíny,byly tam stolárny,kovárny a každou malou obec JZD podporovaly ve vývoji.Dnes se obce vylidňují a obsazují je jen pobírači dávek.Potraviny musíme dovážet a o jejich kvalitě
    ani nemluvě.Jděte do Kauflandu v německu a pak u nás a uvidíte ten rozdíl.
    Dnes už nemůžete koupit ani konzervu-všechno je sečka,salámy,párky - to se nedá ani jíst.A platy ředitele pošt,ČD,zdravotních pojišťoven- k tomu zlatý padáky...hnus.
  • Všechny ty politické lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci je třeba odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem za vlastizradu.A tu kněžskou pakáž k nim přidat.
  • Takze kdyz vam doktor rekne, ze potrebujete co nejdrive operaci,ale nema pro vas zatim termin pac jsou nemocnice plne at to zkusite za pul roku tak mate jednoduche reseni. Odjedte na Ukrajinu a zavolejte si letecky special za karton vodky vas tam do nej nekdo uz posadi *3*
  • Ty naše lumpy,kteří sem tahají Ukrajince abychom je za naše peníze léčili je třeba odporážet na katovských mučírnách tím nejkrutějším způsobem.Čím ten náš politický dobytek tuto zemi více zbídačil,tím je drzejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit