Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže teď tady budem utírat zadky ukrajinský verbeži!
    *16*
  • Jen pevně věřím že té ruské verbeži budou d e n n ě dávat víc nebo méně najevo že tady nejsou vítáni.Že se tady vetli nedopatřením a blbostí Bohuša Sobotky.Že je tady naprosto každému jedno jestli natáhnoun ráfy nebo ne.Protože tady chybí peníze na životní operace, lidi čekají léta na operace které jim mají odstranit letitou bolest.Míst toho tady budeme trpět chátru která je každému u pr.ele jen pro to že si řešila svoje vnitřní problémy.
  • Zloděj nicků Pišta tečka zase krade nicky, pozor na tohoto lumpa, používá můj nick Justícia, a pod ním píše sáhodlouhé hovadiny, které sem vkládá i několikrát po sobě, nepolepšitelný psychopat a blb!!,,,
  • Ať se tam postřílí a ukrajina ať se spojí se Slovenskem a to potom zabereme my a bude to jak za starých časů *3*
  • Ano zdejší odrbávaní občané nemají na zuby lázně a zdravotní péči ale pro cizáky
    peníze jsou. Ať je ošetří Ukrajinská nemocnice.
    Lokaj Sobotka už ujistil Brusel že máme pro Ukrajince 10 melounů. Pro nás mají jen fráze
    o utahování opasků. Vládní panstva se nestarají o blaho vlastních občanů
    takže přestanme platit daně a sponzorovat vlastizrádce.
    • Je opravdu zarážející postoj Sobotky. Všechny vlády doposud s rozkoší rozhazovaly z našich peněz! Na svoje si však darebáci nesáhnou . Chápu pomoc zemím při zemětřesení a pod., ale řešit a sponzorovat jejich interní záležitosti mi přijde nějak mimo.
      U nás nejsou peníze na nic , kdeco si nemocný musí hradit sám a tak se nabízíme - holt jsme prodejní.
      • Náhodou teď si sáhli: zdražili si polévku v parlamentu z 9 na 10 korun!!!!!!!!!!!!!!
      • Mohlo by se po čase naše pseudolidumilství vyložit jako pomoc vlastizrádcům a zločincům. *9*
  • Zaráží mě jedna věc,že na todle peníze jsou,ale když potřebuje nějaké dítě unás nákladnější operaci,tak se lidi postarejte sami my na to peníze nemáme.
    • Bohužel, vydlábnout se na české nemocné dítě a místo něho léčit zahraniční zločince je přece tak demokratické *11*
    • první vlaštovky se vraci
    • Svatá pravda, hlavně, že před světem vypadáme jako lidumilové. Jestlipak jsou mezi zraněnýma i lynčovaný policisté?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit