Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno ukazovali v Televizních novinách jaké obrovské problémy měla sanitka,která vezla pacienta v ohrožení života do nemocnice,jak to dopadlo asi všichni víme že.
    Jedna nemocnice je odřekla,druhá nemocnice je odřekla,myslím že i třetí a nebohá sanita jezdila po Praze s prosíkem aby pacienta vůbec někde vzali.
    Nezlobte se na mě,ale otvírá se mi kudla v kapse když vidím kolik místa je najednou pro Ukrajince,kteří to mají i s vládním letadlem v první třídě,bez jakých kolik poplatků a nemocnice se najednou můžou přetrhnout a div se o ně nepoperou.Místa je najednou habaděj.
    Je to špína nejvyššího ražení a chce se mi z toho zvracet.
    Za tohle,kdo tohle vymyslel by měli padat hrdelní tresty,ředitelů nemocnic,a všech zainteresovaných kdo tuhle sprostou lumpárnu vymyslel.
    Prašivý český človíček ještě nyní jezdí v té sanitce a prosí aby ho přijmuli.
    Ať žije demokracie po česku!
    Je mi hanba a stydím se za tuhle zemi!!!!
    • Presne to mi vadi,at leci Cizince ,projevuji Solidaritu,proc Ne,ale v prve rade jsou Cesi se
      vsemi naroky,pravy a povinnostmi.Maji -li po tomto jeste zbytek ,pak se mohou venovat
      CHARITE.Jina situace by byla v pripade ,ze utrpi zraneni v Cechach,samozrejme ,ze je neposlou domu bez osetreni.Oni zraneni nasbirali doma pri nesmyslnych bojuvkach.
  • Toto se zde ošetřuje:
    https://www.youtube.com/watch?v=ne7lNqVamYk
  • Požaduji demisi vlády a parlamentu z důvodu veřejné podpory terorismu a vlastizrady!!! *16*
  • Pokud chcete přijít brzo na řadu při operaci nechte se přivézt letecky .
  • Zajímalo by mne kolik je mezi sedmadvaceti zraněných policistů,kteří se museli bránit ?!
  • Mam dojem, že na Ukrajině nemocnice mají.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg údajně čtyřikrát vypálil do kalhot. Že by už začala třetí světová?
    ....
  • A co je tady nenávistných "zmrdů" co druhému závidělí průstřel hlavy! *16* *16* *16*
  • Nejsmutnější je to,že na těžce nemocné děti se musí vybírat a pro tuto pakáž ještě pošlou letadla a mají všechno zadarmo.Blil bych!!!!!!! *16* *16*
  • Všechny ty politické lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci je třeba odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem za vlastizradu.A tu kněžskou pakáž k nim přidat.
    • První půjdeš ty! *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit