Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Ruska bych šel ale do USA ne tam přijedeš a hned tě gengsři oholí.
    • Člověka, co nikdy nebyl v USA, ani Rusku, je poznat po první větě .
      • tečka se nám opět překabátila na Danu, to je fofr. Je už horší než političní turisté.
    • V USA je nejvíc zločinců na počet obyvatel špatná to země.
      • Jo taky je na YouTube slušný dokument o Detroitu, který zkrachoval. 60 požárů domů každou noc a tak...
        • Tam snad odstěhuje konečně Tečka, NOT, šmejd, liberal-shark a další jeho nicky, protože to je země a město jeho duši zaslíbené, hamburgrem a coca colou oplývající s možností svobodně žít pod mostem nebo ve vybydlených domech či kanálech a konečně tu budou příspěvky s fakty a ne kecy za půl deci od piva z českobrodské hospody. .
      • V některých městech USA tě po příjezdu upozorní že je dobré chodit ve skupinkách kvůli přepadení.
        • No nevím,většinou jsem viděl Američany ve svých autech na ucpaných dálnicích než na chodníku. Kde berou na ty auta a na ten benzín to mi nejde do hlavy. Když tady soudruzi píšou jak je USA před bankrotem a na ulici je samej žebrák. Ono to bude asi trošku jinak,že páni demagogové?
          • No není to tak úplně nepochopitelné.
            - Po roce 1971 přestal být dolar ručen protihodnotou ve zlatě, ale ze setrvačnosti zůstal jako hlavní rezervní měna. Postupně většina států přestala krýt svá platidla zlatem protože to bránilo růstu domácího dluhu. //VŠUDE ROSTOU DLUHY- protože současný světový kapitalizmus jede na dluh!! //.
            V současné době jsou USA jedním z nejzadluženějších států světa a dolar víceméně slouží jenom jako indikátor hodnoty //JAKO PAPÍREK NA KTERÝ SI DĚTI PÍŠÍ CENU HRAČEK//, než jako bohatství samo o sobě ! . Kouzlo je v tom, že to nesmí "rupnout". A od toho je to zbrojení, ta šíleně drahá armáda, ty války, které se musí vyhrávat!
          • Než v USAREELI splaskla hypoteční bublina - šmejde - , takto vypadalo také hezky. všichni měli domečky a pak mnozí z nich už jen stany a ubykace pod mostem, na chodníku a v kanálech. To my jsme neměli ani za SSSR: pod vedením Ukrajince Brežněva a krejčího Bilaka a brojlera-bojlera Jakeše. A že to byli blbci, ale na ministerstvu financi byli alespon odborníci a ne gaigazloději a tuneláři jako po sametovce.
          • Protože mají astronomický dluh, tisknou doláče jak o závod, jsou druhou nejzadluženější zemí světa, jen komunistická Čína drží třetinu jejich dluhu. Ale ono na ně dojde. To víš, ostatní se chovají rozpočtově zodpovědně, to Amíci neznají, mají pocit že si mohou dovolit všechno. Podle toho to také všude vypadá. .

            A když je dálnice ucpaná, tak je někdy lepší jet na kole, ale to Američan nepochopí, protože má místo mozku akorát hambáče od jejich Meksráče.

            Podepsal jsi se výstižně, to fakt sedí. Bravo - tečko.
  • Tobě Peppane bude mnohem lépe,když zůstaneš za těma mřížema.Už stačí to,že tě pouští zřízenci na net.
  • Soudruzi, všimli jste si, že z Ruska nikdo do okolního světa neutíká ? To utíkají jen zločinci před trestem, kterým poskytujeme azyl. Jinak nikdo. Jiné je to na Ukrajině. Tam mají bídu a tak jdou za prací do světa. A teď by Ukrajinci se nejraději připojili k Rusku. Bylo by jim mnohem lépe.
    • Soudruzi, všimli jste si, že z Ruska nikdo do okolního světa neutíká ? Ty statisíce v USA, Německu a jiných státech, to je jen optický klam. Česko je ve skutečnosti jen kolonie ruské mafie s centrem ve Varech.
    • Ty tupče! Až tě pustí z léčebny tak se projeď z nějakým doprovodem po světě. Rusáci jsou rozlezlí po celé zeměkouli. A nepotřebují ani žádného okupanta Putina.
      • Jo ? Tak to jsou potomci uprchlých bělogvardějců a kdyby nežili dnes v bídě, tak by se jistě chtěli vrátit do Ruska, ale nemají na cestu .
      • Poláků je také plno po světě rozlezlých, dokonce početně více jak jednou tolik než v samotném Polsku.
      • No jo no, někdo má názory a někdo nadává. Ještě, že jsou včely jinak užitečný hmyz.
  • Asi za tou kremelskou zdí začíná Putinovi něco smrdět,že dělá takové průzkumy. Napřed omezí mužikům internet a potom je prohlásí za nejšťastnější obyvatele planety. Je to zase o zemi kde zítra znamená již včera. Ještě si musí pozvat skupinu novinářů z celého světa ,aby o těch šťastných lidech napsali články ve svých periodikách. Úžasná země to Rusko. Byl jsem šťasten když jsem se od tam dostal.
    • No, jestli se vůbec nějaký průskum dělal.... a jestli ano, kdo ho platil... *1*
  • Hezký článek, který podsouvá čtenáři pohled na ruské lidi jako na sobce, kterým nejde o mír a svobodu, ale jen o své zdraví a blahobyt. Chytře napsané.
    Goebbels by zaplesal... Už nás tím nekrmte.
    Předpokládám, že se podobný článek začne vesele objevovat i na konkurenčních zpravodajských servrech. Aneb "Jak v tisku, tak v tlači".
    • Ty moc netlač ať se nepos.reš.
      • Komu dochází inteligence, tomu bobtnají svaly... viď včelo
  • Co je na tom divnýho? Já jsem taky spokojenej, mám vše, co ke klidnému a spokojenému životu potřebuju. Zbytek je jen pozlátko.
  • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a toxických ropných lagun nijak moc nevěříme výzkumům veřejného mínění když ho dělají pravičácí, protože ty nezajímá skutečný výsledek, ale to co je předem zaplacené. Na druhou stranu je ale pravdou, že taková příkoří jakými za poslední období (od 1914 roku do období vlády alkoholika Jelcina a rozpadu CCCP) prošel ruský lid si naši pravicoví štváči a dějinní ignoranti neumí ani představit. Koneckonců, já a nejenom já trváme na tom, že sice Plzeň osvobodil Patton ale na zbytku Čech, Moravě a Slovensku umírali pouze rudoarmějci - ať se to komu líbí nebo ne (je smutnou tragikomedii, že dnes mladí nezaměstnaní čeští vysokoškoláci utírají posrané řitě inkontinentním nacistickým penzistům a dokonce si to finančně pochvalují...). Takže po těch zhruba 100 letech křivd, hladu a válek, dokážu pochopit jak se dívají na svět mladí Rusové, když mají v čele člověka, který chladnokrevně uvažuje a buď jak buď černoušek Obama si vzteky střiká do textilu ale to je tak vše, co s tím může udělat...
    • Jó vloni při oslavě osvobození Plzně se reportér českého rozhlasu ptal organizátora, zda neuvažují uspořádat také oslavy osvobození Prahy ve stylu USA army....
      Oba o tom pak diskutovali jako o dobrém nápadu, že pražané by také měli vědět kdo je osvobodil. Prostě padesáté léta na ruby... Vtip to fakt nebyl. O rudé armádě a osvobození Prahy ani slovo...
      • No jo,ale první byla v Praze průzkumná jednotka generála Pattona . To je historický fakt. Prahu osvobodili Vlasovci. to je taky fakt.
    • A já myslel,že nejšťastnější lidé žijí na Ostravsku pod zemí. Část Moravy byla osvobozena Rumunama,ale to Chachara nikdo v dějepisu neučil.
  • Chtěl bych si žít taky jako si žijí rusové. Šťastný to lidé. Jelcin už chcípl a mělo by to potkat i toho potkana Gorbačova. Havla s Klausem tam také neměli. Sláva bratrskému národu ! Sláva Rusku !
    • Peppone. Gorbačov žije v Kalifornii a ty čumíš za mříží v léčebně. V tom je ten rozdíl. Ale jinak jste šťastní oba dva. Oba máte přístup k internetu.
    • Peppone! Zelené prášky Ti už nezabírají. Musíš si začít brát ty červené. Ne v poledne ,ale dvakrát denně. Ráno po přidělené snídani a potom večer jak Ti zřízenec vypne internet.
    • Pepone, co ti brání se tam do toho "ráje" k těm tvým asiatským bratřím odstěhovat?
      • Brání mu v přestěhování mříže psychiatrické léčebny.
  • Průzkum! největší oblbovačka. Majetní lidé i strany si je platí a samozřejmě za své peníze
    očekává dobré hodnocení.
    Podobně jaká náš domácí průzkum se nás snaží přesvědčit že důchodcům se daří dobře -
    jistě některým ano ale já znám hromadu těch co po 50 letech práce nemají na léky
    natož na lázně. Stát který nechává rozkrádat stát na ně kašle!
  • Hitlerovi stoupenci se také cítili v říši šťastni. Nacistické paničky dokonce při jeho projevech dostávaly orgasmus. Kdo ví, jestli rossijskije bárišni dostávají orgasmus při kázání rádoby cara Puťky? *2* *1*
    Ale co, na boršč a vodku mají a když je zima tak vodka zahřeje. A jsou rádi, že mohou bydlet v zemljance ne na ulici jako všude jinde ve světě, jak jim řeškl rádoby car Puťka. *2* *1* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit