Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Válku se Severní Koreou by pocítili i Češi ....

    To je skoro k neuvěření *1*
  • Čechů je mi líto.......
    • mě taky
    • Admsap
      Vždyť si také Čech. Podívej se do občanky.
      • v občance není národnost. Mám moravskou národnost. Narodil jsem se na Moravě a žiju na Moravě logicky jsem tedy Moravan. Pokud jsem dle tvého podivného chápání Čech pak ty jsi Němec. A pokud jsi Němec, nevím proč se tady vyjadřuješ k tématu které se tě netýká......? *8*
        • Jak hluboko jsi klesl,chlapče.Ano,všichni jsme Moravané.Jen někteří ulítlí jsou Češi pochlebující germánským kmenům.Už s námi budeš mluvit?
          • ale to víš že máš pravdu synku. Všichni v Evropě i v Asii a možná i v Africe jsme Češi a ty jsi navíc letadlo. A teď vem prášek.....
        • Vzato Vaší logikou je můj soused Viet Hung Moravan jak Brno. Narodil se v Brně a mluví česky. A já blbá myslela, že je to Vietnamec žijící na Moravě. Jen si prosím nikdy nedělejte testy DNA. Mohl by jste zjistit, že jste jako většina potomků středoevropanů jen pouhá "pojebaná križovatka". Ono se tudy totiž prohnalo tolik etnik, že to už můj vořech je rasově čistější než většina z nás zde žijících.
          • tak to máte blbý. Jestli jste "pojebaná křižovatka" tak je nesmysl abyste si hrála na jakousi "češku" když jste bůhvijaký kříženec. Takže tato problematika identity vás nemusí nijak trápit a můžete ji přenechat druhým kteří se za "pojebanou křižovatku" nepovažují. Mimochodem mí rodiče a jejich rodiče pokud mi paměť sahá byli Moravané ani z česka ani z Vietnamu.
            • to jsem fakt rád že o mně rozhoduje nějaký cizí "znalec" kterého jsem žádným rozhodováním o své osobě nepověřil... *3* a čímpak jsem...napětím nedýchám....
            • a odkud píšete, ale nejste ani Moravanem, ani Čechem.
          • to nynější etnikum co se prožene bude poslední
  • Kim by byl šílený, kdyby dal rozkaz k použití jaderných zbraní, protože mu musí být jasné, že americkou jadernou odpověď by nepřežil......
    Ovšem vzhledem k tomu, že by neútočil na území USA by jakákoli atomka na jeho území byla genocidou. A také tak by ji svět chápal. Stejně jako tomu bylo s Japonskem, i když s tím bylo USA ve válce.
  • aspoň by se tady ty korejský šmejdy neprodávaly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit