Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světu MÍR!!! Sláva ROSSÍI !!!
  • Koňéšno oní s báťuškou putinom opjáť ščastlívy! I vsjo bůdět: garmóška, vódočka i rýba!
  • Jsem Tečka a skrývám se za nick Hero a vyzývám vás všechny, abyste opustili diskuzi a nechali tady místo jenom pro mně. Protože jsem vám všem pro srandu a sabotujete plnit moji úlohu placeného provokatéra.
    ,
  • Mají být proč šťastní, na rozdíl od Amíků kteří stojí fronty na šufan polévky od Armády Spásy.
  • Válka bude tak sme šťastní to má přece logiku! Čest!
    • kozomrde dnes je svátek práce a ty musíš makat-vydávat se za kde-koho a menstruovat ty svoje bludy za pár kaček *15*
  • To jsme netušili ! Tak až tolik lidí má v Rusku příjmenní Šťastný, já doteď myslel že Ivanovič !
  • KIMCID
    V Rusku žijí samí šťastní lidé, ukázal průzkum.A běda jestli ne!!
  • protože se nemusí přetvařovat a lhát jako my
  • V USA se doporučuje turistům chodit ve skupinkách kvůli přepadení! Je tam extremní zločinost, teď běží na TV ZOOM dokumenty o zločincích kteří v USA stříleli lidi jako lovnou zvěř, obětí byly desítky byly tam takových případů desítky, zrovna včera tam byl jeden dokument o dvou lovcích lidí, jeden dostal trest smrti a druhý nezletilý doživotí.
    • doporučoval bych se podívat na dokument co byl zač,za *12* ten Rockeferel,který dělal vše,aby nemohl být veden první ropovod amerikou v potrubí ! američani to mají v krvi-zákeřní a všehoschopní pro svůj prospěch.
  • Rusy chápu,když mají ve vedení rozumného státníka Putina,tak mají důvod k radosti.To Češi,mají čtyřiadvacet roků ve vedení země lumpy,tak ti důvod k radosti nemají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit