Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé,můžete mi osvětlit proč?.Nechám se poučit.
  • Ten článek je o něčem úplně jiném....... váš příspěvek je mimo výseč
  • jenom euro néééé !!! Zlatá česká koruna.
  • Jsem velice rád,že to tento pán řekl na plná ústa těmto lžirotrům z prognostického zařízení.Kdyby tady nebyl rozkradený průmysl a záměrně likvidován tak si dnes budeme pískat.Bylo mi jedno,že jsem měl černobílou televizi a byl tam pěkný pořad,nebyl jsem tak naštván jako,když mám barevnou a je tam houby pořad a to pořád.Dnes jsem vyhazoval výrobky EU ani ne tři roky staré.Rozhodně pro euro nebudu hlasovat ani nikdo ze široké rodiny.Jako mi nevadilo celní a devizové prohlášení a byl jsem častěji ve světě než nyní,protože na to nemám.
  • Kalousek, Nečas a Pí.. vládní "kolotoč" na církvích nás zadlužil, že to nikdo nikdy už nezaplatí. Jen si vezměte úroky a úroky z úroků ze současného dluhu po převratu a jsme v nekonečnu. To je prosím vyjádřeno slušně.
  • Že by nám klučiska neříkali pravdu *2* anebo že by tato vláda nebyla tak bezva jak tvrdí *3* . No ještě že už brzo půjdou na smetiště dějin i s tím nejlepším ekonomem. *1*
  • Moment - moment pánové : neutiká nám to nejpodstatnější - DIVADLO ! Vždyť ten náš velký ekonom tvrdil něco jiného. Že je naše HDP na 2.9, a že vláda to vede dobře...A nakonec po této návštěvě (a to EU nemusím) vyleze : že vloni byla 4,38 a předloni 3.25 ...... takže restituce byly poněkud "NAVÍC" a ne že to vše klape jak nám někdo tvrdí.... *8*
  • Mám rád naši českou korunu a pro euro si budu klidně dalších 15 let chodit do směnárny :-)
  • To je jedině dobře,Vaše euro si strčte viz.Řecko,Kypr,Portugalsko,Španělsko,Itálie!
  • ... to je nejlepší řešení, jinak nás úplně EU vydrancuje ... *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit