Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím, že co teď napíšu, bude moc hříšné, ale domnívám se, že u nás tak to je. Mladý Klaus je zajisté chytrý člověk a skutečně pravicově, logicky myslící, co již dokázal ve školství, které mu pak, jako úspěšný projekt, ukradli. Ale domnívám se, že každá strana má mít vůdce chytré, soudné, ale také musí mít svou tvář. Je to jako reklama na cokoliv. Všude krásné tváře, těla a pod. Ale mladý Klaus, ať se na mne nikdo nezlobí, nemá nijak výstavní obličej. Bohužel jsme národ, který dost takto vnímá ty, kteří budou národu ukazování. V tomto, myslím, oba Klausové - táta i syn, nejsou dost soudní, i když tátu chápu, že chce syna prosazovat, že by jako mladý s výrazně vyhraněnými názory na poslání ODS a pravice vůbec, mohl ODSce pomoct. Bohužel té nepomůže ani tvář té nejhezčí modelky, protože již ukázala svou tvář, která se většině národa vůbec nezdá vydařenou. Mladému Klausovi se omlouvám, neměl jsem v úmyslu jej jako osobu dehonestovat.
    • Jen tak mimochodem jak jste prisel na to ze je ODS pravice?V televizi to rikali?
    • V době předvolební kampaně prezidentských voleb v lednu 2013 ve školní korespondenci požádal o vyřazení adresy školy z databáze inzertního oddělení Lidových novin s tím, že LN už nejsou nezávislé noviny, když podporují Karla Schwarzenberga. V závěru dopisu parodoval Schwarzenbergovu výslovnost při broukání české hymny na oslavě po prvním kole voleb. Studenti jeho gymnázia poté sepsali protestní petici. Rovněž Martin Roman, významný sponzor gymnázia PORG a šéf správní rady školy, označil skutečnost, že Klaus ml. projevoval své soukromé politické názory v oficiální korespondenci školy, za „krajně nevhodnou".
      Václav Klaus ml. byl jenom ředitelem gymnázia, do kterého neinvestoval ani korunu, a z této funkce byl řádně správní radou odvolán. Myslím, že zaslouženě.
      *3*
      • dzixy
        Co píšeš, nevylučuje to, co jsem psal já. Proč si myslíš, že "šéf správní rady" nemohl být zaujatý, nebo že měl výhradní pravdu, jak se domníváš o své i Ty??
        • A kde je ten "ukradený projekt", o kterém píšeš? Soukromé gymnázium není patent V.K.ml.
          Jako ředitel byl asi dobrý, to já nevím, ale za to byl přece placený.
          V médiích vystupoval jako by mu to gymnázium patřilo.

          *14*
  • Jinak žasnu že se stále najdou magoři kteří věří politikům. Všichni to jsou zloději a hlavně jsou to vždy pouze něčí loutky, A je jedno zda si říkají Bush, Putin, Klaus...

    Kde jsou nejdůležitější svazky StB? Prý se ztratily. Opravdu? Jistěže ne. Originál je v Moskvě a ta může snadno vydírat zdejší agentíky, Tak za 100 let se možná národ dozví kdo z těch Klausů Zemanů a jiných figur pracoval pro KGB:
    Co řekla Jelcinova dcera? Kdyby nás Putin začal zlobit tak máme kompro materiál který ho zničí.

    Rozumný lidem pokojný den. Hlupákům přeji hezké otročení, hrajte si na nacisty, komunisty, demokraty, volejte ať žije Putin nebo Bush. Páni se radují. Rozděl a panuj. Jinak všechny jmenované figury mají nakradené peníze v zahraničí pro případ útěku
    • táhni, tady je Putinovo

      dearputin.com
      • Pusinka?Spíž tlama.
        • Spíš.
      • víme blbečku, putina obdivuješ
  • asociální negramot nonstop tu?
    • jsem zde soudruhu BTW, během mé služby se nic zvláštního nestalo, ruské tanky stále v nedohlednu
      dovolte mi odejít *5*
  • to jsme to dopracovali..ale možná se chystá po zvolení čímkoliv / jim je to přece naprosto fuk čím budou zvoleni jen nepracovat/ zaplatit ty nehorázný sviňárny a zlodějny po fotrovi a bude líp.i bez EET
  • pořád lepší pokřivená huba než charakter
    • je v pořádku, huba je křivá, to říkal i Saša Vondra, Chrchlovo milenec!
  • https://4threvolutionarywar.wordpress.com/2016/01/22/cia-exposed-by-former-agent-robert-baer-ebritic-com/
  • Pisálek s tolika mínusy se jen tak nevidí, to je nějaký místní blázen? Na každé diskuzi se najde takový hlupáček jako tento. Smutný život osamoceného blázna.
    • přéééésně

      Gagarin by se za něj musel stydět.. *13*






      PCHE !!!
  • Hůůůstý, teplouš Semjon Gayínek zdrhnul z lůžka a pan primář to ještě neví!!!








    PCHE !!!
  • ODS vynikne nejlépe jako politická mrtvola.Hodně lidí by si oddechlo.Ten zachráněnej potrat tak už přímo vypadá(pardon jenom blbej vtípek)
  • A tady je máme, elitu, včetně hlídací čokl.org.asmus

    http://hedvicek.blog.cz/1611/zavist-a-nenavist-ke-komukoliv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit