Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když tak, tak 1989 a lidský komunistický řežim neexistoval, určitě né v padesátých létech, sedmdesátých a osmdesátých létech. Ale to ty Gemo nepamatuješ, to jsi byl na houbách.
  • Obojí je stejný lidský dobytek,který žene Česko do státního bankrotu.Je ten dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách.
  • to je pravda hlupáku
  • já tě opravím- celý vi komunysty
  • Je zde nasazen. Vypadá to, že je Double Agent! Anebo trojský kůň. V Praze je usazena také Trojská kobyla...(Neumí césky)
    Jinak mne napadá, hypoteticky-proč bych se já jako příslušník jednoho národa, staral o blahobyt druhého národa? Místo, kde mám kořeny, rodinu, známé, to vše hodím jen tak za hlavu? (To by mi museli sakra ublížit!).
  • To jste celí Vi komunisti!
  • http://www.youtube.com/watch?v=izPsKi1dc7w
  • Na jaké uzdě?Pan Velkopekárník a Velkouzenář kovanej komouš si je kupuje.
    V první řadě by měl vysvětlit počátky svého podnikání, především z dob vlád ČSSD. Například privatizaci Lovochemie, atd. Měl by osvětlit svoji roli v kauze Unipetrol a své vazby na Grosse.....
  • To jako mají lidé volit tzv.demokratické strany řízené lobisty, mafiány,kmotry-oligarchy,tuneláři, zloději, podvodníky na čele s ODS? TOP09? a dalšími?:-)))))))Již je volili 25 let a výsledek?:-))))))))))))))))))))))))))
  • V Praze vyhrálo ANO před TOPkou.. a proto je podle Kaloska nedemokratickou stranou? :-))))))))))))))))))Vlastně ,kdo nejde s přeběhlíky , lidmi nemorálními, bezcharakterními, koryťáři,...,ODS,KDU-CSL, SZ a STAN v TOP 09 je nedemokrat?:-)))
  • „Hlupák má před vzdělaným člověkem velkou výhodu - je sám se sebou vždy spokojený.“ protože si myslí že je nejchytřejší protože spolkl Šalomonovo (dodej varianty: Klausovo, Kalouskovo, Dukovo, Khárlovo, Laudátovo a jiných) lejno.
  • U nás bylo předání moci. Už jsem to tu psal. Od roku 1979 to někteří věděli. Tohle nebyla revoluce a my jsme byli poslední v evropě, tedy východní. Za banány jste dali vše lidské.
  • to je fakt, ale tam poněkud zjihli, tam jsou držený na uzdě.
  • jo máš pravdu *3*
  • komouši a odesáci přeběhli do ANO k hlavnímu estébákovi *3*
  • co se stalo s komoušema, co to, že jim hlasy klesají. Klausi, oslabuješ, ODS ti padá, KSČM ti padá, TOP09 ti padá, takhle s do asijské unie do konce desetiletí nedostaneš. Fašisti hold dneska už netáhnou.
  • to, že má Alina názor na Putina jaký má, ještě neznamená, že je ctitelka těchto dvou lumpů.
  • Já nejsem plný nenávisti, tu tady roznáší rusofilové (Klausovci) jako ty, těm nevadí tunely, propouštění zločinců a tím pádem okrádání slušných lidí.
  • a u nás byla nějaká revoluce, kdyby tu byla, tak ta verbež je už dávno v base a nám se tu žije podstatně lépe.
  • Alino už tě Kalous nebo Khárl kopuloval, že jsi tak nervozní, neboj náš Pán tě ochrání, pokud se dáš na pokání, bylo by tě škoda taková fešná a přítulná děva se jen tak nevidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit