Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná by se měl Rampál zeptat občanů ČR zda tu jejich měnu chtějí, a možná že by mu většina řekla strč si ho do p r d e l e ocase *12*
  • Hurvínek to potvrdil, můžeme být velmi rádi! *3*
  • ČR, jakožto 16. sovětská republika, založená Klausem podmínky pro přijetí eura nikdy nesplní,a nikdy jinak! M.j. až se k tomu doštracháme, euro už existovat nebude.
  • spíš jeho natvrdlé ovce.... pantáta zavelí: " euro je to nejlepší pro vás, ovečky, budete se mít líp" a jeho věrní bezmozkové, kývajíc hlavičkami, půjdou a "svobodně" rozhodnou *12*
  • Doufám, že ty jejich podmínky ještě dlouho nebudeme plnit.
    • Jj
  • jenom euro néééé !!! Zlatá česká koruna.
    • koruna česká už dávno není zlatá - bohužel. Ale to je na dlouhé povídání a začalo to vietnamskou válkou a chybějícími financemi na jeji pokračování. Kdo chce vědět víc určitě si to vygoogluje. Ustoupení od zlatého standartu v roce 1974 - nejdříve USA potom zbytek světa
  • Jsem velice rád,že to tento pán řekl na plná ústa těmto lžirotrům z prognostického zařízení.Kdyby tady nebyl rozkradený průmysl a záměrně likvidován tak si dnes budeme pískat.Bylo mi jedno,že jsem měl černobílou televizi a byl tam pěkný pořad,nebyl jsem tak naštván jako,když mám barevnou a je tam houby pořad a to pořád.Dnes jsem vyhazoval výrobky EU ani ne tři roky staré.Rozhodně pro euro nebudu hlasovat ani nikdo ze široké rodiny.Jako mi nevadilo celní a devizové prohlášení a byl jsem častěji ve světě než nyní,protože na to nemám.
    • Ten článek je o něčem úplně jiném....... váš příspěvek je mimo výseč
      • Radši si dej novej kundafáč *12*
        • Nepoužívej moje jméno,protože já nemám potřebu Zuzanu urážet a já si chytrých žen vážím a obdivuji je.Nejjsem na úrovni primáta.
      • Zajímavé,můžete mi osvětlit proč?.Nechám se poučit.
        • Mně by zřejmě narozdíl od vás chyběl internet. Nebo myslíte, že to všechno jde dohromady? Chválíte vše, co bylo a co většině lidí vadilo. Nač kritizovat televizi? Nemusíte ji zapínat? Pasivní zábava vám nestačí? Vytvořte jinou, aktivní.. Nač kritizovat volné cestování? Pindáním na diskusích si na cesty nevyděláte...... atd. Ale jak říkám, o tom článek není.
          • Dlouho jsem se rozmyšlel zda mám na váš příspěvek reagovat.Jste asi ještě mladá,proto ten názor a další pisatel vám odpověděl.Já taky všem příbuzným ve světě říkám,že pozitivum tzv.sametové revoluce je cenzurovaný internet a mobil.Ale toto by již tady za těch 23.let bylo také jako je to např.ve Vietnamu a jinde.Já mám právo dle vás pindat na internetu,protože já 43.let budoval to,co se internetovým demokratům podařilo rozkrkrást a rozprodat za 23.let.Přeji vám,abyste vždy měla tento názor tak za 10.a možná i 5 .let.Máte ještě v jednom pravdu,že nepřízpůsobivým a gaunerům minulá doba nebyla po chuti.Televizi vypínám a když se chci podívat na objektivní zprávy tak se dívám např.na německé programy.Jinak já reaguji na hloupé diskuze vašeho typu.Přeji vám přijemný demokratický večer.
          • Jestlipak víš že nejvíc internetových přípojek a tím pádem i nejvíc uživatelů je v Lidové Číně, to ale tvá hloupá hlavička neví, jinak ale pleteš hrušky s jablky!
        • To už Zuzana neví.
  • Kalousek, Nečas a Pí.. vládní "kolotoč" na církvích nás zadlužil, že to nikdo nikdy už nezaplatí. Jen si vezměte úroky a úroky z úroků ze současného dluhu po převratu a jsme v nekonečnu. To je prosím vyjádřeno slušně.
  • Moment - moment pánové : neutiká nám to nejpodstatnější - DIVADLO ! Vždyť ten náš velký ekonom tvrdil něco jiného. Že je naše HDP na 2.9, a že vláda to vede dobře...A nakonec po této návštěvě (a to EU nemusím) vyleze : že vloni byla 4,38 a předloni 3.25 ...... takže restituce byly poněkud "NAVÍC" a ne že to vše klape jak nám někdo tvrdí.... *8*
    • Že by nám klučiska neříkali pravdu *2* anebo že by tato vláda nebyla tak bezva jak tvrdí *3* . No ještě že už brzo půjdou na smetiště dějin i s tím nejlepším ekonomem. *1*
  • Mám rád naši českou korunu a pro euro si budu klidně dalších 15 let chodit do směnárny :-)
    • To já na něj hodlám rovnou srát,ať žije bak! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit